Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
87%
Szingli csajokkal is csalhatnak....
2014. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
35%
Elárulom neked, hogy nem!!! Férjes asszonnyal a legkönnyebb csalni!!!
2014. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
56%
El lehet ítélni engem, de mielőtt megházasodtam nekem csak fiatalasszonyokkal voltak kapcsolataim. Hogy miért? Őket a legkönnyebb megkapni!
2014. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer olvastam valahol, hogy kb minden 5. gyereket, nem az igazi apja nevel. Ennek a statisztikának nem tudom mennyire lehet hinni, de szerintem minden 2. kapcsolatban valaki megcsalja a másikat.
2014. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
88%
több, mint amennyi bevallja... 2 évig dolgoztam egy belvárosi szépségszalonban, nagyon vegyes volt a vendégkör, két év alatt sokan nagyon megnyílnak és néha magam is meglepődtem mikor kiderült egy-egy vendégről, h nem a férjének csinosítja magát... példás családanyák, komoly családanyák... vagy akik a legjobban tették-vették magukat, nagyképűsködnek meg sokszor kiderül, h csalják őket... mivel a legktöbbször nem derül ám ki, nehéz statistikát vezetni. Mindenesetre sokan meglepődnének :)
2014. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem az az apja, aki neveli, akkor ki is a csaló???
2014. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
51%

Az én tpasztalatom az, hogy a szingliknél tisztelet köröket kell futni! Fárasztó!

A férjes asszonyokkal csak meg kell beszélni, hogy hol és mikor!

2014. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem az az apja, aki neveli, akkor ki is a csaló???


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik"



Ez árulja el a legtöbbet a kérdezőről és az itt kommentelőkről!!!

2014. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
76%

Én egy irodában dolgozom kb 15-en vagyunk. Szintén vegyes életkor 20-75-ig.

Jó pár idős kolléganőm bevallotta, hogy csalta a férjét :)


Itt sokan írták, hogy ők nem csalták meg még egymást. De a másik felet honnan tudja?! Mindenki csak a saját nevében tud nyilatkozni.

2014. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
95%
Velem nem rég történt, hogy az egyik férjezett kolléganőm tett egyértelmű ajánlatot. Mondtan neki, tudod, hogy nős vagyok! A válasz: na és?
2014. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!