Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/204 A kérdező kommentje:

Egyébként azért félek kicsit felhozni a dolgot neki, mert nem szeretném, ha félreértené. Nem akarom hogy a későbbiekben monogám életet éljünk, mert teljesen feleslegesnek tartom, de most mégis jól esne. Szerintem megtenné, ha megkérném, de nem akarom hogy rossz szájíze legyen, és attól tartson hogy ezután "bedilizek" és nem hagyom, hogy mással legyen.

A pasik szeretnek mindent túlkombinálni... szóval ettől félek egy kicsit, hogy bebeszéli magának, és erre rámegy a kapcsolatunk

2013. márc. 19. 10:11
 12/204 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez nem stimmel... van egy állításod szerint 10 éve őszinte, nyilt, jó kapcsolatotok, és félsz elmondani a gondolataidat, mert szerinted "erre rámehet a kapcsolat"???

Akkor szerintem valamelyik állítás nem igaz...

Az, ha a párom elmondja a gondolatait, az még nem elvárás - ami, mint tudjuk az ördögtől való - hanem gondolatok, amire én is elmondom a sajátjaimat, és beszélgetünk róla. Elvárás onnantól lesz, ha valamire nem mondhatok következmények nélkül nyugodtan "nem"-et...

2013. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/204 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd ezt meg így neki.
2013. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/204 anonim ***** válasza:
96%

Én is kicsit ellentmondásosnak érzem!

Szép, jó kapcsolat 10 éve, de fél, hogy a férj túlkombinálja! Mintha te nem ezt tennéd...

Ha elvárod, önzőnek fog nézni, ha megkéred, akkor más a szitu!

2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/204 A kérdező kommentje:

Mondhat nemet. Csak nem szeretném, ha mondana :)


Lehet az elvárás szó nem a legjobb. Én is érzem, hogy jelenleg nem stimmel valami az agyamba és kicsit önző vagyok.. Szóval belátom, hogy most ez az én hülyeségem. Nem is értem hogy miért zavar. Máskor is volt már olyan időszak, hogy nekem nem volt senkim, vagy éppen olyan hogy neki nem, míg nekem ilyen. Szóval volt már ilyen, de ezt most másnak érzem. Máskor nem akarom kisajátítani, mert ezek csak testi örömök (szeretni úgy is engem szeret, szóval a "hűség", a lelkihűség megvan). De most nem akarom, hogy mással legyen..

Lehet azért is félek felhozni az egészet neki, mert én sem értem magamat. Akkor ő hogyan értené. Egyébként tudom hogy mostanában nem nagyon kavar senkivel, na ezt kellene még megtartani még vagy másfél évig..

2013. márc. 19. 10:24
 16/204 anonim válasza:
89%
elég érdekes kapcsolat a tiétek, egyáltalán miért hazásodtatok meg. és meg gyerek is..... nem ítélem el ne hogy félre értsd de nem várhatsz el tőle ilyet, a megállapodás az megállapodás
2013. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/204 anonim ***** válasza:
89%
2013. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/204 A kérdező kommentje:

Mert te miért házasodtál és vállaltál gyereket? Gondolom megismertél valakit akibe beleszerettél és a rózsaszín mámor elmúlása után is el tudod vele képzelni a közös jövőt. Mi másért házasodnak az emberek? És kivel vállalnék gyereket ha nem azzal akiben bízok, akivel hasonlóan gondolkodunk?

Nem ez volt a kérdésem, de már huszadik ember kérdezi. A gyerek miatt nincs egy kicsi lelkiismeret furdalásom sem. Főleg, ha körbenézek az ismerőseim között kik nevelnek gyereket... Az enyémnek még átlag feletti család is jut. Az meg semmiből nem lenne jobb, ha csalnánk egymást sunyiban, vagy a másik azt hinné, hogy a párja a hűség mintaképe, amikor nem. (mert én meg ezt látom magam körül. Mindegy hogy nő vagy férfi, gazdag vagy szegény, fiatal vagy idősebb, az emberek 70%a nem hűséges. Akkor nem az a tisztességes amit mi csinálunk?

2013. márc. 19. 10:38
 19/204 anonim ***** válasza:
87%
Mond el ezt neki,úgy ahogy nekünk leírtad.De én sem értem,ha tényleg szeretitek egymást miért kell más?Nem kapjátok meg azt a másiktól ami kell?
2013. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/204 A kérdező kommentje:
Nézd nyilván elég nagy a város ahhoz, ne "bukjunk" majd le.
2013. márc. 19. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!