Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 21/97 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as legalább olvasni tanulj meg!

Aztán beszélhetünk!

2014. máj. 5. 09:37
 22/97 anonim ***** válasza:
84%

Sok munkahelyen, baráti körben teljesen természetes az hogy családos férfiak és nők egymással finoman szóban flörtölgetnek, de ennél tovább a többség nem megy.

Ez erősíti mindenkinek az önértékelését, jót tesz a lelkünknek.


Aki sokat mozog emberek közt, az tudja hol a határ, pl. azok a férfi és nő munkatársak akik egymással jóban vannak, rendszeresen együtt ebédelnek csapatban, egymással elég közvetlenek.


Azt meg tudom érteni ha egy otthon négy fal közé szorult, ingerszegény környezetbe került kisgyereket nevelő nő, főleg ha férjétől sem kap sok lelki simogatást, azért kezd neten pl. csetelni, videó-telefonálni, mert elismeréseket akar begyűjteni, ezzel önértékelését erősíteni, viszont az már nem jó a család szempontjából, ha a nő itt egy férfiba kezd kapaszkodni.

2014. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, hogy a fiam nem törődik vele?

Akkor miért nem akar elválni?

Akkor miért nem menekül egy számára rossz kapcsolatból?

2014. máj. 5. 09:43
 24/97 anonim ***** válasza:
71%

Mondtam, hogy férfi van a dologban!!! Akárki akármit mond, egy nő nem fog éjjel 2ig a gép előtt ülni és olvasgatni meg blogot írni! Ez egy hülyeség!

Sajnos abban is biztos vagyok, hogy nem szimpla "barátság" van kettejük közt.... Nem feltétlenül van viszony köztük...de nem véletlenül nem mutatta meg a leveleket, nem véletlenül hidegült el a fiadtól...és nem véletlenül dekkol annyit a gép előtt... Több, mint barátság! Lehet, hogy csak plátói...csak érzelmi szinten vonzódik a pasihoz...de az tuti, hogy valami van.

Szerintem nem fér bele a házasságba...de ezt nekik kell eldönteniük........

2014. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
93%
Valamit biztosan nem kap meg a fiadtól. Az udvarlást, kedveskedést, bókolgatást, beszélgetéseket...úgy, mint az elején............
2014. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
34%
20as vagyok: kedves kérdező, szerinted mit értelmeztem félre? Mit nem tudtam jól értelmezni? :D Ha már ilyennel vádolsz, fejtsd már ki. Már az is szánalmas, hogy neten kérdezgetsz a fiad életéről, mint aki visszaigazolást vár arra, hogy beleszólhasson az életében, mert te szerinted számára baromira rossz kapcsolatban él.
2014. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó ... mint sokan mások te is benézted ,és anyósnak nevezted apóst . Először én is azt hittem anyuka irkál ,mivel nem olvastam a korábbi kiírását ...
2014. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hát bocs, hogy nem olvastam el mind a 3 oldalt. Mellesleg ettől az apróságtól eltekintve a lényeg ugyanaz marad.
2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 A kérdező kommentje:
Kedves 63%-os nagyon megszólítva érzed magad! Csak nem..............???????????????
2014. máj. 5. 10:04
 30/97 anonim ***** válasza:
88%
Kedves Papa..szálljon le a magas lóról! Nem írta hogy maga férfi vagy nő. Ki a f.a.szt érdekel hogy tegnap egy másik kérdésben már leirta hogy maga férfi! Nem mindenki nézegeti naponta a kérdéseket. Hála az égnek hogy engem normális anyóssal és apóssal áldott meg a sors! Remélem a menye hamarosan maga mögött hagyja ezt a beteg családot! Gondolom ő a téma mindig, szidják naponta a háta mögött és még élvezik is. Inkább nézzen magába, lehet nem tanította meg a fiát arra, hogy egy nőnek mire van szüksége. Egy kis csicskát nevelt belőle aki képtelen megoldani a problémáit felnőtt módjára. Egyből rohan anyucihoz apucihoz. Gratulálok. Remélem gyerek nincs még...
2014. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!