Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
69%

"A barataim maganeletet nem meselem el, de ha akarja, megnezheti barmikor a leveleiket."


Ha magánéletével kapcsolatos levelezést, beszélgetést mutatsz meg neki, elmesélned nem is kell neki, hisz látja a levélben, ergo amit veled osztott meg az ismerős, vagy barát, azzal a bizalmával éltél vissza. Ha így se tiszta, és nem esik le valóban ennyi.

2014. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
90%

Nyitottam külön erről egy topikot! Ne ez a topik legyen már mióta csak erről szólva szét offolva.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__56427..

2014. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
én értem azt aki azt írja nyílt könyv, nem kell a levelet megmutatni de akkor közlöd a férjjel hogy figyu egy barátom kiöntötte a szívét és magán jellegű ezért nem mutatom meg, nem pedig elkezdett hazudozni róla hogy őőő nem levelezek ez izééé... Inkább az a gáz hogy botladozva próbálta terelni a szót és csak utána bökte ki hogy mi van. Én nyíltan megmondom a férjemnek ha zavar hogy mögöttem pepecsel mert épp levelezek és ő ezt tiszteletben is tartja(minek hazudozni?)
2014. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
27%

Hihetetlen ami itt megy!!


Remélem, hogy nem az itt hozzászóló nők "reprezentálják" a mai magyar átlagerkölcsöt!!!

Arról nem is beszélve, hogy ez a legszánalmasabb hozzáállás, hogy "tök normális dolog, mert más nő is ezt csinálja".

(Azután meg marhául csodálkoznak, ha "válólistára" kerülnek!)


A hozzászólásokat olvasgatva nem is csodálom, ha egy normális(!) férfi ezerszer is meggondolja, hogy megházasodjon!!

2014. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
64%

94#

"Remélem, hogy nem az itt hozzászóló nők "reprezentálják" a mai magyar átlagerkölcsöt!!! "


Ezzel az erővel: olvasva a magyar (férfi) kommentelők szexista és nőgyűlölő hozzászólásait pl. egy sikeres írónőről vagy bármilyen nőkről szóló cikk alatt (és most nem a viccesekre gondolok) a helyzet sokkal katasztrofálisabbnak tűnik...Remélem érted mit akartam ezzel mondani (nem kötekedni szerettem volna).


A kérdéshez: az nem baj, ha a nőnek-férfinak ellenkező nemű barátja van, inkább az az érdekes, hogy titokban próbálta tartani, erre mi oka lehetett volna?

2014. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
78%
"Ilyen egy igazi nő", írja az egyik "hölgy" kommentelő! Mit lehet erre mondani? Remélem minél több férfinak sikerül elkerülnie az "igazi" nőket!
2014. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
Hányok. Tőled.
2017. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!