Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nők miért akarnak csinadratt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak csinadrattás nagy esküvőt? Egyáltalán: miért ragaszkodnak a házassághoz? Nem elég lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Ha tetszik a nőknek, ha nem, az a nagy igazság (és erről szociológiai tanulmányok szólnak), hogy a férfiak 85%-ának feláll a szőr a hátán a házasság vagy az esküvő szó hallatára. Miért ne lenne elég az együttélés?

2018. aug. 15. 22:23
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
32%
Mire jo a házasság? Egy két év után raunok a csávóra úgyis,aztán" kidobom a kukába... " azt meg amúgy is gyűlölöm ha valakihez ennyire hozzá vagyok láncolva..N
2018. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
91%
most akkor az esküvőt vagy a házasság intézményét szidjuk? csak hogy tudjam, mibe szálljak be. :D
2018. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
89%

Én nem akarok csinnadrattás esküvőt, elég lesz nekem a legszűkebb családi kör, utána egy ebéd, oszt csókolom. Házasságot viszont mindenképpen szeretnék. A sima összeköltözés olyan komolytalan. Ha összeházasodunk, az azt jelenti, hogy együtt tervezzük az életünket és meghoztuk azt a felelősségteljes döntést, hogy hűségben, jóban-rosszban kitartunk egymás mellett. Együttélésnél hol van ez meg? Szóval nem a fehér ruha meg a parádézás itt a lényeg, hanem amit mindez magában hordoz.

Ja, egyáltalán nem muszáj elvenni engem, ha a férfi nem akar. Nekem meg nem muszáj összeköltöznöm vele.

2018. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 peca1000 ***** válasza:
87%

A házasság nem mindenkinek való.


Akkor van értelme, ha mindkét fél szeretné, és nem csak az egyik álma az.


Én nem vagyok oda érte, de tisztelem azokat akik önszántukból, átgondoltan házasodnak össze, és tartanak ki egymás mellett, amíg csak élnek.

2018. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként Kérdező, neked mi bajod a házassággal? Meg miért baj, ha mások akarják? Te nem fogsz házasodni, oké, senki nem kötelez rá, de akkor miért sírsz?
2018. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
93%

Én meghitt esküvőre vágyok, egy őszi napon.

Kevés vendéggel, csak a közvetlen családtagokat, és a párom barátait viselném el. A nap kettőnkről szólna, nem a felhajtásról.

2018. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sose volt álmom a habosbabos fehér ruha sem a nagy csinnadratta. Jobb lenne egy kis buli rokonokkal barátokkal és valami jó kis "rocker esküvő".

Amúgy nekem is azért fontos ez a dolog, mint amit #11 írt.

Ez a kapcsolat egy hivatalosabb szintre való emelése.

2018. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell mindig általánosítani ?????!! Nagyon unom hogy mindig úgy van előadva hogy minden nő erre vágyik ezt akarja . Soha nem anrandoztam ilyen hülyeségéről mint esküvő ,nekem más vágyaim vannak

Én nem akarok házasodni , nem akarom h megkerjek a kezem

Nem vagyom giccses esküvőre

Nekem bőven elég lenne egy osszekoltozes ha megtalálom azt a személyt akivel lenni akarok

N23

2018. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
33%
*N 24 elírtam melle nyomtam véletlenül
2018. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
1%
Azért, mert ha csak együtt élnek, akkor leléphet a pasi, és semmi köze hozzá a nőnek. De ha van házasság, akkor válás esetén a férfival, és teljes vagyonával a nő rendelkezik. Igaz a törvény szerint felezni kell, de a valóságban minden a nőé lesz.
2018. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!