Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 11/97 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok, és ez nem fér bele. Az sem, hogy éjjel ilyen sokáig ül a gép előtt. Ha gondja van a férjével, akkor beszélje meg vele és oldják meg a problémát. De az sem ártana, ha a napközben nemcsak a gyerekkel törődne, hanem emberek közé is menne, vagy találna mellette valamilyen értelmes elfoglaltságot magának. Egy kisgyerek nem elég társaság egy felnőtt nőnek.
2014. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
66%

Jó nagy balek ez a te fiad, hogy egyedül nem képes megoldani a problémáját!

Ehhez aztán nagy tehetség kellett, és főként ez az oldal volt szükséges hozzá, mert se neked, sem a fiadnak nem volt annyi esze, hogy MEGKÉRDEZZE, hogy mit csinál a feleség!

Neked amúgy nincs jobb dolgod?

2014. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
39%
Kedves anyós ! Az tényleg igaz ,hogy a fiad oldja meg saját magának a problémáját ... Viszont amit írsz ,az több mint gyanús . Szerintem nem fér bele egy asszony életébe amit a menyed művel . Azaz beleférne ,ha nem sunyi módon az éj leple alatt csinálná ,ha nem lenne titkolnivalója nem ezt tenné és megmutatná miről diskurálnak chat-en stb ...
2014. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem normális.A csetelése már a házasság rovására megy.Én is szoktam beszélgetni férfiakkal,de az ilyen hajnalig ugyanazzal a pasival való eszmecsere tudod hová vezet.
2014. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
77%
Elég suta magyarázat, hogy "...nagyon sokan csináljáz ezt!" Én mindenesetre nem csinálom (férjes vagyok). Mégis rábíznám a fiadra, hogy hogyan áll hozzá ehhez a dologhoz. Ez olyan dolog, amit a házasfeleknek kell megbeszélniük, 3. személy nélkül. Az a gyanúm, hogy a feleségnek hiányzik valami, amit a férjétől nem kap meg. Valószínűleg csak kedves szavak, törődés. Magányosnak érezheti magát. Ezen a bajon lehet segíteni. De csak a férje tehet ezért valamit.
2014. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
96%
Na de ha ezt nem képes megbeszélni a férjével hanem egy másik férfihez fordul akkor már baromi nagy gondok vannak.
2014. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:

Mint tegnap megírtam, após vagyok, látom ez a tény olyanoknak is elkerülte a figyelmét, akik korábban is válaszoltak. 8-10 nappal az események után írtam, írom ki a kérdésemet. Azóta a fiam felajánlotta a válást a menyemnek, aki könyörög, hogy ne váljanak, idézet következik "mert akkor vége az ő életének" mármint a menyemének. Több kommentből is látható, hogy abban igaza van a menyemnek, hogy sok ilyen "szent életű" feleség van.


Eddig az itteni anyós-meny vitákban mindig harcosan védtem a menyeket!


Ezennel megkövetem az anyósokat írásaim miatt, igazatok van, ilyen menyekből én sem kérek!!!

2014. máj. 5. 08:54
 18/97 Bence_ ***** válasza:
88%

Ha valaki segítséget kér akkor annak segítsetek. Fia is segítséget kért. Ez már haladás észre vette, hogy baj van.

Baj van a kapcsolatukkal de ezt csak ők oldhatják meg. Bármennyire is nehéz csak akkor adj tanácsot ha kéri. Mondjuk talán eddig is így volt.

Ha nem szégyellné a beszélgetést akkor megmutatta volna.

2014. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
95%
Anyós vagy após...tök mindegy. Az ő dolguk, oldják meg. Felnőtt emberek.
2014. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
32%

Hm, teljesen mindegy, h a fia segítséget kért, vagy se, felnőtt ember, inkább kissé szánalmas, hogy ő is még mindig anyuhoz rohan a baj van, ez az egyik.

A másik, igen sokan beszélgetnek neten, ellenkező neműekkel is, anélkül hogy lenne köztük bármi is, jómagam is, sőt elárulom nekem csak férfi ismerőseim vannak így neten. Még se jutna egyikkel se eszembe, hogy bármit is kavarjak, de jól esik velük tartani a kapcsolatot rendszeresen.

Harmadrészt, kedves anyós semmi közöd hozzá, akkor se, ahogy írtam, ha a fiad elpanaszolta. Oldja meg, és te pedig ne szólj semmilyen szinten se bele.

2014. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!