Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nők miért akarnak csinadratt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak csinadrattás nagy esküvőt? Egyáltalán: miért ragaszkodnak a házassághoz? Nem elég lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Ha tetszik a nőknek, ha nem, az a nagy igazság (és erről szociológiai tanulmányok szólnak), hogy a férfiak 85%-ának feláll a szőr a hátán a házasság vagy az esküvő szó hallatára. Miért ne lenne elég az együttélés?

2018. aug. 15. 22:23
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
3%
És még azt mondják h az esküvő érzelmekről szol utolso kristály tisztán leirta h miről szól ez a nők 70 % nak,lehet látni mennyi hajléktalan férfi van..
2018. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
90%

Honnan jönnek ezek a hasraütésszerű %-ok? Egyik nagyobb marhaság, mint a másik.

A hajléktalan férfiak meg leginkább az alkohol és/vagy drogfüggőségük miatt kerültek utcára, nem azért mert elváltak. Szépen is néznénk ki, ha minden egyes elvált férfi az utcán élne...


Amúgy nagyon egyszerű a válasz kérdező: a nők biztonságos kapcsolatban vállalnak legszívesebben gyereket, és a jogi biztonságot egyelőre csakis a házasság képes nyújtani.

Az esküvő meg sokaknak egy saját ünnep, ahol a legközelebbi szeretteikkel meggüneplik a kapcsolatukat és azt, hogy úgy érzik megtalálták életük párját. Én ráadásul még nem nagyon láttam búskomor vőlegényt, szóval amennyire a menyasszony bulija ez, annyira a vőlegényé is, úgyhogy nem kell ezt (is) kizárólag a nők nyakába varrni.

2018. aug. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek más az elég, és hogy egy párnak pontosan mi, azt bunkóság idegenenek így firtatni. Ez egy pár döntése, amit kettejük véleménye alapján hoznak.

Az én párom várja már az esküvőnket. Lebeszéljem róla, mert elég együtt élni? Ekkora hülyeséget!

Sok jóképű férfit láttam már, de ő az egyetlen, akivel össze ia kötném az életem. És neki is én vagyok az egyetlen, akit el is venne. A házasság pedig egy szentség.

2018. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom. Nekem a férjemnek volt fontosabb a házasság és az esküvőnk is elég szűk körű volt, 17 fővel.

De ott van pl. a testvére, két gyerekük van, nem házasok, teljesen jól elvannak.

2018. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
91%

Nem akartam esküvőt, párom igen.

Nem volt felhajtás, 10-en voltunk.

De köszönöm az általánosítást!

29N

2018. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
87%
26, a mi esküvőnk pont ilyen volt, októberben lesz három éve. Meghitt és hangulatos volt minden perce. :)
2018. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
75%

"Ha tetszik a nőknek, ha nem, az a nagy igazság (és erről szociológiai tanulmányok szólnak), hogy a férfiak 85%-ának feláll a szőr a hátán a házasság vagy az esküvő szó hallatára"

Bírom ezeket a "statisztikákat"... De ám legyen igazad. Viszont nincs tisztázva, hogy miért áll fel a szőr a házukon. A felhajtás miatt, mert nem akarnak 200 ember előtt galambot röptetni és pénzkidobásnak érzik a tökhintót, vagy félnek az egész életre szóló elköteleződéstől. Mert nagyon nem mindegy.

"Miért ne lenne elég az együttélés?" - Mert egész más egy olyan kapcsolat, ahol nyilvánosan is kimondjuk, hogy férj és feleség vagyunk, míg a halál el nem választ.

2018. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
87%

"A nők" nem akarnak semmilyen esküvőt. A nők EGY RÉSZE akar esküvőt, EGY RÉSZE nem. Előbbi csoportnak EGY RÉSZE akar nagy csinnadrattát, EGY RÉSZE nem.


Én szeretnék a párom közeli hozzátartozója lenni, szeretnék bemenni hozzá a kórházba, és szeretném, ha örökölne utánam, ha esetleg eldobom a kanalat.

Megéri ezt elolvasni: [link]


Ilyen mentalitású emberrel, hogy "irány a közjegyző", még laza kapcsolatban se lennék :D


Az amúgy megvan, hogy a vagyon FELEZŐDIK? Nem kifoszt a gonosz némber, a közös vagyon felét kapja. (Cserébe egy papír nélküli együttélésnél mehet az igazi fight, hogy ki mit kapjon, biztos jobb móka :D )

És az is megvan, hogy az esetek túlnyomó többségében a férfi kéri meg a nő kezét? Vajon közülük hányat fenyegetnek fegyverrel közben? :D


Az említett szociológiai tanulmányt tudnád egyébként linkelni?

2018. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
80%
Én például templomi esküvőt nem akartam soha, de a férjemnek minden vágya volt. Az abroncsos ruhától meg én voltam rosszul. Ennyit az általánosításokról. Fel kellene már fogni, hogy a világ nem fekete-fehér, vannak ilyen és olyan emberek egyaránt, különböző célokkal, különböző ízléssel, lásd a női hozzászólókat. Ha pedig mindig ilyen nőkbe futsz bele, akkor keresd a hibát, hogy miért...
2018. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, igazat adok Neked, és köszönöm, hogy őszintén válaszoltál. Sajnos eddig tényleg csupa olyan nővel találkoztam, akik harangzúgásos, uszályos, csokordobálós, emeletes tortás, több száz vendéggel végigvezényelt, menyasszonytáncos, menyecskeruhás, tíz fotóalbumot megtöltő fényképarzenált produkáló esküvőt és lakodalmat akartak (volna).
2018. aug. 16. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!