Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
40%

Most ezzel mit akartál mondani? Az, hogy vannak csalfa férfiak, akik midnen nőt megcsalnának, az egy dolog.

De nem mondhatja senki, hogy nem nagyobb a valószínűsége, hogy egy férj megcsalja az ápolatlan, büdös, zsíroshajú, elhízott, eltramplisodott feleséget, mint a szép csinos, ápoltat.

2013. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyen ferjet nem is sajnaljuk, aki annyira nem veszi ki a reszet a közös teendökböl, hogy mig a feleseg leslamposodik, tehetetlenül nezi a gyereke es felesege hetköznapjait, mint valami mozijelenetet. :)



"Nekem volt rövid hajam, zuhany alatt 1 perc megmosni, lakásban meg magától megszárad. Na mindegy, már túl van ez ragozva."

Tulragozva??? Ehhez par megjegyzes:

En is igy csinaltam, bar en a kerdezö altal slamposnak nevezettekhez tartozom, ezert ritkabban. A nagyobb gyerekemnel csak 1-szer, ugyanis mivel sirt, csurom vizesen kiszallva a fürdökadbol mellem huztam a bölcsit, majd a fürdöben azert sirt, mert a zuhanyozo beparasodott fala miatt azt hihette, anya "eltünt". Ez nekem nem er meg ennyit, ezert többet nem kockaztattam meg igy hajat mosni!

A masodik gyerekemnel több idöm volt, mert (mint irtam korabban) lass csodat, minden gyerek mas (!!!), igy vele meg lehetett oldani. A nagy meg ugye mar nagyobb volt, nem sirt. Csakhogy az allando lakasban es autoban szaritas gombas börfertözest okozott! Azaz gyorsabban zsirosodik, az egesz jol el lett cseszve. A börgyogyasz altal felirt sampon nem hasznalt, most a hajelemzö altal javasolt meregdraga sampont es kencet hasznalom ra mar evek ota, meg most sincs rendben. Aki igy mos hajat, az mind jarhat igy! En soha-soha többet nem mosok igy hajat, ha nincs idöm megszaritani! Es lesz@rva, ki mit gondol. A szaraz sampon egyebkent eltömiti a porusokat, es az eredmeny meg sztem is igenytelen. (Mint irtam, a "slampos" kategoriabol valo vagyok.) En is farmerban jarok oviba meg mindenhova, es az en illatom is finom a gyerekeim szerint.

A 3. gyerekem mellett meg meg több idöm van, a csaszarmetszesem is teljesen rendben zajlott, igy apoltabb, fittebb es csinosabb vagyok, mint 2 gyerekkel!


69-es...

A korhazas a hónaljat "segítséggel megmosta és gyorsan leöblítette" - meg mindig nem tiszta, hogy MINDEN csaszarmetszesen atesett "korhazas" kategoria? Es akinek komplikacioi vannak, annak nemcsak 5 napig (nincs rairva senkire, tehat nem a feje vagy a füle hianyzik), raadasul egy anyanak NAGY valoszinüseggel nincs segitsege, mint a 69-esnek (tehat hogyan mossa meg?), es nem pihenhet, ahogy egyebkent elöirja az orvos, hanem el kell latni a feladatait. Ezenkivül nekem egy leöblitestöl meg nem ment el teljesen a szaga, nekem legalabbis tovabb tart a tisztalkodas.

"Lényeg a lényeg: ha tényleg indokolt a büdösödés, akkor elvileg annyira xarul van az illető, hogy nyilvános helyen nem jelenik meg." ??? Es akkor ki viszi oviba es iskolaba a nagyokat, ki vasarol be, ki megy postara, ki veszi meg iskolaba a cuccokat a nagyoknak, ki megy ajandekot venni karacsonyra, ki hozza haza a karacsonyfat...stb...stb? A Jezuska? :))


21.

2013. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, ez egyértelmű. Jézuska meg a Jótündér. Ki más? Akik itt az észt osztják, azok minden bizonnyal szent életűek, esetleg még gyerekük sincs, és sose voltak még olyan fáradtak, hogy fürdés nélkül elaludjanak egy fotelban. Majd, ha ilyen helyzetbe kerülnek, olvassák el, hogy mit kommenteltek ide.
2013. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően nem az baj, hogy saját bevallásotok szerint is slamposak vagytok, mert engem egyáltalán nem zavar, hanem az, hogy nem vagytok hajlandóak elfogadni, hogy ilyen formában egyeseknek nem tetszetek. TI IS győzködtök másokat, hogy ez meg az miért van így meg úgy. Én elhiszem, és megértem, de ettől még nem lesz szebb egy ápolatlan nő, akkor sem ha gyereke van és oka van rá, hogy úgy néz ki.

Ha a férjeknek ez így megfelel, akkor no problemo. Ha nem, akkor kéne kommunikálni, de ez egyik részről sem szokott megtörténni, mert mindenki mindig mártírt akar csinálni magából. Ennyi.

2013. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom, hogy legtöbben nem neveztük magunkat slamposnak (plane nem "bevallottuk"), hanem a kerdezö kerdeseben van ilyen kategoria. de mindannyian tudjuk, ez milyen külsöt takar, es bar törekszünk egyre tökeletesebben csinalni, egyre többet belesüriteni az 1 percbe, tudjuk, hogy ennyire jött össze. Teljesen tisztaban vagyunk azzal, hogy egy apolatlan nö nem szep, es hogy a magyarazkodasunktol sem szep, akkor sem ha gyereke van és oka van rá, hogy úgy néz ki. Es mar latom, teljesen igazad van, minek itt magyarazkodni? Majd eszreveszi minden most meg gyermektelen anya, ha gyerek lesz, 1-2 gyerekes anya, ha majd a következö gyereke joval több idöt igenyel, a naiv, gyermeklelkü apak meg akkor, ha valaki meg igy is gyereket szül nekik.


A 74-es utolso mondatat viszont en nem igy gondolom. Szerintem nem sok nö akar martirt csinalni magabol, es megbeszelne, de nincs kivel, mert eleg sok gyermeklelkü, felelösseget nem vallalo "ferfi" van, sajnos, lasd ugyanitt a csaladi kapcsolatoknal, minden 2. kerdes erröl szol (kis tulzassal, pontos aranyt nem ismerek). Anyosproblema utan a masodik legtöbbet felhozott tema (bar az anyosproblema sem lenne problema, ha a ferj fejnöttkent kiallna a feleseg mellett). Es pont abbol van manapsag sok valas, hogy a nö felhozza a temat, probalja megoldani! Ha hallgatna, nem lenne problema, szepen csendben eleldegelnenk halalunkig. Mert a ferfiak nagy altalanossagban inkabb kenyelmesre veszik a figurat otthon. (Jellemzö kep: a ferfi fotelben tevet nez, kezeben sorosüveg - vajon miert nem a nöknek termeszetes eza poz?) Ugye mi nök sokat beszelünk, a ferfiak meg allitolag nem kepesek ennyi mindenre figyelni. Es akkor meg meg is magyarazzak ezt a ferfi-nli agy közti elteressel, "üres doboz" es hasonlo vicces dolgokkal.


21.

2013. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
83%

"Es akkor ki viszi oviba es iskolaba a nagyokat, ki vasarol be, ki megy postara, ki veszi meg iskolaba a cuccokat a nagyoknak, ki megy ajandekot venni karacsonyra, ki hozza haza a karacsonyfat...stb...stb? A Jezuska? :)) "


Ha átgondolt volt a párválasztás, akkor a férj. Nekem mind szülés után, mind komolyabb (ágyból nem tanácsos kikelni jellegű) betegség esetén a férjem volt az, aki ugrált és csinált helyettem mindent.

Én meg nem játszottam a "megáll nélkülem az élet" mártírt, pár napig, amig rosszul voltam igenis kushadtam az ágyba, ittam a gyógyteákat, ettem a gyógyszereket és gyógyultam.

Nem hiszem, hogy a csapzott, fertőző, elnyűtt, magát alig vonszoló "de bezzeg én megcsinálom, mert helyettem senki és micsoda egy hős vagyok, csókoljátok lábam nyomát" emberre van ilyenkor szüksége a családnak.


A gyerek meg egész pici korban is megérti, hogy "anyu beteg, hagyjuk pihenni", meg hát látja is, hogy nem most fogom körberohanni az udvart vele.


De a fentiek fordítva is, ha a férjemet verte le valami a lábáról, akkor meg 100%-ban én csináltam mindent, ő aludt, teázott, szörcsörögött főállásban.

Mindkettőnknek jobb, ha csak pár napig esik ki a másik és nem hetekre, mert annyira szuperembernek hiszi magát, hogy elhúzza a gyógyulást.

2013. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
Az én férjem a szomszéd városba ingázik, 7-re jár dolgozni, reggel 6-kor már a buszon van. Reggel fél hatkor sajnos nincs nyitva az óvoda/iskola. A szüleink szintén dolgoznak, nem tudnak a gyerekkel rohangálni. Én nem tartom magam slamposnak, de tény, hogy nem foglalkozom magammal annyit, mint a gyerekek előtt. Ugyanakkor ez csak ritkán látszik meg rajtam, azért odafigyelek. Mondjuk az én legkisebb gyerekem már 1,5 éves, szóval nem egy rémálom. Valamint az én férjem nem vehet ki táppénzt, ha én beteg vagyok, tehát nem tud hazajönni és ápolgatni engem, meg a gyereket ellátni. A szabadságát meg akkor veszi ki, amikor a főnöke azt mondja, hogy na, most menjél 1 hétre. Nem kívánságműsor.
2013. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 76-os, ha atgondolod a valaszodat, nem alkotnal ilyen meggondolatlanul velemenyt. Ha mar nincs mas kifogas, jönnek az ilyen feltetelezesek, mintha barki attol erezne jol magat, ha martirkodik. A kerdest feltevö szerint slamposak, eszerint meg mar machozistak is, ezutan meg majd az következik, hogy mindezt meg be is vallottuk?! Aaaa...

Miert olyan elkepzelhetetlen, hogy nem all mindenki mellett egy jobb kez es nem mindenki tudja ugy megoldani, mint ahogy Te vagy meg nehanyan, es muszaj maganak? Van, aki meg tud oldani ilyen segitseget, es van, aki nem, ennyi. Van, ahol pl. nagymamak is segitenek ilyenkor.

Ez nem arrol szol, hogy a ferj kiveszi-e a reszet a gyereknevelesböl, ez termeszetes kellene hogy legyen. Barmilyen atgondolt is volt a parvalasztas, melyik ferj kap 6 het tappenzt?? (2., 3. csaszarmetszes utan meg többet, ill. ha nem gyogyul az "altalanosan elöirt" szerint, mert nagyon egyeni lehet. Ha azt mondja a nögyogyasz a szüles utani 8 hetes ellenörzesen: meg nincs rendben, tovabbra is kimelje magat, majd itthon maradhat a ferj??) Ahol en elek, itt pl. 1 het a tappenz csaszarmetszes utan, plusz utoljara 1 het szabadsagot is kapott, de sokan örülnenek, hogy barcsak ennyit kapna az ö ferjük is! Ezutan egyedül kell megoldani, marpedig a munkaidejere esik az üzletek nyitvatartasa (bevasarlas), gyerekeket hozni-vinni...stb.

Amit irtal, az "udvart körberohanni" nem egy kategoria a karacsonyfa összehozasaval es az ajandekvasarlassal, miert kell ködösiteni? (Pontosan: "A gyerek meg egész pici korban is megérti, hogy "anyu beteg, hagyjuk pihenni", meg hát látja is, hogy nem most fogom körberohanni az udvart vele.") Nem hiszem, hogy barki körberohanna az udvart ilyen allapotban, de karacsonykor es bizonyos alkalmakkor vannak dolgok, amiket megis meg kell tenni, ilyen allapotban is. Es nem 3-4 napos betegsegröl van szo, hetekig-honapokig meg nem fogja megerteni, mig regeneralodik egy nö csaszarmetszes utan. Most meg majd jön a "nekem magas a fajdalomküszöböm, de ennyire nem kene elkenyelmeskedni" szöveg, aaa, nem tudom, kinek magyarazkodom... Hat tapasztaljatok meg, akiknek ez olyan elkepzelhetetlen, addig meg csak figyeljetek es kritizaljatok, akinek nem tetszik a külseje!


21.

2013. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!