Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint 100%-os, sőt 200%-os, mert eddig minden kapcsolatomban csaltam és engem is csaltak ... ciki de ez van
2014. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%

50-es

ha lesz 3 gyereked és egy felépített életed + mellette egy uncsi házasságod, akkor tudni fogod! Ha akkor is ilyen határozott leszel, és pakkra otthagyod az egészet, akkor le a kalappal!

2014. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
53%
utolso, 22 évesen én is így gondolkoztam :) ettől függetlenül mi a párommal 12 éve vagyunk együtt és nem csaltam meg. deeeee csak azért nem mert félnék a lebikástól :) különben egy egy éjszakás kis vérfrissítés nálam smán beleférne. sajnalom, nem hazudok, ez a z igazság . azért nem a friss szerelmesekről beszélünk, hanem megtépázott sokéves kapcsolatokról. az első 6-7 évben nekem sem volt eszemben sem megcsalni... szerintem nem is fogom megtenni, mert gyáva vagyok és mert félek amilyen érzelmes hülye pi..a vagyok még belezúgok a szeretőmbe és dobbantanék, azt meg a gyerek miatt sem érné megy, különben ellötyögünk a férjemmel, aki imád amugy.
2014. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
ja 53-mas vagyok és én is az 50-esnek szántam :)
2014. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
53-as, a szeretőket csak a mesében veszi el ám a kiszemelt áldozat:-)
2014. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
55-ös tudom, de én a hütlen feleség lennék, csak nem vagyok :)
2014. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:

"53-as, a szeretőket csak a mesében veszi el ám a kiszemelt áldozat:-)"


Még ha így lenne...

Tágabb ismeretségi körömben három középkorú férj dobta a hasonló korú feleségét az új maca miatt. Kettő ebből azóta házasságot kötött, a harmadik párnál eddig csak eljegyzés volt.


Plusz szerető lehet akár férfi is, akit vagy felvállal a nő vagy nem.

2014. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:

50- es hozzászólásán csak én is jót tudok mosolyogni.

Egyébként arra meg külön reagálok, h ki mit tapasztalt.

Nem akarok ünneprontó lenni, de ugye már a tinikapcsolatok is elég lazák, persze itt rá lehet fogni a fiatalságra, de igazából ez van jelen később a főiskolán is.

Otthon hétvégén is van partner, meg hétközben a másik városban.

Hány olyan van, h a 3 évet végigviszi egy otthoni meg számtalan sulis partnerrel és az otthoni soha nem tud meg semmt.

Aztán ott a munkahely.

A céges bulik, a továbbképzés meg a többi.

Most levelezőin csinálok másik sulit, a szálláson is ami megy, hát no comment.

Arról meg már nem is beszélek mikor a Balatonon nyári munkán lent dolgoztam.

Maradjunk annyiban, h láttam eleget:)

2014. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

Szerintem némileg több a férfi csaló mint a nő, de koránt sem 70-30 arányban... inkább 60-40 a férfiak javára.


Én nem csaltam meg a férjem, bár nem annyira rég vagyunk együtt (4 éve). És honnan tudom hogy ő sosem csalt meg?


1részt mindig pontosan ér haza, másrészt csak férfiak között dolgozik, és folyamatosan figyelik is hogy rendesen dolgozzanak. Csak wcre járnak, és ha 5 percen túlmegy, már hívják hogy mit csinál, miért nem dolgozik...illetve enni csak az utcán ülhet le. Tehát ott is kizárt hogy megdugjon valakit a motorháztetőn....:) szóval gyakorlatilag ideje nincsen rá hogy megcsaljon... hacsak nem a hazafelé vezető vonatúton szed fel valakit akit bevisz fél órára a vécére...

Amúgy meg ismerem, és ha belenéznék a szemébe, ott meglátnám, és már tudnám hogy megtette...azt is tudja hogy ha ilyen lenne, mehetne csomagolni, aztán vissza az anyjához, mert kidobnám a házból.

2014. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 házasságból 6-7-ben volt már megcsalás. Az én környezetemben van ilyen,és olyan példa is. Van olyan akikről tudom valóban jó a házasságuk,és nem azért vannak együtt mert van egy közös gyerekük vagy anyagi megfontolásból. Igaz néha vitáznak,de semmi nagyobb probléma nincs.Viszont olyanról is tudok aki már másfél éve csalja a feleségét,és kifelé ez a házasság nemhogy jónak,de egyszerűen tökéletesnek tűnik,soha egy vita nincs köztük,még is a megcsalás ott van. Ők együtt vannak mert van egy közös gyerekük,és mert a feleség olyan életszínvonalat szokott meg amit egyedül nem tudna magának biztosítani.
2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!