Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 41/97 anonim ***** válasza:
29%
mindenki azt mondja a nő nem hibás a család beteg stb. Ha ez igaz is akkor miért kellett szemérmetlenül a pasi közelében flörtölni a gépen, miért sumákolta ezt el és miért nem hajlandó a leveleket megmutatni? És ha tényleg a család készítette ki akkor tessék el lehet menni nem kötelező ott maradni,menjen a szeretőhöz...
2014. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
74%

Kedves papa! Kifogtak egy igazi nőt! A fia meg csődöt mondott...


Egy igazi nő elválik ha nem kell a párja,nem éjszakázik a neten és titokban más férfiaknak irogat.

2014. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
36%
41: hallod magad? Most akkor szemérmetlenül flörtölt a nő, vagy sumákolt? :D A kettő együtt nem megy! :D Miért kéne megmutatnia a levelezéseit? Csak, mert a férj féltékeny? Ilyenkor nem számít a magánszféra, csak ha a nő akarja látni a férfi dolgait? :D A férjnek sas szemei vannak, hogy ennyire jól tudja, hogy kivel mit beszélt a feleség? :D A feleség meg, ha megakarja csalni, szeretőt akar tartani, akkor annyi esze mindenkinek van, hogy sokkal ügyesebben csinálja. :D
2014. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
93%
hát nem azért de ha nincs semmi takargatni valóm akkor nem köntörfalazok hanem rögtön elmondom mi van és ha akarja el is olvashatja a levelem és ez fordítva is igaz lenne,de ha nem is pasizna nem normális hajnali 1-2-ig netezni és fondorlatos volt mert eltitkolta közben szemérmetlen mert a közvetlen közelében csinálta ahelyett hogy elmegy pl. a könyvtárba vagy más ingyenes wifi helyre
2014. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
90%
nekem is van férfi ismerősöm akivel levelezek,de ezt nappal teszem és a férjem is a szobában van szóval nem titkolódzom...
2014. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
61%
Talán pont, azért nem volt az, mert minek menjen el, ha egyszer csak beszélgetett más ellenkező neműekkel. És nem, nem mutatom meg, mert a másik illető, akikkel beszélgetett írhattak olyanokat, ami nem tartozik a férje, mert nem vele osztották meg, hanem a feleséggel. És miért ne beszélgethetne éjszakába nyúlóan másokkal? :D A férj talán közölje féltékenykedés nélkül a feleséggel, hogy őt ez zavarja, és beszéljék meg egymással, ne pedig okokat keressen, hogy hogy válhasson el, egyébként meg ha ennyire nem viseli a férj el, akkor pont talán annak kéne lépnie felesleges kavarások helyett és ezer idegeneket is bevonva. Ja, és amúgy én is van, hogy akár hajnali 4ig is beszélek haverokkal/pasikkal neten, párom mellet, míg ő alszik, én viszont épp nem bírok aludni. Vajon az én párom miért bízik meg bennem? És tudja is, de még se akarja látni, hogy miről is beszélgetek velük és még se jut eszébe se, hogy kavarok velük!
2014. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
64%
nem lehet hogy unalmába chetel a menye??biztos sokat törődik vele a férje. lehet meccset néz hajnalokig vagy tv játékozik vagy iszogat bármi lehet. lehet idegenektől több törődést kap nem csak cseszegetést. chetel neki a társaság hiányzik nem félrejár!!
2014. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
79%
ez mind mellébeszélés, és ha unalmában csinálja akkor miért nem mondja meg kerek perec? Amúgy milyen téma lehet amit titkolni kéne? rólam mindent tud a férjem és én is róla,nincs olyan téma amit titkolni kéne.És nem nem szoktam hajnalig gépezni, mert másnap megy a párom dolgozni és én ezt tiszteletben tartom(pedig sosem tette szóvá ha tovább maradtam fenn). Ha annyira megakarod győzni a másikat hogy alaptalanul féltékeny akkor az a logikus hogy megmutatod a levelet mert csak így állítod le és ha ez sem megy akkor tessék válni oszt kész:P
2014. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
67%
46 vagyok: még annyit hozzá tennék az egészhez és én a részemről lezártam a témát. Velem törődik a párom, épp csak több igényem van a társasági életre, mint amit nyújtani tud a párom, nem azért, mert nem akarja, hanem mert munka miatt pl. vagy mert pl. vannak témák, amikre ő pl. nem kíváncsi. Sokszor mivel sokan nem érnek rá, marad a net, és sokszor több téma is akár órákig is elnyúlhat beszélgetés szintjén. Én személy szerint jobban kijövök az adott érdeklődési köröm miatt is a férfiakkal, mint a nőkkel, így ezért férfiak vesznek körbe kizárólag neten, és velük társalgok. Soha egyikbe se merült fel, hogy félrejárásra rávegyenek, mert eleve ha új ismeretség tisztázom velük az elején. Ilyen egyébként a sakk nálam, páromat marhára nem érdekli, a nők többségét se érdekli, van hogy nem csak beszélgetünk ebbe, hanem játszunk is, azaz sakk partikat is végig csinálunk. Van, hogy közben magán dolgokat is megosztanak magukkal kapcsolatosan, amit velem osztanak meg, nem a párommal, bennem bíztak annyira meg. Ennyi.
2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
61%
Mama! Nincs jobb dolgod?
2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!