Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
88%

Na itt a lényeg, h mindenki csak saját nevében beszélhet, az h nem derült ki a másoké az nem jelenti azt, h nem is volt.

Kerültem már olyan kényelmetlen helyzetben, h a feleségnek, akivel jóban voltam megjelent a férje és előttem ecsetelte másoknak, h az ő felesége biztos nem olyan, mert bla bla bla.

Közbe meg ha tudná, h csak amiről én tudok az min 5 fő rajtam kívül.

Vagy nekünk is munkahelyen nem egy pár van, aztán a tipikus felállás, h már mindenki tudja, csak a felszarvazott nem.

Szal van itt bőven trükk csak nincs kiteregetve, főleg a nők vigyáznak erre.

Úgy h ezek alapján 70% az én tippem.

Nemek közötti arányt pedig 50-50-re lőném be.

2014. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
61%

Erre nem lehet egyértelmű statisztikát felállítani.


Aki azt mondja, hogy tegyük fel 10 éve vannak együtt és még soha nem csalták meg egymást... hát az rendben van, hogy én tudom , hogy nem csaltam meg a párom, de honnan tudjam, hogy ő sem? Ezt sosem lehet tudni 100%-ig, csak azért mert nem derült ki pl.


Az is félrevezető statisztikai szempontból, hogy ki mit lát a környezetében. Istenem hány magát kívül boldognak mutató pár, házaspár van, közben meg kb. mindenki tudja ki kivel csalja a másikat....


Szóval összességében ezt lehetetlenség megmondani, hogy 10-ből hány kapcsolatban fordult elő megcsalás és milyen formában és szerintem nem is kell ezzel foglalkozni.


Mindenki a saját kapcsolatával törődjön, arra fordítsa az energiáit és ne a statisztikákból akarjon következtetni.

2014. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
Több mint fele és ez biztos. Erről hivatalos statisztika persze nincs csak magánfelmérés, de haveri- munkahelyi infók alapján ez jön le .Persze ez sem pontos ,mert sokan ügyesen titkolják mindenki előtt ,de a másik fele meg büszkélkedik is vele. A hivatásos örömlányok meg regényeket tudnának teleírni ," tisztességes családapákból" akikről soha nem derül ki semmi.
2014. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
100%

"Velem nem rég történt, hogy az egyik férjezett kolléganőm tett egyértelmű ajánlatot. Mondtan neki, tudod, hogy nős vagyok! A válasz: na és?"


Ez annyira szánalmas, amikor egy nő felajánlja magát. És amikor borítékolt visszautasítást kap, "na és?" a válasz.


Jujj de ciki. Mondom nőként.

2014. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon gyakori.

10-ből 8 hosszú párkapcsolatban/házasságban történik legalább 1x-i, egyik fél által elkövetett hűtlenség.

Ha nemek közti arányt is kéne mondanom, akkor a 8 hűtlenből 5 a férfi és 3 a nő.

2014. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
59%

31 eves no vagyok 2 komoly (6 es a jelenlegi 5 eve tart) az elso paromat megcsaltam 2 ferfivel is volt honapokig tarto viszonyom.

A jelenlegi paromhoz huseges vagyok. Voltak rovidebb kapcsolataim es 5-6 es abbol 2 biztosan megcsalt.

2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
Léteznek alibi gyártó cégek, erről volt egy dokumentum film valamikor régen láttam. Az elképesztő az volt számomra hogy sokkal több volt a női ügyfelük, mint a férfi.
2014. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 20 év alatt nem csaltam meg a férjem. Nagyon bízom benne, így azt mondom ő sem engem.
2014. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
0%
10 éve vagyunk együtt a barátnőmmel,egyszer megcsalt,de megbocsátottam.De viszont azt is mondtam,ha még egyszer meg meri tenni,akkor maradandó sérüléseket fog szenvedni,azzal a másik hapsival együtt,valami csonkolásra gondoltam vagy ilyesmi.És az a durva,hogy a környezetemben a nők azt szokták mondani,hogy én jobban nézek ki férfiban mint ő nőben.Kaptam már én is közvetlen ajánlatokat,a szemembe mondta több nő is hogy szexeljünk.Én ezekre nemet mondtam,sőt még is mondtam a barátnőmnek,az egyik csajjal utána durva hangnemben beszélte meg.Ezért nem értem meg hogy miért tette ezt velem,ha nekem meg nem engedi.Mondjuk elvből nem dug.nék félre amíg valkim van.
2014. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
55%

Az attól függ, kinek mi számít megcsalásnak??


Millió olyan nővel beszélgettem, akik azt lesik szex közben, hogy mászik a pók a falon, vagy épp a szomszéd férjéről álmodoznak. Fizikálisan tényleg csak a férjének hagyja hogy reszelje, de lelkileg már rég nem ott van. A megcsalás fejben dől el, nagyon téved, aki azt hiszi hogy kefélni kell ahhoz hogy megcsalja a párját.

2014. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!