Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
78%
Nem pesszimista hanem realista. Nem állíthatsz valamit biztosra, ha nem tudod bizonyítani. Bizonyítani meg csak úgy lehet ha folyamatos felügyelet alatt van valaki. Ha elmegy dolgozni ,néha napokra külön vannak, vagy elvileg otthon van egyedül akkor ezernyi alkalom van megcsalásra. Az hogy mit mond, hogyan viselkedik ,mind mellékes. Nagyon nagyon jó színészek vannak ám.
2014. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:

35-ös

A következő történet neked, csak azért, hogy soha ne mondd hogy soha, mert az ilyen emberek szoktak a legnagyobbat koppanni.

Az egykori barátnőm 10 évig szerető volt. Én kérdeztem tőle ha elválik netán 100 év múlva :) a hőn áhított férfi, akkor miből lesz biztos, hogy rajta nem lép át?? Erre az volt a válasza: Én tűzbe tenném a kezem érte, biztos, hogy engem nem csal meg mert tőlem olyan dolgokat kap, mint senki mástól... Hmmm akkor én azt mondtam, hogy soha senkiért nem tenném tűzbe a kezem, DE még magamért sem, mert nem tudhatom, hogy mit hoz egy helyzet egy másik ember milyen érzéseket vált majd ki belőlem, aminek nem tudok ellenállni. 2 év múlva lelépett a pasi egy 3-dik nővel ...

2014. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
Kedves 40-es, persze, hogy itt a negytív példák kerülnek előtérbe. De így van ez egyéb kérdéseknél is ebben a rovatban. Nagyon sok kapcsolat van, ahol a megcsalásnak még csak a gondolata sem merül fel, szerintem.
2014. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt korábban egy kommentelő hölgy. Olyan vehemenciával eset neki minden megcsalási esetnek, hogy már azt hittem, valami mélyen vallásos személy lehet. Privátban levelezni kezdtünk.

Meglepő módon nyílt meg előttem. Elmondta, hogy ő is rendszeresen csalja a férjét. Itt az oldalon tulajdonképpen saját magát ostorozza, így megnyugtatja a lelkiismeretét.

Sajnos már nem levelezünk. Lebukott.

2014. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
na akkor én is leírok egy kis storyt: egyik barátom többek között azért vette el a barátnőjét feleségül, mert őt annyira szereti ez a lány, és ilyet soha nem találna többet... na ez a lány szinte az összes haverjával lefeküdt és a pasi nem vette észre! azóta mégis elváltak. Különben arról a lányról én sem gondoltam volna, mert imádta azt a pasit, betegesen... hosszu miért lett ez a vége, de megcsalta, sokszor...
2014. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
58%
Végignézve a kommenteket, akik azt állítják, hogy a nők "szentéletüek" a férfiakhoz képest, ők honnan veszik ezt az adatot és mivel is támasztják alá?
2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

Ha abbol indulok ki, hogy a valas egy folyamat es valoszinu, hogy valas elott van/volt legalabb 1 megcsalas, akkor legalabb 52.8%! Ami eleg kiabrandito szerintem.


En hasrautes szeruen 60% fole tennem...

2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nem annyira érzem realistának azt az álláspontot, hogy ha már napi néhány órát külön töltünk a párunkkal, akkor lehet gyanakodni, hogy megcsal. :)

Igen, alkalom tényleg lehet szinte minden kapcsolatban. De azért kicsit túlzás, hogy nem bízok benne, hogy nem csal meg a párom, mert pl. eljár dolgozni és ez egy kitűnő alkalom a megcsalásra.

Azért ha alapból ezt feltételezi az ember, előbb-utóbb erre is rámehet a kapcsolat, pedig még az is lehet, hogy a másiknak esze ágában sem volt megcsalni.

2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:

A lelkész feleségének halálával kezdődött a történet. Egy köztiszteletben álló család 2 szép gyerekkel, imádták őket a városban, az Istentiszteleten szép számmal gyűltek a hívők akik segítették a családot és egymást. Példás életük volt sokan még irigyelték is őket.

Míg egy nap nyomozók szállták meg a házat, a feleség öngyilkos lett. Minden azt igazolta, találtak üres gyógyszeres dobozt, búcsúlevelet, majdhogynem lezárták a nyomozást. De akadt egy kételkedő nyomozó, akit nem hagyott nyugodni az a gondolat, hogy egy feleség, miért vet véget egy ilyen gyönyörű életnek. Munkához látott.

Kiderült, hogy a férje(lelkész) irtatta fel a gyógyszereket és egyre többet szedett az asszonyka, időközben arra is fény derült, hogy van a lelkészbácsinak egy top szeretője ... szép lassan, eljutottak odáig, hogy kitervelték a gyilkosságot, és öngyilkosságnak álcázzák az egészet. Megdöbbentő volt látni, álmukban nem gondolták az ismerősök, barátok, rokonok, nemhogy megcsalás de gyilkosság áldozata lett az asszony.


Ez egy szélsőséges eset, de ilyen is van!

2014. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ennyi megkeseredett, rossz tapasztalatú ember van itt :( Jó kapcsolatban nincs megcsalás, illetve, miért is agyalna az ember azon, hogy vajon megcsalják-e? Bele fogtok őrülni a pesszimizmusotokba, és talán pont azért fognak megcsalni titeket. Minek ilyeneket gondolni addig, amíg nincs rá ok? Olyan nincs, hogy valami sose derüljön ki. Elég akkor siránkozni és hit nélkül maradni, ha már valós baj van. Ja, és tisztességes emberekkel kell kezdeni, akik ha megcsalni akarnak, akkor továbblépnek. Soha az életben nem értettem a megcsalás lényegét... Ha egy kapcsolat már olyan szar, hogy félrelépésre kerül sor (mert igenis akkor abban a kapcsolatban van valami gond, ha csak nehezen kideríthető, akkor is), mi a fenének nem megy szét a két fél, esélyt adván egymásnak kölcsönösen egy őszinte kapcsolatra? Mire jó a megcsalás?

22/N

2014. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!