Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap felettem egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap felettem egy kérdést menyemmel kapcsolatban, éjjel 1-2 óráig internetezik. Megfogadva az egyik tanácst, fiam éjjel felkelt és rákérdezett, hogy mit csinál a neten naponta ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Hosszú mellébeszélés után bevallotta, hogy egy férfival tartja a kapcsolatot, de szerinte ebben nincs semmi kivetni való, csak jó ismerősök! A leveleket nem mutatta meg és közelebbit sem hajlandó mondani a "barátjáról". Szerintetek belefér ez egy férjes asszony életébe, egy házasságba? Szerinte nagyon sokan csináljáz ezt! Hát nem tudom!

2014. máj. 5. 07:37
 81/97 anonim ***** válasza:

77es vagyok.Tudom nem irtam de nem konkrétan a kérdésről irtam.nyilván itt a nő kamuzik.

a 71es válaszra reagáltam nem a kérdésre bocsi.

2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
76%

79: "63%-os én mindig tudtam rólad!"


Ilyen jóban lennénk, és ennyire jól ismersz? :D Jó tudni! :D Vagy csak te ennyire mindent ilyen nagy tudással tudsz? :D :P

2014. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a párom éjszakás, én is fent maradok hajnalig, mert nem tudok aludni. Ha ilyenkor valaki ír nekem (akár nő, akár férfi) beszélgetek vele.

Volt, hogy megmutattam a páromnak, volt amikor nem. Nem azért, mert titok, hanem mert voltak fontosabb dolgok amikről beszéltünk.


De ha napi szinten ez történne, biztos kiakadna a párom, fordított esetben én is.

Én ha felülök az ágyban, már fordul felém a párom, hogy mi a baj.. Nem tudnék észrevétlenül kikelni az ágyból..pedig nem vagyok elefánt. :D

2014. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
90%
Kamu!
2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
82%
84: jól mondod. Az egész fő kérdés, és előzményei kamu! Arra megy ki az egész, h provokálja a fórumozókat. Semmi másra!
2014. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
50%

73: Nem tudom, milyen magánszférának kell lennie az életemben, amiből kihagyom a férjem. Nekem ő az első az életemben minden szempontból, én egynek érzem magam vele, így bármit megosztok. Oké, nem üldögél mellettem, amikor nagyvécézek, és a tampont is egyedül cserélem ki. DE egyébként nincs semmilyen okom arra, hogy külön magánszférára legyen szükségem. Ha akarom, bármikor becsukhatom magamra az ajtót, és egyedül olvasgatok. Más szempontból nincs szükségem magánszférára a férjem elől.


77: miért akadtál ki? Persze én sem veszem fel diktafonra a beszélgetéseket a barátaimmal, de ha a férjemnek bármilyen kétsége lenne, akkor bármit megnézhet. Ismeri a jelszavaim mindenhova, bármikor beléphet, ha meg akarja nézni. A mobilomhoz is bármikor hozzáfér. Én is az övéhez.

2014. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 86-os ezektől az angolkisasszonyoktól ne várjunk más válaszokat.
2014. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
64%
Kedves előző két hszes: ezek után, ha az emberek és a barátaitok kicsit se bíznának meg bennetek, nem osztanának meg semmit se veletek, veletek, és nem mindkettőtökkel, akkor meg se lepődjetek rajta. Egyszerűen fel nem fogom, hogy mi nem érthető azon, hogy a te saját magánszféráddal mit csinálsz a pároddal, vagy mit nem az egy dolog, de egy másik emberét, aki megbízott benned nem adhatod ki, nem élhetsz vele vissza csak, mert neked önző módon ezek szerint azaz illető semmit se jelentett. Nem a te saját titkodról van szó, hanem a másik titkáról, a másik magánéletéről, amit ha úgy akarna tenni, akkor mindkettőtöknek, azaz a párodnak is elmondaná nem csak neked. Vagy ezek után az a részetekről a minimum, ha közlitek az illetőkkel, ha újdonsült ismerősötök is, hogy úgy mondjon bármit is el nektek magáról, hogyha a párotok kéri, azt megmutatjátok neki. Ergo, a minden közös téma csak rátok kettőtökre tartozik, nem a környezetetek magánszféráira is, hogy azt is közössé tegyétek.
2014. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 63%-os. Nem arrol van szo, hogy mindennap beszamolok az osszes levelemrol a ferjemnek. Hanem arrol, hogy barmikor barmilyen levelembe belenezhet, belekerdezhet. En nem titkolok semmit elotte. Ha egy baratom megosztja velem levelben valami titkat, akkor ha a ferjem rakerdez arra, hogy mirol irt, megmondom, hogy egy problemajarol. A ferjem pedig nem kerdezoskodik tovabb. De ha azt gondolna, hogy szerelmes level lenne, barmikor beleolvasna.


De nem is ertem, miert zavar teged ennyire, hogy koztunk nincs titok? :) Nekunk ez igy jo, igy mukodik. Ezerszer jobb, mintha takargatnam a nagy semmit, csak mert "leveltitok". Jah persze.


A barataim maganeletet nem meselem el, de ha akarja, megnezheti barmikor a leveleiket. De nincs semmi olyan nagyon titkos, amit ok irnak nekem.

2014. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
90%

"De nincs semmi olyan nagyon titkos, amit ok irnak nekem."


Szerinted miért? :D


Nem csodálom, hogy továbbra se érted. Mert megint csak magadra, és magatokra gondoltál, mindez abból is látszik, hogy eleve támadásnak vetted, hogy azzal lenne a gond.

Úgy látszik szájba rágva se lehet felfogni...ez van.

2014. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!