Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy fenn is kell tudni tartani, ami a nevedre kerül.
2018. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan, ha annyira kell vedd meg magadnak. Áldom az eget, hogy az én nejem sosem volt ilyen. Ha kell vmi keresd meg rá a pénzt, ennyi. Azért megvenni, mert egyszer felveszed aztán 5-10 év múlva úgy is elváltok.
2018. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
52%

A másik (kérdező cicamicának szól), hogy én sosem hisztiztem. És mivel egyetemre járok még nappalin, a vőlegényem az utolsó csipke micsodát is megveszi, ami rajtam lesz, ő állja egy az egybe az esküvőt (szűk körű lesz, 28-an leszünk).

Látod, aki nem cseszte el a renomét, annak hisztizni sem kell ilyenekért, mert totál természetes (varratott ruhám lesz amúgy).

Akiben a normális, felnőtt élete párját látja a férfi, azzal eszébe sem jut leállni vitatkozni és kicsinyeskedni.

A hozzád hasonló agyatlan barbi babáknál viszont meg kell húzni a határt.

2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam a kérdést, illetve a kicsit sértődött hangnemű reakcióidat, de elgondolkodtam...

Egyébként egy kérdés. Szereted a párodat? Tiszta szívedből?


Illetve nincs egy kicsit apa-lánya viszony kialakulóban? Ezzel vigyázni kell. Nem attól válsz felnőtt nővé mellette, hogy pénzt keresel, ez engem nem zavar. De félő, hogy ha nem tudod elég éretten kezelni ezt a helyzetet és tényleg gyerekesen kéred tőle vagy elvárod tőle a ruhát, mint előtte anyukádtól a farmernacit, átértékelődik a kapcsolat valami mássá, amit szerintem nem szeretnél.


Szóval okosan érvekkel beszélgess vele erről. ;)

2018. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozol - de SZOKTAK, elég sokan! -, akkor nem kell esküvő!


Ilyen egyszerű!

2018. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
0%

Ja, nagy nulla vagyok, valóban. Védőnőnek tanultam, mellette! dolgoztam, 21 évesen elköltöztem otthonról - mert szar volt minden - és 27 évesen már Svájcban melózok mint Hebamma. :)


A szüleimtől nem várhattam segítséget, sosem támogattak, inkább lehúztak és bántottak... de tényleg én vagyok a nulla :D

2018. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
83%

Lillike drága, kèt dolgot fűznék még hozzà, ha màr leigényteleneztél :

-a férjemnek kellek, így 7 év hàzassàg után is, és naponta elmondja, kimutatja, hogy szeret.

- mellesleg a férjem nagyon jó, előkelő és gazdag csalàdból szàrmazik, de nem ezért mentem hozzá

- ha esetleg úgy alakulna, hogy szétmegyünk, semmi gondom nem lesz, ugyanis az átlagnál jobban keresek én is, így meg fogok tudni élni, a gyerekkel együtt...

De soha nem várnàm el, hogy ő fizesse pl egyedül a lovam eltartàsát, az afrikai szafarit, vagy a síeléseket, együtt fizetjük, amit megkeresünk, abból.

Az, hogy az ő ingatlanaiból van plusz bevétel, az egy dolog, erre nem tartok igényt, mert nem együtt kerestük meg.

Szóval én veled ellentétben nem vsgyok parazita...

2018. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Olyan drága lenne megvarratni a ruhád? Épp azért szoktak varratni, mert az az olcsóbb megoldás.
2018. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!