Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
59-es, pont ezt írtam ,ha 24 órás megfigyelés alatt van a másik fél csak akkor tekinthető biztosnak a hűség. Na ez kb pont az a helyzet. Azért nem irigylem szegényt :) Főleg hogy nem saját házban lakik ahonnét bármikor kidobhatod.
2014. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:

nem én figyelem meg.... hanem a főnökei:D


ráadásul nélkülem még a haverjaival se akar találkozni...úgy nincs kedve. Csak ha vele megyek.

2014. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
51%

"hanem a főnökei:D"


Pár éve volt nálunk, h csörög a telefon, a főnök felveszi.

Xy felesége volt, h már nagyon unja, h a férje állandóan túlórázik, jó lenne változtatni.

Erre főnök megígéri, h így lesz, majd lerakja a telefont és elkezd ordítani!

"Gyuri, a ku....dat, mit hazudgálsz te otthon, 3 éve nem is voltál túlórázni!":D


Amúgy elhiszem a leírásod alapján, h nem lép félre, mamlasz embernek tűnik, mint hűségesnek.

2014. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
Miért olyan törvényszerű, hogy egy házasság ellaposodjon? Frankón senki nincs itt, akinek jó a házassága? Én 22 évesen lehet még naiv vagyok, oké, de annyi klassz házasság van körülöttem, nehogy már előre elkönyveljem, hogy majd 15 év után biztos össze vissza csalnak majd..
2014. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:

Azért úgy el tudok mosolyogni itt sok hozzászólón. :)

Itt az általános álláspont: aki nem lép félre, az igazából félrelép, csak a párja nem tudja. Ha már nem lehet beleköpni és nyilván tényleg nem lép félre, akkor csakis mamlasz, vagy papucs lehet. Tehát: Talpraesett, határozott, döntésképes, a saját életét irányítani tudó ember mindenképpen megcsalja a férjét, feleségét. :D

Bravó! :D

2014. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

Én nem csaltam meg a férjem és nem is akarom. Nem azért, mert nem merem, hanem mert szeretem, tisztelem, nem vágyok másra és nem vagyok egy hormonok által irányított kamasz sem.

Gondolom ebből sokan arra fognak következtetni, hogy akkor nyilvánvalóan ő csal meg engem, mert ugye a természeti törvényeknek ellentmond, hogy egy házasságban egyik fél sem csalja meg a másikat. :D

2014. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

Mert ez a tapasztalat. Az hogy mit szeretnénk az más kérdés. Ez olyan mint a kresz, mindenkinek be kell tartania ,csúnya rossz aki nem tartja be ,mégis szinte mindenki legalább egyszer- kétszer áthágja még ha magáról azt is állítja hogy soha.

Alapvető biológiai igazság ,hogy az ember nem monogám élőlény! Persze ez a késztetés átmegy egy magasabb rendű intellektuális társadalmi elvárásos és vallási szűrőn ,de az ősi programokat nem lehet egykönnyen legyőzni . El is bukik több mint a fele a házasságoknak ,ami meg nem bukik el annak a fele megcsalásban keresi a boldogságot.A maradékot meg nem nevezném szentnek csak egyszerűen nincs bennük az újra való vágyakozás,bőven elég nekik ami adatott, vagy nincs is lehetőség másra .

2014. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:

Az, hogy van, akinek ez a tapasztalata, még nem biztos, hogy mindenkinek ez. Csak az a baj, hogy sokan a saját tapasztalataikat vetítik ki az egész világra. Vagyis nem is bajnak mondanám, csak egy érdekes jelenség.

Tehát azt elfogadják ezek az emberek, hogy van, aki hűséges. De azt már nem, hogy egy két ilyen ember kapcsolatban lehet egymással.

Ez a minden házasságban van megcsalás olyan "minden nő r..banc" és "minden férfi disznó" kategória.

2014. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
67-es, ez az elmélet. A gyakorlat viszont az, hogy én soha nem éreztem ilyen késztetést (36 éves vagyok, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy a korom miatt, ronda sem vagyok, alkalmam is lett volna). Szóval elméletekkel teli van a padlás, az igazság viszont az, hogy nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: komoly kapcsolatban nem éreztem ilyen késztetést. :)
2014. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!