Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
73%

Az ápoltság és tisztaság nem pénz kérdés.

Az öltözék sem feltétlenül. Van, aki egy 50 ezres ruhában sem mutat jól, és van, aki a 2000 forintos ruhában is ragyog.

Hajat mosni, tisztálkodni, a hajadat összefogni, ha nem akarsz frizurát csinálni nem idő. A gyerek sokaknak csak kifogás.

A kérdésre válaszolva, én is arra gondoltam, hogy valószínűleg a férje is ilyen. Azért általában egymáshoz igazodnak a párok.

2013. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
48%

Erdekes az ápolt nõk,akik rengeteget költenek a szépségre, mégis az ilyenek nem találnak férjet(tisztelet a kivételnek), keresik a nõs pasikat, talán akik hozzájuk valók korban mégsem kell azoknak?Megfelel egy használt pasi is?

Ez a slampos családanya viszont van férje, gyereke és még lehet, hogy boldog is.

2013. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, én sem vagyok milliomos, de ettől még meg tudom mosni a hajam, meg le tudok zuhanyozni, meg egy enyhe kis sminket is fel tudok tenni. Ez mind kb. 10 perc. És van párom, nem nős pasi és boldogok vagyunk, szóval nem értem hogy függ össze ez, hogy ápolt nő = boldogtalan, slampos nő = boldog.
2013. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
76%
Ez tök hülye általánosítás. Nem minden családanya slampos! És nem is minden egyedülálló csinos!!!
2013. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem és nem férfi vagyok.
2013. szept. 18. 21:12
 16/78 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én is szoktam gyerekkel a buszon slamposan megjelenni. Főleg ősszel és télen, amikor valamelyik beteg... Képzeld el azt, amikor ordít éjjel a gyerek, mert lázas, beteg. A testvére meg csak azért, mert a másik ordít, de pár napon belül úgyis elkapja ő is. Na, ilyenkor legyél csinos és ápolt. Bármennyire is szeretnék hajat mosni, kivitelezhetetlen, örülök, ha aludni tudok egy kicsit. Szép ruhát meg nem fogok azért felvenni, hogy a gyerek összenyálazza/taknyozza, vagy a kicsi lebukja... És lám, mégis elégedett vagyok az életemmel. A férjem meg nem nőzni jár, hanem nekem segít, vagy együtt megyünk el valahova, amikor az egyik nagyi vigyáz a gyerekekre. Persze oda kirittyentem magam. De egyébként is, mi közöd ahhoz, hogy ki hogy néz ki? Neked sose volt rossz napod? Te mindig teljes vakolatban rohangálsz, belőtt, frissen festett hajjal? Csak így érzed jól magad? Bűn, ha más "csupaszon" is emberek közé mer menni?
2013. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
43%
Én is rengeteg ilyen nőt látok a buszon,utcán. Tény,sok pénz és idő jól kinézni..valakinek nagyon megy valakinek kevésbé..de egy sampon, egy dezodor parfüm egy szempillaspirál vagy kis pirosító nem a világ legdrágább terméket. Én önző módon inkább nem szülnék gyereket,csak ne kelljen slampos,lepukkant háziasszonynak kinézni.Egyébként,ha lenne is gyerekem,akkor is adnék magamra..ez adottság. Nem súlytól vagy kortól függ. A jó külső már félsiker ami, a hangulatot illeti.Nem Ms.vezérigazgató kisasszonyféle elegáns ruhatárról beszélünk,csak olyan trendibb hétköznapi..egy csinosabb farmer,egy szép póló meg egy kabát...ez nem százezrek kérdése.
2013. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
64%

Találó volt az a válaszoló aki azt írta, hogy ez a családanya lehet hogy így is teljesen boldog.

Mindazonáltal az oltári rossz kifogás hogy valaki azért nem ad magára mert gyerek mellett nincs ideje....nekem is van gyerekem, 3 éves, tudom mit beszélek. Mégis megnéznek a pasik az utcán, munkahelyen, mindenhol.......és nem pénzkérdés. 2000 forintért is lehet csinosan öltözni. A hajam nincs festve, a fogyókúra meg rohadtul nem drága dolog.......akarat kérdése. Aki szül, sok esetben elfelejt nőnek lenni, azt hiszi onnantól már csak cici és kész. Pedig nem. De mindig azt mondom: ha Ő és a FÉRJE is így is boldogok, szeretik egymást, akkor minden jól van.

2013. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
80%

tegyük hozzá, jópár nőnek meg kifejezetten jót tenne, ha nem sminkelne, mert nem ért hozzá és borzalmas lesz az eredmény. Hajfestés dettó, olyan sárga hajakat látok, hogy annál már az ősz is jobb lenne. PArfümöt is inkább ne használjon, mint megfulladjak utána a lépcsőházban...

mert ilyenek is vannak.

2013. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
73%
A nem slamposakat is ugyanúgy megcsalják, mint a slamposakat. Maximum ők később veszik észre, mert azt hiszik, ez nem történhet meg.
2013. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!