Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 31/97 anonim ***** válasza:
16%
30-as, nő vagyok, de most szégyenlem magam miattad. Aztán az ilyenek miatt mondják, hogy ilyen egy nő. Pedig nagyon remélem, hogy belőled kevés van.
2014. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
64%
20as vagyok: írtam én, hogy kedves anyós, de édes mindegy a lényeget nézve akkor is. Ennek fényében viszont kedves após látom a lényeget pont te nem fogtad fel és még te prédikálsz szöveg értelmezésről. Csak azt tudom továbbra is mondani, amit eddig, de az eddigi jellemedről is kiderült, plusz ahogy előző hszes is írta, szívből remélem én is, hogy az a szegény nő kikerül ebből a családból.
2014. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
42%
Előzőre a 30ast értettem.
2014. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
86%

30as vagyok...kedves 31es bizonyára te egy megnevelt idomított nő vagy. Csak szánni tudlak. Néha azért elengednek anyósodék valahova? Vagy kérezkedned kell? Okos kislány vagy...


32es...ott a pont. Van akit nem lehet idomítani kutya modjára.


Kedves papa! Kifogtak egy igazi nőt! A fia meg csődöt mondott...

2014. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
22%
20as vagyok újra: azon nevetek, hogy egyébként kedves após erre nem is reagáltam, de mivel kitetted a kérdést, ezért képzeld megkérdezve éreztem magam, így válaszoltam is. Deha téged ennyire zavar, akkor esetleg kiírhattad volna nagy betűkkel, hogy csak olyan válaszok érdekelnek téged, akik kizárólag TÉGED IGAZOLNAK VISSZA! :D
2014. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
6%
Nekem ilyen biztosan nem férne bele! Más, ha van valakinek férfiismerőse, akivel néhanapján beszél (hogy vagy, mi újság stb.), meg megint más az, ha egy "férfiismerőssel" éjjelente minden nap chatelget.... Az egy normál, nem nyitott házasságba nem férne bele.
2014. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom feltűnt-e másnak is,hogy a kérdésben az szerepel,hogy tegnap kiírt a menyéről egy kérdést,és az erre kapott tanácsot fogadta meg a fia,aki éjjel számon kérte a feleségét.

Majd az egyik komentben ezt írja a kérdező:

" 8-10 nappal az események után írtam, írom ki a kérdésemet. Azóta a fiam felajánlotta a válást a menyemnek, aki könyörög, hogy ne váljanak, idézet következik ".

Tegnap óta eltelt a 8-10 nap?:-D

2014. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
87%
37: előző, gondolom főleg nekem azaz a 20asnak szólt ez a hsz. Senki se fog több oldalakat végig olvasni, talán a kérdezőnek főkérdésben mindent eleve így kellett volna leírnia, ettől független az egész sztori szánalmas mind a férj részéről, mind a szülő részéről, és a tényeken nem változtat semmit. Eleve a férj minek ment apjának panaszkodni, de az apa is szánalmas, hogy véleményeket kér neten és azokat fogadja meg. Ahelyett, hogy közölné a fiával, hogy felnőtt ember oldja meg egyedül az életét/problémáit a feleségével. A sok okos előző tanácsadó, aki hatására így tett végül a férj, apuka közvetítésével az meg magába nézhetne és elgondolkozhatna azon, hogy vajon ismerik-e azt a szerencsétlen feleséget, hogy miért is tesz így éjszaka, és van-e mögötte valóban megcsalási szándék, vagy bármi ilyen stb. Egy szó, mint száz az egész szitu szánalmas, és gusztustalan kibeszélni ilyen durván vkit a neten és a háta mögött, ahelyett hogy egymás közt oldanák meg!
2014. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
82%
Ja és még vmit, ha a fia csak, mert éjszaka netezik a feleség és állítása szerint férfiakkal beszél, bár ez is érdekes, hogy vajon honnét tudja, ha ezért képes válni, az se normális. Vagy eleve pont a pasas már jó ideje vár egy ürügyet, hogy dobbanthasson, csak ezt általában az ilyen jellemű embereknek könnyebb a másikra kenve meglépnie. Elvégre apuka is másokra keni, hogy miért tett úgy a fia felé, ahogy tett. :D :P
2014. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
73%

37-es, ez nekem is feltűnt!

Kicsit kamuszagú az egész, vagy csak hajít az öreg.

De miért nem lehet normálisan kiírni egy kérdést!

Senki nem nézi vissza, hogy jaj most vajon melyik kérdést is tehette fel ez a szerencsétlen. Aztán meg leosztja, aki nem tudtam, hogy ő valójában após és nem anyós...ami megjegyzem a sztori szempontjából mindegy!

2014. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!