Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező. Te nem érted. Az álmaidat, ha biztosra akarsz menni, akkor te váltod valóra. Ha a helyedben lennék és nekem olyan fontos a ruhám, akkor vagy már meg lenne az ára vagy olyan profin várnék, hogy ha úgy van, még a csávóra is rittyenteni egy alkalomhoz méltó öltönyt.

31/f

2018. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
78%

>Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?


Mert különbözik tőled, gondoltad volna? Más dolgokat tart fontosnak. A helyzet az, hogy az ő nézőpontja pontosan annyira szubjektív, mint a tiéd.

Ehhez hasonló problémák gyakran előfordulnak. Az érett emberek ezt nyugodtan megbeszélik, igyekeznek elfogadni és megértani egymás nézőpontját és kompromosszumra törekednek. Te viszont hisztizni kezdesz, mint egy taknyos gyerek. Miért? Oldjátok meg szépen kulturáltan, úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Ne érts félre, a párodnak is rugalmasnak kell lennie, neki is figyelembe kell vennie azt, amit te akarsz. De neked is viszont.

2018. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
82%

Jól keres - igen, ÉS? NEKI mi köze a TE mennyasszonyi ruhádhoz?


Jaaa, hogy neked derogál dolgozni, fizesse ki ezt is? Így maximálisan igaza van, ha kell neked a ruha, varrasd meg saját pénzen, ne máséval gazdálkodj!


Nekem a pfámról lesülne a bőr, ha elvárnám!, hogy a vőlegényem kifizesse az én ruhámat, csak mert nekem jobb vakarni a nunust, mint dolgozni.


28n

2018. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
76%

Talán nem szakítasz, meg a többi bromság.


Hát én a helyében itt azonnal kidobtalak volna a fenébe - neki nyilván nem mondod, mert fosol, de megérdemelnéd, hogy ilyen hiszti után cuccostól küldjön vissza a szüleidhez.


Gusztustalan a nyávogásod...

2018. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan nem értem miért fáj ennyire kifizetned valamit, ami csak neked fontos és csak neked kell.. Egyébként is milyen alapon várnád el, hogy ő fizesse a ruhád?

Egy ostoba hisztérika vagy, semmi több, sebaj, folytasd csak és hamarosan elvált ostoba hisztérika leszel.

2018. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
72%
Gáz, hogy a vőlegényedet egy sétáló pénzköpőnek nézed. Fizesd ki te a ruhádat, neki joga van beleszólni, hogy varrasd vagy béreld, mert az Ő pénze.
2018. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
73%
Szokásos kamu kérdés...nem merne senki ezen az oldalon direktbe így fogalmazni...
2018. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
67%

a menyaszörnyek mindig elfelejtik h az esküvő nem az ö napja hanem a TI napotok !


nem rólad szól hanem RÓLATOK


ezt tartsd észben !

kompromisszum !!!!

2018. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, bizony a házasság kompromisszumokkal jár. Lehet, hogy még nem neked való.
2018. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

20 évesen bocsánat, hogy nem dolgozom... -.- Ilyenkor még tanulni szoktak általában az emberek, én is így teszek. Mellette pedig vezetek egy nem éppen kis méretű háztartást, ellátom a vőlegényemet, ennyit arról, hogy otthon vakarom a nunust (bár amúgy sem szoktam, nincsen betegségem, részvétem annak, aki ezt írta).

A kapcsolatunk anyagi részét ő finanszírozza, ez igaz. Ez 2 ember döntése, nem gondolnám, hogy baj lenne, főleg, hogy mint írtam, én még tanulok, tehát nem lesz mindig így.

Sosem filléreskedett semmin, legyen az a ház, egy nyaralás, ajándék, bármi... Ezért nem értem, hogy miért pont most, miért ezen. Igen, félek attól, hogy kezd engem elhanyagolni, nem akarom, hogy úgy érezze, most már teljesen megkap és mindent szabad neki.


A kérdés pedig nem kamu. Mi az, hogy ezen az oldalon nem merne senki így direktbe fogalmazni? Miért, mi ez? :D Lepontozol? :D Ja, még azt sem tudsz...

2018. febr. 14. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!