Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 51/97 anonim ***** válasza:
67%
akkor sincs mit rejtegetni ilyenkor és csak azért mert te így élsz nem feltétlenül igaz ez mindenkire, nem azt mondom hogy az a felállás nem igaz de olyan sokan szajkózzák,hogy tuti a nő ártatlan és a férj szemét hogy az már szánalmas, csak azért mert ő nő már nem tehet semmi rosszat? 28/N
2014. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
26%
De van mit rejtegetni. Nem fogod fel, ha beszélgetsz vkivel tiszteld már annyira a beszélgető partneredet, hogy nem adod ki, csak mert a párod épp idióta jellem. Mellesleg pont a nőkre nem jellemző, hogy ne mutassák meg, vagy ilyesmiket csináljanak, pont a férfiak szoktak a legtöbbet panaszkodni etéren a nők felé, hogy miért nem lehet mindezt felfogni. És olyankor bezzeg a hozzád hasonlók azt fújják, amit most jelen esetbe te, csak épp fordított esetben. Fenének kell állandóan, mindig eszelősen többet bele tudni abba, mint amik valójában vannak és a fenének nem lehet megbízni a másikba, és abba, amit mond, csak mert feltételezgetések, meg féltékenykedések mennek ezerrel, nagy valószínűséggel alaptalanul, mert bizonyíték az adott szituba sincs kb. semmire se! Nem, azért van védve az illető, mert csak nő...azért van védve, amit írtam, ha férfiről lenne szó ugyanezeket írtam volna véleményként le, és ugyanúgy azt írtam volna a szülőnek is, hogy ne szóljon bele, és ugyanúgy szánalmasnak tartanám az egész sztorit!
2014. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
27%
nem azt mondom hogy ez normális,de nem érne ennyit egy levél hogy felbomoljon egy házasság, egyszer megmutatnám az egyik nem annyira szaftosat,aztán ha ez sem hat akkor én lépnék mert ki nem állhatom a féltékenyeket. És ha nem is akarom megmutatni akkor sem tereltem volna az elején a témát hanem megmondom hogy mi van és hogy bízzon bennem,de nem hazudozok össze vissza lányos zavaromban ezzel alátámasztva a másik hülyeségét, amúgy én a másik oldalt láttam már ahol a nő igenis csalta így a férjét pedig a férj mindent megadott neki(érzelmileg is)
2014. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
90%
52-esnek igaza van, én nagyon nem szeretek házas emberekkel (nőkkel, férfiakkal), meg úgy általában párok egyik tagjával beszélgetni, mert mindig megtudja a másik is, hogy mi van velem. E-mailt már nem is írok.
2014. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű a nő se tudja helyesen kezelni a szitut. Volt ilyen kapcsolatom, és eleinte én se tudtam jól kezelni abba a kapcsolatban. Most se mutatnám meg a beszélgetéseket, de már tudnám, h hogy oldjam meg a féltékenykedést. Valószínűsítem, ha a nő most sír, hogy ne legyen vége, inkább azt gondolom, hogy neki se volt ez olyan fontos, hogy ezért szét menjen a párjával. Ha meg is csalta, akkor is a pár dolga, ahogy az is, hogyha a férj megbocsátja, amihez szintén nem lenne senkinek semmi köze hozzá, hogy miért tesz úgy, ha úgy tesz, de szerintem kissé túl lett ragozva az egész téma.
2014. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
64%
Ha nekem idegen pasi teregetné ki a magánéletét,akkor is megmutatnám a férjemnek,mert abból semmi kára nem lesz az illetőnek.
2014. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
91%

Voltak nekem is férfi barátaim a chat-es időszakomból.


1es.Tényleg csak barát,nem zavart ha levélirás közben bejött a férjem a szobába,tudta hogy hivják,stb.


2 es barát.Éjfélig irogálás,a férjem erről semmit nem tudott,dugtam a telefont és ha szóbajött zavart lettem.Na vele keményen ment a flörtölés.


Sosem csaltam meg a férjem,és utoljára 8éve irtam egy férfinek.Ha valamit sumákol egy nő,vagy férfi az látszik,érződik a levegőben,aki ezt enm veszi észre azzal baj van.

2014. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
21%
Mindig a legrosszabbat a legkönnyebb feltételezni a másikról! :D Az érezni a levegőben...meg azt hagyjuk, az már eszelős hozzáállás. :D Amúgy meg, ha következő kérdésben esetleg férfi állna hasonló sztorival elő, akkor is ezeket fújjátok ám, ne csak a nő ellen! :D
2014. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
4%
57: és még csak annyit, hogy azt kell észre venni, amire 100%os bizonyíték is van, nem azt amit sejteni vélsz.
2014. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
91%
hát ha a párom eleve ilyen típus aki szeret hajnalig gépezni az oké,de ha egyszer csak megszállottan nyomkodná a billentyűzetet akkor már gyanakodnék és ha nem is gyanúsítanám meg igenis megkérdezném mit csinál(most játszik vagy casinózik vagy csak trécsel)...
2014. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!