Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
76%

sok ilyen látok én is. de nem is kell hozzá feltétlenül anyának lenni, sajnos vannak nők akik úgymond lánykorukban sem adnak magukra túlzottan, mégis akad legalább 1 pasi a világon aki őket választja. ilyenkor már csak azon filózok, h vajon az a pasi milyen lehet ha beéri ilyen nővel.

nem lehet mindenki tündöklő modellszépségű, és ugyanígy vannak kisebb pénzű emberek is, na de az alap ápoltság azért elvárható lenne.

személy szerint én sem vagyok egy díva, de hajat mosni, festeni, fürdeni, dezodort használni már elég régen megtanultam.


szerencsére azért a környezetemben lévő fiatal anyukák igényesek, egyik sem zsíros hajú, mackónadrágos trampli, és még ha pár kilót fel is szedtek a terhesség alatt, azért ízlésesen öltöznek, és tudják merre van a fürdőszoba.

2013. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kevered a szezont a fazonnal. Ha valaki igénytelen, annak a társa is az. Viszont attól, hogy valaki túlsúlyos, és a gyerek mellett nincs ideje, vagy egyáltalán nem szokta sminkelni magát (de emellett tiszta és ápolt), az nem igénytelen. Ha pedig egy férfi csak azért vette el a feleségét, mert csinos, akkor el is fogja hagyni, de jó esetben ez nem így van.
2013. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
45%

Itt el kell valasztani 2 dolgot: vannak, akik alapbol igenytelenek - es vannak, akiknek atmenetileg, a gyerekük mellett nincs ideje ra, de nem feltetlenül igenytelenek. Es vannak, akik ezt nem tudjak elkepzelni, mert meg nem eltek at, de szivesen mondanak velemenyt ilyen helyzetekröl is.

Nekem a ruhaimon nem etelfolt, hanem büfizes nyoma diszeleg mindenfele, amerre megyek, es büszken viselem. :) Reggel az 5 perces smink helyett 5 perc alatt keszre vagom magamat, hogy a gyerekeket legyen idö elkesziteni es ajtozaras elött egyaltalan odaerjünk az oviba.

21.

2013. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
60%

Kár, hogy nem írt ide olyan férj, aki így járt a nejével, hogy a korábban igényes, ápolt nő elhagyta magát.

Kettőt is ismerek, egész közelről (az egyik már nem sokáig férj, ő a bátyám egyébként). Másik egy munkatársam, az irodában. A munkatárs feleségét is jól ismerem, négyen dolgoztunk egy irodában. Iszonyat, hogy mi lett azzal a nővel, mióta gyerekük van. Nem a smink hiányáról beszélek, vagy a festett hajról, és drága parfümökről, meg műkörmökről. Egyáltalán nem. De alig hiszem el, hogy ez a nő, aki most izzadságtól megsárgult, foltos pólóban, koszos körmökkel, büdösen, és rossz lehelettel (nem volt ideje fogat mosni... WTF?) beugrik a férjéhez és hozzánk, ugyanaz a tipp-topp kis nő volt korábban. Sajnálom kollégámat, legszívesebben már én mondanám neki, hogy ne menjen haza ehhez a nőhöz, míg tisztességesen meg nem fürdik legalább, és felvesz tiszta ruhát.

A másik a sógornőm. Hamarosan volt sógornőm. Rettenetes, hogy mennyire lelakta és elhagyta magát. 2 éves az unokaöcsém, valamennyire belelátok az életükbe is, sőt szoktam is vigyázni a kis srácra. Sógornőmnél sem az a baj, hogy nem sminkkel, nem festi agyon magát, és nem jár macaruhában mindennap, ő régebben is inkább sportos volt, csak jeles alkalmakkor festette ki magát. Nem ez hiányzik. Hanem, h kellemetlen a szaga is sokszor, trampli lett egész egyszerűen. És ő is olyan, hogy úgy kell tőle elkönyörögni a kicsit egy-két órára, mert teljesen bele van bolondulva. Aztán persze folyton panaszkodik, hogy semmi ideje nincs a gyerektől..

Érdekes viszont, hogy mióta bátyám elköltözött tőle, és válni fognak, azóta újra ad magára. Azért ez fura, nem?


Szóval tényleg van olyan, ahol két igénytelen ember talál egymásra, nekik jó úgy. Olyan is, hogy gyerek születik, és az anyuka a megváltozott testéhez képest is, azért igyekszik ápolt és tiszta lenni, meg adni magára.

De akármennyire is takaróztok itt azzal, hogy mert a gyerek miatt nem lehet, lássuk be, hogy igenis vannak olyan nők, akik elhagyják magukat. Mondom itt van élő példának sógornőm, aki érdekes módon megint igyekszik, hogy tudja, hogy hamarosan szabad préda lesz a párválasztási piacon. Pedig a gyerek most is ott van, sőt most van vele igazán sokat kettesben.

2013. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
66%

Nah, akkor en is félig-meddig sorba állok a slampos anyukák után!

Először is, nem a te életed, ezért nem kell ezzel foglalkoznod! Ha neked magadban ván egy velemenyed, ok, akkor tegyél érte, hogy te ne légy majd egyszer ilyen igénytelen! Ennyi es tovább lepsz!

Másodszor, ha már kívülről eliteled az ilyen nőket, legalább gondolj bele abba, h mi lehet a háttérben, ha már ennyire izgat ez a dolog!


Mielőtt gyerekem született az 5 perces bolti setahoz is 1 órát keszulodtem, smink, beállított frizura, csinos ruha.

Mikor megszületett az első gyermekem, szó szerint nulla segítségem volt, a férjem hosszabb időkre külföldre ment dolgozni. A gyerekem 3 hos korától fél-1 óránként ébredt éjszaka /szintén minimális alvás volt nappal/, ez ment kb. 1 éves koráig, utána meg mindig kelt éjszaka 1 óránként, közben megszületett a kis testvére, akihez megint kelhettem 3 óránként, plusz ugye a batyo is! Napközben ugye két pici babaval voltam egyedül, ami nem könnyű! Teljesen kivoltam merulve a nem alvastol! Szó szerint élni nem volt kedvem, nemhogy a hajamat igazgassam, sminkeljek! Es igen, ha mondjuk vásárolni mentem, akkor felkaptam egy farmert, pulcsit baseball sapkát es mentem! Amikor a kicsi megszületett, akkor ugye a nagy 11 hos volt, es most le lehet pontozni, mert bizony voltak olyan esteim, amikor nem zuhanyoztam le, mert nem bírtam!!! Gyorsan vacsoraztam es feküdtem is, mert tudtam 1 óra múlva kelek! Es, h a férjem mit szólt hozzá? Megértette, es mivel tudta, h abszolut nem segít nekem, így türelmes volt es biztatott, h ez csak átmeneti időszak! Nem vágta egyszer sem a fejemhez, h hogy nézel ki? A ruhad tiszta gyerek hányás, tej szagú vagy stb.! Sőt, amikor egyszer en magam buktam ki sajat magamra is, akkor is ő volt az, aki erőt adott es azt mondta, h "en is akartam gyerekeket, ez ezzel jár, majd a kilok is lemennek, ha nagyobbak lesznek újra lesz időd magaddal is foglalkozni!" nagyjából így volt! Es láss csodát, ennek már 1 éve es valóban most már jobban jut időm magamra! De amíg a kicsi nem tudott mászni, addig bizony en is eleg slampos voltam! Es nekem senki ne mondja, h arra van ideje az embernek, amire csinál, mert nem igaz, legalábbis az en esetemben akkor tuti nem!


Szóval, ne itelkezz es szólj le másokat, mert nem tudhatod mi van a háttérben! Másfelől, a férfiak nem csak emiatt csalnak meg valakit!

2013. szept. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem akiben felmerül ez a kérdés, annak nincs gyereke. Innentől kezdve nincs miről beszélni, mert nem tudja, milyen az, amikor valaki 2,5-3 óránként szoptat, utána lebüfizi (milyen kis cukin hívják, nem is értem, miért) a gyerek, aztán elkezd fogzani, és egy nyáltócsa az egész baba... Meg persze te is.


Egyszer linkeltek egy kérdéshez egy nagyon kis humoros szösszenetet, amit egy kismama írt... Á, megvan! [link] Amíg nem született meg a gyerekem, én is csak röhögtem rajta, nem hittem volna, hogy minden szava igaz...

2013. szept. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
45%

Az igénytelenségre nem magyarázat mindig, hogy gyereke van, meg hogy nincs pénze.

Én elég sz@rul élek, albérletben, egyedül, 110-ezret keresek, 50 ezer az albérlet+ rezsi. Egy kisfiút nevelek. Gondolhatjátok mennyi marad...De a hajam 2 naponta mosom, turiból is lehet olcsón és csinosan öltözni. Ki nem tenném a lábam a lakásból zsírtól csöpögő hajjal, annyi idő mindig van, hogy megmossam. És nem kell fodrászhoz járni, meglehet otthon is oldani a festést.

Kicsit mozogni,tornázni meg otthon is lehet.

Attól hogy anya vagyok, még nő is vagyok....

2013. szept. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok hajlandó olcsó hajfestéket és filléres kozmetikumokat használni, mert sajnos nekem tönkreteszik a hajamat és a bőrömet. Eddig minden próbálkozásom rosszul sült el ilyen téren. Nagyon gazdagok mi sem vagyunk, de én inkább nem festem a hajam és csak kevés sminket használok. Aki néhány év múlva ronda bőrt és töredezett hajat akar, csak vegye gagyi kencéket az ápoltság nevében. Mondjuk nem is nagyon értem, miért tartozik feltétlenül az ápoltsághoz a festett haj és a maszkírozott arc.


Azt nem tudom, az általad látott hölgy miért nem volt csinosan felöltözve és miért hagyott kivetnivalót a frizurája, de nem is szoktam másokon ítélkezni. Lehet, hogy orvoshoz kellett vinni a gyereket, nem volt előre tervezve, hirtelen busszal tudta megoldani és már nem volt idő a busz indulásig sminkelni és belőni a sérót, stb. Nem tudhatjuk.

Amúgy is felesleges és értelmetlen időpazarlásnak érzem azon kombinálni a buszon ülve, hogy melyik vadidegennek milyen a házasélete. Lehet, sokáig tart az utazás és unalmas, de értelmesen is el lehet tölteni azt a kis plusz időt, mondjuk olvasni, tanulni, vagy csak a saját dolgainkon gondolkozni, tervezgetni.

2013. szept. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó!

Szerintem itt nem az a lényeg, hogy valaki nem festi a haját, meg hogy legyen rajta kiló kence. De igen, én is látok olyan nőket, akik igénytelenek, jó nekik a zsíros haj, mert már elkeltek, nem kell férjet fogni:)))

Szerintem alap, hogy hajat mosok!!!

2013. szept. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekem még nincs (pontosabban egy fél van), de volt olyan műtétem, amitől három hétig átmenetileg mozgássérült lettem és az ágyból is segítséggel szálltam ki.

Amíg nagyon xarul voltam és a sebész is tiltotta a tisztálkodást (a víztől felpuhul a seb és kinyílhat), addig fertőtlenítős kendővel töröltem a hajlatokat. Mondjuk amíg nagyon rosszul voltam és némi szagom is volt (hajmosást meg se próbáltam egy hétig), amúgy se mentem sehová az ágyon kívül.


Másrészt a hajfestés 3-4 hetente egy óra itthon, hajmosás 10 perc, utána vagy itthon hagyom megszáradni, vagy nyáron kimegyek vizes hajjal és megszárad magától.

Smink 5 perc. Felöltözni fel kell, onnantól pedig mindegy, hogy mit húzok magamra, lyukas pólót vagy decensebb ruhát.

2013. szept. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!