Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
88%
Hercegnő...az, egy tucat átlag 20 éves lány,aki jó helyre született,ennyi,semmi több. Sokat hisztiztél a ruhácskádért hercegnő?
2018. febr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
19%
Jól felmostad velük a padlót pár perc alatt :DD sok boldogságot!
2018. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
76%

Felmosta a padlót? Nem hinném... èn is jogi egyetemre jártam, nappalin, (még akkor, amikor 30 szoros volt a túljelentkezès, kreditrendszer a fasorban sem, ha a róma zh-n buktàl, mehettél félévet ismételni, szóval nem volt olyan tinglitangli szak, mint most, amikor boldog-boldogtalan bejut a Károli meg egyéb vicckèpzőkbe) mellette közgàzra is, mindkettőt jó eredménnyel végeztem (summa cum laude) és képzeld, mégis tudtam mellette dolgozni. Pedig én is megtehettem volna, hogy ne dolgozzam, hisz a szüleim jól kerestek, de a pofám szakadt volna le, ha elvárom, hogy ők fizessèk a hercegnős hisztijeimet, csak azért mert èn úgy akarom.

Amúgy nem hinném, hogy bàrkit az zavarna itt, hogy te a hercegnős ruhádban akarsz férjhezmenni.

A nagy arcod sokkalta idegesítőbb, hogy "demièrtnemveszimegavőlegényem" meg akkor "majdapucimegveszi".

Az egy pillanatra nem jut eszedbe, hogy a te kívánsàgod, hát vedd meg magadnak.

Aztán majd, ha kinősz a barbiezós korszakból (mert értemlileg most kábé azon a szinten vagy) akkor majd rájössz, hogy :

- egy házasság boldogsága abszolúte nem függ attòl, hogy milyen ruhàban mentél férjhez, és mennyit öltetek bele az esküvőbe. Azt viszont tudom garantálni, hogy ha így állsz hozzà, ahogy az esküvődhöz, akkor nem sok jövőt jósolok neki. Volt olyan ismerősöm, akik több milliót öltek bele, őneki is fontos volt a hercegnői ruha, stb. - fèl éven belül elvàltak, le lett cserélve másra. Míg màsoknak szerényebb esküvőjük volt, azóta is boldogan élnek.

- ha mindig mindent mástól vársz el, elèg sok kellemetlen meglepetésed lehet még az èletben. Ha gyerekként viselkedsz, ne is várd, hogy felnőttként kezeljenek, mert ez minden, csak nem felnőtt viselkedés.


De hogy saját példàt mondjak : megengedhettem volna magamnak egy sokkal dràgább esküvői ruhàt, de nem akartam. Mert nem akartam habcsóknak öltözni az esküvőmön, és úgy voltam vele, másra is el tudom költeni azt a pénzt. Így vettem (vettem! ÈN! NEM APUCI VAGY A VŐLEGÉNYEM!!) 200 euróèrt egy nagyon szèp törtfehèr selyemruhàt, amit amúgy fel tudok venni màskor is, ès abban esküdtem. Mindenkinek tetszett, senki nem mondta, hogy "lehetett volna igazi ruhàm".

7 éve vagyunk házasok.

Együtt, közösen, közös célokèrt.

2018. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a te életed? Engem biztos nem, végig sem olvastam.
2018. febr. 15. 08:22
 55/78 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy emberi nulla itt mindenki, aki fröcsögött - nem csak ennél a kérdésnél, csináljátok jó soknál, ahogy észrevettem.


Ti rajtam ugyan gúnyolódtok, de ti olyan szinten vagytok nullák tényleg, hogy kicsúfolni nem érdemes titeket.


Aztán ennyi, tényleg nem jövök többet, már azzal túl gazdaggá tettelek titeket, hogy ennyit foglalkoztam veletek.


Csók!

2018. febr. 15. 08:23
 56/78 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem majd öt év múlva térjünk vissza erre a "beszélgetésre". Ugyanitt:)

Gyanítom, elvált asszony leszel 1-2 kölyökkel.

Tudod, a legszebb nőt is unja valaki.

Főleg, ha a belbecs nulla felé konvergál:)

Tegyél félre a menyasszonytánc pénzből a válóperre is.

2018. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
82%
Az esküvő az ilyen felnőtt dolog. Te nem vagy felnőtt. Te gyerek vagy. Remélhetőleg előbb nősz fel minthogy elválnátok. Sajnálom a párod.
2018. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
79%
Azért ahogy látom, bármennyire is fogadkozott párszor, hogy már nem tisztel meg bennünket a jelenlétével, de azért pontozni még feljárkál ide a kiscsaj.
2018. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező!

Ne is törődj a sok besavanyodott, féltékeny bunkóval! :D

Tele van az oldal ilyenekkel. Fáj nekik, hogy másnak könnyebb az élet, mint nekik.

Sok boldogságot neked, remélem, hogy szép álomesküvőd lesz!!

2018. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
7%
Mókás ez a sok megmondóember. Egy kérdés: miért hiszi azt bárki, hogy azért mert együtt küzdött meg a párjával mindenért, tartósabb lesz a házasság? :D Az élet nem ezt igazolja, 40-es, 50-es férjek pattanak le huszonéves lányokért, ha közösen húzták fel a házat, ha nem, ha van közös hitel, ha nincs... :D Ez nem jelent SEMMIT, csak ezzel nyugtatjátok magokat. :DD Az én párom is jómódú, nálam idősebb, ha úgy tetszik beleültem a tutiba, de jobban működik a kapcsolatunk, mint az ilyen álszent "együtt építettünk fel mindent" típusú emberek 100%-ának a környezetemben. Erről ennyit. Mi van ha elválnak amúgy? Nektek a házasságotok az életetek fő érteke? Car lehet. :DD
2018. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!