Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
74%

"A te szövegértési készséged sántít, ugyanis azt írtam, hogy ő nem filléreskedett. "

Most azon megy a rinya hogy nem vesz neked ruhát egy alkalomra :D


Nem fukarkodtál eddig a pénzzel:D ami nem a tiéd azzal nem lehet fukarkodni :D

2018. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
32%

Elég meglepő milyen bántóak itt egyes emberek. Rögtön nekiestek ismeretlenül...nincs jobb dolgotok?


A ruhához annyit fűznék hozzá, hogy sokkal jobban megéri varratni, mint bérelni. Ha kreatív fotózásotok is lesz, ami nem az esküvő napján lesz, akkor legalább nem kell 2x kikölcsönözni a ruhát. A másik meg, hogy utána el is tudod adni és visszajön belőle valamennyi pénz.

A ruha varratása pedig nem milliókba kerül. 70 ezerért is lehet már varratni, Daalarna-nál pedig akár 170-ért is anyagtól függően, ami azért elég jó ár.

2018. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
55%
A nagy diákéletedről meg annyit tudok elképzelni hogy ilyen pénzügy számvitelen vagy benn, vagy bölcsészen aztán benn vagy heti 3 napot esetleg mert annyi is bőőőven elég hozzá hogy elvégezd.
2018. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
81%
Remélem gyorsan szakít veled még, időben, és egyedül fogsz megöregedni. Mint az idióták, akik itt álszenteskednek, hogy miért kell neked esni. Goldigger haverkodik a goldiggerrel, kb.
2018. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
80%

Ne aggódjatok, csak itt van szerintem nagy arca "apucipicilànyának".

Egy èv múlva szerintem már elvált nő lesz belőle, ha egyáltalàn elveszik, ès nem ébred fel előbb a vőlegénye, hogy egy hisztis golddiggerrel van dolga.

Talàn előbb meg is kellene tudni teremteni az anyagiakat, mielőtt felnőtteset akarsz játszani.

Az esküvő nem a magadfajta elkényeztetett óvodàsoknak való, menj vissza szépen barbiezni.

Nem, nem savanyú a szőlő, házas vagyok, jól keresek, a férjem is, de eszem àgában sem lett volna ilyen marhaságok miatt balhèzni vele.

2018. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi pénzéhes 3.14 na van az oldalon! 20-ast lepontozták a sárga anyaföldbe. "A mennyasszony ruháját a szokások szerint az ara családja fizeti." Ez tény. Ezen Q-vák után sírnak itt Pistikék, hogy nem állnak velük (mázlistákkal) szóba.
2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
56%
Hehe, nálunk is ez ment mert a nővérem mindenáron venni akart ruhát és nem bérelni, pénze viszont se neki se vőlegényének nem volt erre, apu meg megmondta, h szerinte ez fölösleges. Aztán jól sült el a dolog mert beleszerelmesedett a szalonban egy ruhába végülis, úgyh bérelték azt és mindenki nagyon boldog lett a végére.
2018. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

Megfogadtam, hogy nem térek vissza, mégis megtettem és milyen jól tettem, régen éreztem ilyen nagy megkönnyebbülést, hogy bár vannak nehézségeim az életben, de legalább nem vagyok olyan, mint az itt írok nagy része. Köszönöm, Istenem!

Tökéletesen megtestesítitek azt a magyar mentalitást, ami miatt véletlenül sem büszkeség magyarnak lenni, még szerencse, hogy azért van bőséggel olyan dolog, ami miatt mégis.

Én feltetttem egy egyszerű kérdést, a nagyon nagy többségetektől csaja fröcsögés jött, undorító, közönséges, otromba és ótvar dolog, hogy mindenféle jelzőt aggattok (qrva, aranyásó stb) egy 20 éves lányra, akiről semmit nem tudtok, csak mert az általa feltett kérdés böki valamiért a csőrötöket. Én ilyenkor továbbsétálok/görgetek, nem szerencsére ilyen ormótlan proli.

A qrvara eleve nem reagálnék, összetehetitek a két kezetek, ha fele olyan makulátlanok vagytok, mint én vagy esetleg a pártok. 😊

Arról nem tehetek, hogy diákmunkát sosem kellett végeznem, anélkül is megvolt mindig mindenből a legjobb. Talán azért, mert a szüleim becsülettel dolgoztak mindig, nem az interneten élték ki másokon a frusztrációjukat.

Jogi karon tanulok, bár nem tudom egy pénzügy-számvitellel milyen gond lenne, a leggazdagabb ismerősömnek ez a végzettsége, bár természetesen nem alkalmazott a szakmájában.

Mi is volt még? Jaaa, az aranyásós történet! A párom tehetős ugyan, de lehetne nála jóval tágabb anyagi lehetőséggel rendelkező párom, mégis vele vagyok. Nem mellesleg nagyon jól néz ki és 25 éves, engem is ért elég jól összeraktak optikailag, nem épp sugar daddy és sugar baby felállás vagyunk, szimplán nagyon szépek és boldogok. A ruhás sztori ellenére is. 😉

Aki azt kívánta, hogy hagyjon el és maradjak örökre egyedül... Előbb leszel te magányos, mint én, mert rohad a lelked.


Tényleg köszönöm mindenkinek a buta ítélkezést, ez csak erősíti az önbizalmamban és látom, milyen ne legyek soha.

Érdekes, hogy az interneten mindenki ilyen frankó ember, mint ti vagytok, de valahogy a gyermekbántalmazásokat, családon belüli erőszakos eseteket senki nem észleli a környezetében... 🤔 Akkor nem lenne annyi szörnyűség. Na mindegy.


A sok rámszórt mocsok ellenére is minden jót kívánok nektek és nagyobb békét a lelketeknek, nem kell ilyen indulatosnak lenni, nem bánt senki titeket. 😊


Ja, a ruhás ügy megoldódott, hercegnő leszek az esküvőmön (is) 😉

2018. febr. 14. 23:01
 49/78 anonim ***** válasza:
86%
Csak férj be a templom kapuján a nagy arcodtól kicsilány, vagy nem lesz esküvő. 😉
2018. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
89%
Na, megnyugodhatunk, kihisztizte magának a ruhát a kis hercegnő.
2018. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!