Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/204 anonim ***** válasza:
71%

"A gyereknek meg semmi köze nem lesz a szexuális életünkhöz, úgyhogy hülyeség a felvetésed."

De, egy hangyafasznyi köze van azért.

"Nyitott" kapcsolatba nem is kéne gyerek- fentebb kifejtették már, miért

2013. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/204 anonim ***** válasza:
90%

A piszok hormonok ám úgy intézik, hogy a kicsi felneveléséhez szükséges erőforrásokat az anya a legteljesebb mértékben megpróbálja kisajátítani, tehát a férjet is. Ez a természet rendje. A nyitott kapcsolat humbug, egy darabig működik, de az ördög nem alszik. Lesz még itt hiszti, majd magadra sem ismersz, főleg a gyerekkel a nyakadon fog zavarni, ha netán másokat is megtermékenyít majd és lelép. Márpedig a veszély fenn áll. Ugyan úgy az is, hogy a férjed kakukkfiókát nevel. Nem tudhatja, tényleg az övé-e a gyerek, nyilván kevesebb felelősséget is érez iránta.


A kérdésedre válaszolva, ha már belementél, akkor ne várjál el tőle semmit.

2013. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/204 anonim ***** válasza:
81%

Nem, az nem lenne jobb, ha sunyiban csalnátok egymást.

Viszont az jobb lenne, ha te tudnál parancsolni a pics.ádnak, a férjed meg a farkának...

Ha szeretnétek egymást, nem csalnátok nyíltan se egymást.

Mik vagytok ti, állatok, hogy muszáj mindenképp megcsalni a másikat, és még büszke is vagy rá, hogy nyíltan?

2013. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/204 anonim ***** válasza:
84%

A helyedben törekednék, hogy a 30%- ba juthassak.

Semmi közöm az életetekhez, de sértő, hogy úgy állítod be a saját életed példáját, mintha az lenne a helyes és jó és csak így éehet megőrizni egy jó, tartós házasságot.

Ezt kikérem magamnak!

Sokan, nagyon sokan monogáméletet élünk és boldogok vagyunk amellett, akit választottunk néhány éve, évtizede magunk társának.

2013. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/204 A kérdező kommentje:

Akinek jó a monogám élet az éljen úgy! Nekem nem jó. Én nem támadtam senkit, inkább fordítva történt:)


A kakukkfiúka felvetés pedig sértő.. nyilván tudok védekezni. ahogy a férjem is. Csak egymással nem használunk gumit

2013. márc. 19. 10:46
 26/204 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés helyesen: megbántam, hogy állatmódra szeretkeztünk jobbra-balra- most mi legyen??

És nem a "hormonok miatt" (az következmény, a tudatban dőlnek el először a dolgok)hanem, mert mint leendő anya észhez tértél, a felelősségteljes, értelmes gondolkozás kezd kialakulni a gyerek érdekében.

2013. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/204 anonim ***** válasza:
88%
Egy párkapcsolatban pontosan az a "helyes és jó" ami mindkét félnek megfelel, és jól érzik magukat benne. És az a "helytelen és rossz" ami valamelyik félnek nem felel meg, valamelyik fél kényszerként éli meg. Ez ilyen eccerű...
2013. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/204 anonim ***** válasza:
94%

En linkeltem..

Nekem semmi problemam az eletstilusotokkal a fereertes elkerulese vegett, en nem tudom elkepzelni, ezert erdemleges valqszt nem is tudok irni, csak kerdezted, hogy miert problemas gyerekvallalaseseten az ilyen hazassag, es beugrott a kamasz srac minapi kerdese, aki ezen mennyire kiborult....

A kerdest pedig tapasztalatgyujtesbol nyitottam meg. Mert erdekel, pl nektek ez miert, es hogyan mukodik, tehat azert mert en elkepzelhetetlennek tartom a sajat eletemben, nyitott vagyok arra, hogy masnak mukodhet...

2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/204 anonim ***** válasza:
57%

Iszonyat nagyot fogsz te még koppanni drágám.:D

Csak azt sajnálom, hogy kölköt szül egy ilyen ember. Mondom, ilyen szülők mellett esélytelen, hogy értékes ember lesz majd. Talán jobb lenne, ha ott fent valaki közbeszólna...

2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/204 anonim ***** válasza:
80%

Én végül is nem értem miért írtad ki a kérdést. provokálni akarod az embereket?? Mert bizony nem normális felfogás az hogy nyitott házasságban éljünk. Akkor minek esküvő? Minek gyerek??

Amúgy meg. Ha úgy egyeztetek meg hogy nyitott házasság lesz akkor nincs jogod elvárni hogy amikor terhes vagy a férjed ne mártogassa a farkát máshová.. Végül is miért zavar téged? Eddig is ezt csináltátok. Akár te is félreléphetsz terhesen is. Sok férfi van akik gerjednek a terhes nőkre.. Lehet még fokoznod a provokációt..

2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!