Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 71/97 anonim ***** válasza:
86%

En barmilyen emailem, facebook levelem megmutatom a ferjemnek, az smseim sem titkosak. Nincs olyan dolog, amit ne osztanek meg vele, ha keri.

En nem akarnek olyan hazassagban elni, ahol titok van. Egymas leveleit felbonthatjuk, hisz hazasok vagyunk, a testembe, lelkembe, mindennapjaimba fogadtam ot, miert kene barmit is titkolnom, takargatnom elotte?


Ha a meny nem hajlando megmutatni a leveleket, akkor nagy valoszinuseg szerint szerelmes levelek.

2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
81%
71-es telejesen egyetértek veled! De látod nagyon egyedül maradtunk a kérdésben.
2014. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
34%
71-72 akkor nektek nincs magánszférátok?
2014. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
28%
73-as "ilyen" nincs! De látom te más lapra tartozol!
2014. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
30%
71: ez aranyos volt, pláne a szerelmes levelek kijelentése. :)
2014. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
55%
70: a meleg témát ne keverd ebbe bele, messze vagy te még attól, hogy őket valóban megértsd. :(
2014. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
71%

En barmilyen emailem, facebook levelem megmutatom a ferjemnek, az smseim sem titkosak. Nincs olyan dolog, amit ne osztanek meg vele, ha keri.


ezen akadtam fel egy kicsit.Miért kérné a férjem hogy megmutassam az email-em vagy az sms-em?Nem veszem diktafonra azt sem ha a barátnőmmel beszélgetek,egyszerüen nem tartozik rá.miben más az ha egy emailt kapok a barátnőmtől amiben egy bizalmas infót közöl?

2014. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
46%
akkor rögtön azzal kezdi ne haragudj,de a barátom bizalmas dolgokat közölt velem amit nem akar kiteregetni,nem pedig elkezd a nő össze vissza hazudni és csak a végén ismeri be...
2014. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
55%
63%-os én mindig tudtam rólad!
2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a kérdést és a válaszokat megmutatom a fiamnak mielőtt csajozni kezdene! Hátha van még remény.................
2014. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!