Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
92%

Timike, ne trollkodj, Andy bácsinak màr úgyis van más:)

Amúgy ha neked jó a szottyadt farok, lelked rajta. Énnekem tökéletesen jó a fiatal is :)

2018. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
23%
Na de kinek kellesz, ha ilyen igénytelen vagy?
2018. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
13:10 "nekem tökéletesen jó a fiatal" Elszomorítottál :D
2018. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
93%

60-asnak:

Tudod, a "beleülök a tutiba" ott sántít, hogy ha mondjuk mellőled lép majd meg egy 20 éves pipiért (te sem leszel mindig fiatal, sok pasi pedig még 60 évesen is 20 évest akar), na akkor jön el az a pillanat, hogy SEMMID se lesz.

Míg azok, akik együtt építették fel (vették meg), azoknak lesz legalábbis egy fél házuk/lakásuk.

Te pedig egy szál bugyiban penderülsz ki a házasságból.

Ez a baj a "tutiba beüléssel", semmi más, és ez majd 20-30 év múlva jön elő. (Úgyhogy addig öreg apóca mellett gyűjtögessél szorgalmasan egy saját lakásra).

A helyzetet megbonyolítja, ha öreg szivarnak vannak kölykei az előző házasságából (ami esélyes).

2018. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy sokan így vannak, én viszont be vagyok biztosítva (nem részletezném, hogy hogyan), szóval nem járok így. Ésszel kell élni.
2018. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként 36 éves az "öreg szivar" és az egyetlen gyereke még a hasamban van. :D Hozzám képest idősebb. :)
2018. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
97%
#60: Nem azért mondják, hogy el fognak válni mert irigyek. Azért mondják mert épeszű ember nem marad sokáig olyasvalakivel aki úgy viselkedik/áll hozzá dolgokhoz, ahogyan azt a kérdező teszi. Egy taknyos, ostoba, önző gyerek viselkedik így, nem egy felnőtt ember aki az esküvőjére készül. Ezt vagy elfogadod, vagy nem, ettől még nem fog megváltozni. :)
2018. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

66-nak:

Akkor van köztetek 10-12 év, na bumm.

Annál esélyesebb, hogy 20 év múlva lecserél egy 20 évesre:)

Ő akkor még mindig csak 56 éves lesz, te pedig már 42 mondjuk:)

2018. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látom ez a Lillie Smile is csak egy életképtelen senki,aki más pénzét tudja szórni csak, "beleültem a tutiba" -vagy hogy fogalmazott. Az iyenek a szememben valahol a parazita színtjén vannak. Lehet nyugodtan lepontozni,meg sírni Lillie-ke!
2018. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
4%
68: És? Szegény fószer is elhagyja a családot ugyanolyan lazán. Nekem 42 évesen lesz a párom nélküli is bőven pénzem, csodaszép gyerekem vagy gyerekeim, hiányt már nem fogok szenvedni semmiben, ez tény, nem vágyálom. Találni párt pedig bármikor lehet. Nem félek, nincs mitől.
2018. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!