Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyi pénzem lenne,hogy a hátsómat is húsz ezresekkel törölném, akkor is kétszer meggondolnám,hogy vennék e egy ruhát több száz ezres értékben egy alkalom miatt, pedig nem vagyok egy zsugori ember, még így sem,hogy nem keresek valami jól. Valami olyan dologra,aminek haszna van,vagy szórakoztat, tovább tart,több ideig használnám,azért már fizetnék :) Az ékszerek se érnek többet számomra olyan 1500 Ft-nál, az is annyi,hogy de szép, arany,ezüst, fénylik, csillog,villog, aztán ezzel ki is merült. Inkább vennék, tartanék,mondjuk Jákó papagájokat,vagy más állatokat.
2018. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
76%

Jól keres a férjem úgyhogy megengedhetjük magunknak:D Hát ez már elég gáz:D Ő engedhetné meg, de 1 alkalomra tényleg minek.


Az meg hogy ha nem dolgozol te majd kifizeted:D

Tudod mennyibe kerül egy? Csak a bérlést 150 alatt 1 napra nem úszod meg úgyhogy szerintem 1.5-2 millióra számolj csak.


Meg mi az hogy nem filléreskedtél 20 éved alatt ha nem is dolgozol? Miből?:D

Én minden nyaramban 2 hónapot dolgoztam 14 éves korom óta és 20 éves koromra nem jött össze fél millió sem. Bár lehet azért mert én meg nem filléreskedtem amikor a saját cuccaimat kellett megvenni, és nem mástól kértem rá.


Vannak elég sántító dolgok a történetben, valljuk be.

2018. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:

A te szövegértési készséged sántít, ugyanis azt írtam, hogy ő nem filléreskedett.


Na, ennyi elég is belőletek.

2018. febr. 14. 18:14
 34/78 A kérdező kommentje:
De hogy ne sántítson annyira neked: majd kifizettetem akkor apuval. Akkor is olyan ruhában megyek férjhez, amilyenben akarok.
2018. febr. 14. 18:16
 35/78 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lehet úgy férjhez menni, hogy még egy napot sem dolgoztál?

Én is dolgozom egyetem mellett és vezetek egy háztartást, nem lehetetlen, ne is próbáld így beállítani.

Vagy akkor az igényeket kell lejjebb venni.

Nekem anyukám vette a menyasszonyi ruhám egyébként (20 ezer volt, az esküvőnket mi álltuk a férjemmel, mielőtt valaki kikiált elkényeztetettnek), mert felénk ez a szokás.

A te szüleid nem tudnák állni esetleg, ha mindenképp ragaszkodsz az elképzeléseidhez? Keresztszülő esetleg?

A szokás szerint a vőlegény még csak nem is láthatja a ruhát (az enyém látta ugyan, mert nagyon kíváncsi volt), nemhogy még ő fizesse ki...

2018. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
86%

Te is csak egy elkényeztetett IQ-bajnok kislány vagy, aki csak apuci pénzével tud villogni, de lusta elmenni dolgozni és azt várja, hogy mindent a s..gge alá tegyenek.

Tipikus pláza p..csa Vajna Tímea és a hozzá hasonló r..bnc vagy.


Talán 20 évesen nem házasodni kéne, kislány, hanem fősulira húzni, építeni a karrieredet és elmenni dolgozni.


"20 évesen bocsánat, hogy nem dolgozom... -.- Ilyenkor még tanulni szoktak általában az emberek, én is így teszek"

DIÁKMUNKÁRÓL hallottál már? Sokan suli mellett is dolgoznak, hogy ne a szüleiket terheljék, vagy rajtuk élősködjenek.


Az háztartás, kislány, pedig alap dolog, nem kiváltság, hogy akkor most ellátod, a pasid cserébe meg pénzeljen téged.


És neked 20 évesen nem sül le a bőr a képedről, hogy egy kitartott p..csa vagy? De házasodni ennyi évesen már van merszed, de elhúzni dolgozni áááá.. az már luxus.. De tudom, kell a Facebook-ra és az Instagramra az esküvői fotó, hogy villogni tudj a barátnőid és a több ezres ismerősi gárdád előtt, hogy te már 20 évesen házas asszony leszel.


Mi értelme ilyen fiatalon megházasodni, miközben még a tojáshéj ott van a seggeden?


De sebaj, a magadfajták kapcsolatai nem fognak sokáig tartani, mert nem tudják értékelni azt ami van, nem tudják egymást értékelni, mert az egót, a saját maguk kívánságát előrébb helyezik, mint a kapcsolatot és annak ápolását.


Egyébként a pasi se normális, ha ilyen hisztip..csát választott.

2018. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
80%

"Sosem filléreskedett semmin, legyen az a ház, egy nyaralás, ajándék, bármi... Ezért nem értem, hogy miért pont most, miért ezen. Igen, félek attól, hogy kezd engem elhanyagolni, nem akarom, hogy úgy érezze, most már teljesen megkap és mindent szabad neki. "


Olyan dolgokon nem filléreskedik, aminek látja hasznát. Lehet, hogy nem sajnálná a pénzt arra, hogy vegyen neked egy autót, ha éppen szükséged lenne rá. Vagy nem sajnálná a pénzt egy új ruhára, ha tudná, hogy sokszor tudod használni.


De egy esküvői ruhát EGYSZER veszel fel életedben. Hiába van valakinek sok pénze, attól még nem biztos, hogy felesleges dolgokra szeretné költeni. És igen, 500 ezer forintért egy ruhát varratni igen is felesleges.


Ha neked mégis ennyire fontos, akkor ne hisztizz, hanem ültesd le a párod és beszéld meg vele.

2018. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
88%
Goldigger KVA!
2018. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
81%
Es a völegénynek lehetnek álmai,vagy csak neked?Esetleg eltérőek szok az álmok?Ha nálatok így működik a kapcsolat akkor kár ilyenekért hisztizned neked is,mert vszinü nem ez lesz az egyetlen és utolsó,hogy férjhezmész.
2018. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező kommentje:


"De hogy ne sántítson annyira neked: majd kifizettetem akkor apuval. Akkor is olyan ruhában megyek férjhez, amilyenben akarok." Ebben ne legyél annyira biztos! :) Viccelek, felőlem olyan ruhában villoghatsz arra a kis időre,amilyenben akarsz, hasonló véleménnyel vagyok a ruhákról,mint az ékszerekről. Menyasszonyi ruha: Mindegyik fodros-bodros, fehér, talán a szabásnál kis eltérések vannak, rá nézni is unalmas.

2018. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!