Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 61/97 anonim ***** válasza:
20%
60: na látod kimondtad a kulcsszavakat te is. Te is nem gyanakodnál élből, hanem te magad megkérdeznéd tőle. Nem kezdenél el apucinak, anyucinak panaszkodni, vagy épp mindent neten kiteregetni, vagy épp másoktól tanácsokat, de főleg visszaigazolást várni arra, hogy már pedig a párod tutira fixen megcsal. Amúgy én gyorsan és "vakon" gépelek, neked szerintem ágyból, vagy másik szobából simán úgy tűnne abból, hogy megszállottan írok vkinek. :D :P
2014. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
19%
háát anyámmal minimum megosztanám a gondolataimat mielőtt hülyeséget csinálok hátha mint külső szemlélő másképp látja a dolgokat:P A férj nem járt el túl jól de másképp nem tudta volna igazából meglépni a dolgot, most az a baj hogy megkérdezte miközben mások csak titokban belenéznek a levelezésbe? Korrektül rákérdezett mire a másik fél csak habogott...
2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
59%
Én nő vagyok, de elhűlve olvasom itt sok nő hozzászólását. A feltett kérdésre határozott válaszom, hogy nem, nem fér bele a meny viselkedése egy házasságba. Ha ilyen a gondolkodása, akkor nem kellet volna férjhez menni. Senkinek sem kötelező. Ezeket egy férfi sem fogja eltűrni.
2014. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
35%

Hajj, maradjatok csak lemaradottak. :D

Előző, ezt egy férfi se tűrné? :D Volt, aki írt ilyet nekem is bnő felém, de érdekes, fordított esetben már azzal jött, hogy a nőnek viszont tűrnie kell a férfi felé. :D Inkább annak nem kötelező házasodnia, aki nem képes se empátiára, se alkalmazkodásra, max. jobbra-balra vádaskodni, féltékenykedni, ítélkezni, no meg a saját rögeszméihez ragaszkodni.

2014. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és persze minden házasságnak tökéletesnek kell lennie, soha senki nem hibázhat stb. Mert ez általában így szokott lenni. Nem, hogy kicsit, ha egyáltalán hibának számít, de nagyot se. :D :P
2014. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
27%
Sőt, rövidebb/hosszabb hullámvölgynek is tilos lennie, mert ha már kicsit is rossz egy házasság, vagy van ilyen, akkor gyorsan inkább váljanak el, mert az meg már milyen, egy kapcsolat csak a jó és a probléma mentességekről szól! :D :P
2014. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
91%
Ha megcsalom a férjem, azaz én értékrendem szerint nem egy pici hiba, hanem gerictelen aljasság. Persze ha ő tenne velem ilyet az is az lenne. Szerencsére nálunk nem fordulhatnak elő amiket itt leírtak.
2014. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
94%
nem tökéletesnek kell lennie egy házasságnak,de ha már nem tudsz megbízni a másikban(akár okkal akár a nélkül)akkor az már nem az igazi és mindig visszatérő téma lesz amiben egyik fél sem lesz teljesen boldog
2014. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
27%

Azért kell megoldani, hogy ne térjen vissza. Ha pl. ok nélkül nem bízol a párodban, akkor a következőben se fogsz, mert benned van a hiba, nem a párodba innét kezdve oly mindegy, hogy hány pártól lépsz ezen az elven le.

Aki írta a megcsalást, igen, a megcsalás esetén az szemétség, és aljasság, de jelen esetben nem volt erről szó max. csak feltételezve volt ez az egyik, és igen szemétség, aljasság szerintem mindenki szemében, de létezik megbocsátás is a világon. Sok házasságot láttam már, ahol így tettek és utána helyre is hoztak mindent és vígan éltek tovább. Más kérdés, ha vki nem tud így tenni, vagy nem is akar így tenni akkor abból nyilván egy valós megcsalás után ki kell lépni.

2014. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
60%
Valamilyikőtök azt mondta, ilyen az igazi nő, mármint a kérdésben szereplő. Eddig nem értettem a melegeket, most már igen.
2014. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!