Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
49%

9-es, szerintem azert, mert akkor nem kerdezne ilyent, hasonloan a 11-es kommenthez.

Apoltsag es tisztasag valoban nem penz kerdese - hanem IDÖ, amiböl nem jut mindenkinek mindig annyi a kerdesben emlitett dolgokra. Van, akinel mas a fontossagi sorrend, van, akinel a gyerekekre forditott idö mellett szinte semmi sem marad a szepitkezesre, apoltsagra, es van, akinel ez az arany közelebb van egymashoz. Tudod, egyszer felnönek, a többire akkor is jut idö! De az az idö, amit most a szepitkezes, apoltsag javara elvonsz a gyermekedtöl, az kesöbb nem potolhato! Egy biztos: mindenkinek napi 24 oraja van, tehat itelkezhetünk-e?

Ezenkivül nem biztos, hogy mindig ilyen slamposan nez ki az a hölgy, vajon hanyan vagyunk kisgyerekesek, akikkel ez mar elöfordult? Az ovodaban reggel legalabbis többen neznek ki igy, es szinte senkit sem latok sminkkel... Van köztük egy 9 gyermekes anyuka, a legkisebb gyermeke most 3 eves. Lehet, hogy a kedves hozzaszolok el sem tudjak kepzelni a különbseget, ahogy most kinez, es ahogy a korabbi evekben kinezett! Korabban odivatu ruhak, bö mintas szoknyak vagy regi szabadidönadrag, sapadt-gyürött arc, mostaban szük farmer es nemreg meg ki is sminkelte magat! Ugyanis csak azzal az aprosaggal, hogy nincs otthon 3 evnel kisebbje, nem szoptat, mar ennyi idöt nyert!

2013. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
39%

Es aki a kisgyereke mellett nem tudja elkepzelni, hogy nem mindenkinek jut ideje mindig apoltnak lenni es jol kinezni, söt meg nyomatekositja is, hogy tudja miröl beszel, mivel kisgyereke van - vajon elfelejtette, hogy minden gyerek mas es mas? Hogy lehet, hogy vannak az enyemnel "idöigenyesebb" gyerekek is?


21.

2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
39%
A kérdezőről nekem egy 60 éves öregasszony jut eszembe, aki folyamat más emberekkel van elfoglalva és azzal, hogy kipletykálja őket.
2013. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
46%

Vicces itt is a slampos anyukák válasza... Hogy ők a boldogok, meg neki van férjük, bezzeg a csinos nők egyedülállóak és boldogtalanok. Röhög a vakbelem.

Ilyen idióta hozzállás miatt ilyenek, hagyjuk már a pénzt az időt meg a gyerekeket, hajat növeszteni, mosni se pénzbe, se sok időbe nem kerül, hajfestékek is vannak olcsón, szépen lehet öltözni turiból, piacról is, alap sminkcuccokat is fillérekért be lehet szerezni, a többi csak duma. Én nem sajnálom őket egy percig se, mikor egyedül maradnak, mert a pasi lelép egy nőnek kinéző nővel. Megérdemlik maximálisan.

2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
41%
ismerek ilyet, de az olyan hárpia nő, hogy a férje nem meri megcsalni
2013. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
68%

Ez a kérdés egy provokáló közhely. Egy volt osztálytársam csodálatosan nézett ki kismamának, gyakorlatilag egy dekát se hízott, de hatalmas hasa volt a sok magzatvíz miatt. Tavasszal szült, nyáron már bikinis képeket posztolt a FB-ra, tényleg nagyon jól nézett ki, semmi se látszott a pocakjából, se lógó bőr, semmi. Minden téren adott magára, anyagilag úgy álltak, hogy házhoz ment hozzá a műkörmös, a kozmetikus és a fodrász. Még bevásárolni is úgy ment, mint egy díva. A férje mégis megcsalta és 2 év után elváltak. Nem feltétlenül azért lép valaki félre, mert a felesége slampos. De, ha az anyuka nem foglalkozik a férjével, az már okot adhat rá. Attól, hogy slampos, még nem biztos, hogy a férjét is elhanyagolja. Attól, hogy egyszer láttad slamposan, még nem biztos, hogy mindig így néz ki.


Aki szerint pedig hajat mosni nem sok idő, az még nem szoptatott 3 óránként.

2013. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
53%
Minden nap fürdők, használok dezodort, nem vagyok büdös, retkes. Sose smilnkelem magam.De: van rajtam plusz 8-10 kg, nincs egy normális ruhám, nem is emlékszem mikor voltam utoljára fodrásznál (ja bocs de.. tavaly június mielőtt szültem). Nem azért nincs ruhám mert nem tehetem meg hogy megvegyem hanem mert: egyszerűen erre már nincs energiám. Lelkileg. Idegileg. Egyszerűen most beles@#rok a világba. Most minimumra kapcsoltam párkapcsolati gondok miatt. Az utolsó ami eszembe jut hogy: jaj ki kéne kenjem magam, ki kéne öltözni mert lemgyek a boltba. Vannak esetek amiket nem tudhatsz, ne ítélkezz amig mem tudod az egész történetet
2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
43%

Slampos vagy csinos anyák ti itt most magyarázkodtok egy 10-en éves lánynak, akinek fogalma sincs az életrõl?

Nem hiszem, hogy idõsebb lenne, akkor nem tenne fel ilyen kérdést.

Kérdezõ téged már biztosan ejtettek többen, mert az irigység süt belõled, nekem ugy jön le a kérdésedbõl.


Szépitkezzél minden órában, hátha beléd szeret valaki!

Lehet lepontozni!

2013. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
44%

A 3 éves gyerek anyukája is megtapasztalhatja még, hogy bizony nem mindig jut idő saját magára.

Volt olyn időszak amikor örültem, ha Wcre el tudtam menni, vagy legalább az ebédem felét megenni.

A 4 évesem hetekig orvoshoz hordtuk (nem jó gyógyszert kapott), az 1 évesem szívzörejjel született, ráadásul gyakran hányt, nem aludt át egy éjszakát, a férjem meg pont akkor helyezték át más városba, 1,5 órát utazott a melóhelyre, ugyanannyit vissza, ráadásul nem is tudott munka után rögtön hazaindulni.

Hát nem az volt a legnagyobb gondom, hogy frissen mosott hajam legyen, vagy csinosan öltözzek fel.

2013. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
64%
Én is láttam a múltkor a Rossmanban..(!) a férjével vásárolni egy ilyen nőt.. kövérkés, mackónadrágban, narancssárga ételfoltos, óriás fehér sima pólóban, rövid zsírtól göndörödő és őszülő haj, kiló réteg korpa... háát.. a pasi csak rápillantott az óvszeres/kiegészítős pultra, sóhajtott egyet, és továbbment. Én sosem tudnék ilyen lenni, habár nem használok sokmindent, BB krém, szemhéjtus, krémes szájfény, ennyi kb. 5 perc alatt megvan egy sima smink. Meg azért van határa az ízléstelenségnek is, az ápolatlanság már tényleg gusztustalan, nem csak a férje, hanem az őt körülvevő emberek miatt is.
2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!