Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Slampos családanyák miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AeonFLUX kérdése:

Slampos családanyák miért csodálkoznak, ha a férjeik megcsalják őket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon láttam egy 35 év körüli nőt, gyerekkel az ölében. Rövid őszülő haj, melyből csöpögött a zsír, ápolatlan pattanásos bőr, 0 smink, plusz kilók, igénytelen öltözék. A férje helyébe képzeltem magam... akármennyire is szeretném, mert a gyermekem anyja, nem tudnék nőként rátekinteni, nem tudnék vele szexelni...
2013. szept. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
62%

Nem veszitek észre, hogy a kérdezõ provokál benneteket, hajt a pontokra.


Valóban baj van veletek anyák, ha mindig magyarázkodtok,senkinek semmi köze hozzá, hogy ki hogyan néz ki. A férj ha szeret ugysem csal meg, ha nem szeret,akkor cicumázhatod magadat reggeltõl-estig, akkor sem érdekli, hogy mellette vagy!

2013. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
Ez nem provokáció. Talán fáj az igazság, hogy gusztustalanok a slampos nők (férfiak is)?
2013. szept. 20. 17:07
 63/78 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az igazság nem fáj, mert lehet, hogy te még a nyomomba sem léphetsz!
2013. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

57-es vagyok.


Nem tudom miért veszitek magatokra, nem Nektek mondtam ezt, csak úgy általánosságban, hogy sok ilyen (is) van.


Amúgy az én férjem minimum 220 órát dolgozik egy hónapban, van, hogy 256 is megvan. Azért tudja, mert órabérben van. Na már most ha kiszámoljátok, ez több mint napi 10 óra, sőt volt, hogy 16-18 óra volt, és utána nincs pihenőnap, mert alig van ember. Ettől függetlenül van heti egy szabad órája, amikor épp nem alszik és pl. tudna a gyerekre vigyázni ha lenne. (Ez igaz, sajnos valóban nincs még...)


Nekem csak hátközépig ér a hajam, de mindenestül kb 40 perc amíg rendbe szedem. És ezt is csak heti 1-szer kell. Most nem akarok szőrszálhasogatni, de a kérdésben pl.rövid hajú nőről volt szó. Nekem volt rövid hajam, zuhany alatt 1 perc megmosni, lakásban meg magától megszárad.


Na mindegy, már túl van ez ragozva.

2013. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok se anya, se slampos, de megmondom őszintén, a más kérdésekhez adott válaszaid alapján nem tűntél ennyire gusztustalanul ellenszenvesnek, mint most, hogy így "kitárulkoztál", drága kérdező...
2013. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, úgy gondolom ez a kérdés már lerágott csont.
2013. szept. 21. 21:56
 67/78 anonim ***** válasza:

Nekem erről eszembe jutott néhány dolog:


1: nem értem, a nők miért vágatják le a hajukat szülés után. Oké, hallottam már az indokokat, de szerintem nem jók. A rövid haj csak frissen mosva, belőve néz ki jól, folyamatosan 'fodrászolni' kell. Míg egy hosszú hajat felteszel kontyba, copfba és nem kell vele mást tenni, még ha kicsit zsíros is, akkor is lehet így viselni anélkül, hogy igénytelen lenne. De ha már 'nem volt időm/kedvem hajat mosni'. Száraz sampon, hahó!!!


Amúgy anyámnak 3 gyereke van. Mikor öcsém született 10 voltam. Szóval volt egy csecsemő és egy kiskamasz, és hamarosan a nővérem is hozzánk költözött 14 évesen, sérülten, tele kamaszkori daccal és agresszióval. Anyámnak még mindig volt egy 11 éves gyereke, meg egy egy éves gyereke. SOHA, de SOHA nem volt büdös, vagy ápolatlan. Nyilván ő is melegítőben volt otthon, és néha biztos le is hányta az öcsém, bár hozzátenném, mindig pelenkával a vállán rohangált, hogy oda hányjon a gyerek, ha mégse jött be, lecserélte a pólóját, mert ez nem idő és alap. És famerban ment le a boltban, és az is lehet, hogy előfordult, hogy nm sminkelt, de fogat mindig mosott, haját mindig megcsinálta, büdös soha nem volt. Sőt az én anyukámnak nagyon finom az illata :)


Szerintem egy kisbaba, egy kiskamasz és egy problémás kamasz üti a két csecsemőt, szóval kifogások mindig vannak. Én megértem, ha valakinek nincs KEDVE hajat mosni, de akkor könyörgöm már, növessze meg, hogy legalább fel tudja fogni!!! De arra nincs bocsánat, ha valaki nem fürdik, vagy nem mos fogat! Oké, a kórházas példa az indok rá, hogy nem fürdött az illető, de gyerek nem.

2013. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
83%

Én voltam a kórházas. Heg esetén kb 5 nap, amíg nem lehet fürödni. Nekem is ennyi volt, de ebben az öt napban örülsz, ha a WC-re segítséggel kibaktatsz, az ágyból másért úgysem kelsz fel.

Viszont az 5. nap után "gyorsan átfolyó, szappanos víz" nem okozott gondot. Tehát az érintett területet direktben nem szappanoztam, de felette a hónaljamat segítséggel megmostam és gyorsan leöblítettem.

A kar mozgatása volt problémás (tiltva is volt, fájt is), ezért a hónaljborotválás lemaradt. Ez nyáron ciki lett volna, de tél volt, ruha alatt nem látszott.


Tény, hogy segítség nélkül necces lett volna, de segítséggel sok minden korán ment volna.


Lényeg a lényeg: ha tényleg indokolt a büdösödés, akkor elvileg annyira xarul van az illető, hogy nyilvános helyen nem jelenik meg. Ha meg van annyira jól, hogy kimenjen, akkor a tisztálkodás is megy már.

2013. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik szomszédom egy nagyon szép nő volt, ápolt, szuperül öltözött=a férje folyamatosan csalta, el is váltak...az új feleség szintén csinos, ápolt volt, a férj azt is csalta...ők is elváltak...
2013. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
59%
Jó hát az tény, hogy vannak férfiak akiknek a legjobb nő se jó, de azért egy végtelen hanyagsággal és ápolatlansággal kombinált slamposság, főleg hosszú ideig, a legtürelmesebb férfi idegeit is kikezdi...
2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!