Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztalatotok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint milyen gyakori a megcsalás házasságban/hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 házasságból hányban csalták már meg egymást a felek?
2014. jún. 4. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
71%
Vannak olyan párok akik ismerik annyira egymást, a reakciókat, az életstílust magát az egyént és tudják hogy a másik sem csalta meg őt. Ezeket a kapcsolatokat nevezik kihalófélben lévő kapcsolatoknak....
2014. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
De sajnálom ezeket a megkeseredett, félresiklott embereket :(
2014. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
55%

63. szóval azért mamlasz mert nem hűtlen? ez milyen idióta hozzáállás?


Vagy azért mert úgy szeret a haverjaival lógni ha én is velük megyek?


(náluk szokás vinni a párt is...persze majd pont ő megy egyedül...)

2014. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már a biológiát meg ezeket a marhaságokat... akinek nincsen szüksége megcsalásra annak nincs...mert mindent megkap otthon, és mert olyan típus az adott kapcsolatban.


Korábban volt pasim akit, hát igen... nem szerettem eléggé, és igen megcsaltam. Adódott lehetőség, éltem vele.


Volt hogy engem is megcsaltak. Ez is előfordul.


De ha az ember talál egy olyan társat, akit tisztán és őszintén szeret igazi érzésekkel, szerelemmel, a kapcsolat, a szex, a kommunikáció, és minden egyéb működőképes, ami egy kapcsolathoz kell, plusz hasonlóan vélekednek dolgokról, akkor összeillenek: és akkor ott nem lesz megcsalás, mert nincs szükségük rá.


Nekem is lett volna rá lehetőségem, és a férjemnek is, hogy megtegye, mert én is elmeséltem neki hogy kikezdett velem valaki a munkahelyemen, és ő is mondta hogy volt pár nő aki flörtölgetett vele, taperolni is elkezdte...megpróbálta volna természetben lefizetni a férjemet, de ő hárított. Röhögve mesélte el, mert szánalmasnak tartotta, hogy megmondta nekik hogy házas, de az egyik azt mondta ő is..., a másik meg azt hogy kit érdekel?


Miért vagyunk hűségesek? Azért, mert egymástól mindent megkapunk ami kell, ezért NEM KELL MÁS. Nincsen rá szükségünk. Elég szomorú hogy csak mert sokan mást tapasztaltak, már az a ritka amelyik kapcsolat ilyen, ami szerelmen és hűségen alapul.


Ennek alapból általánosnak kellene lennie....de hát a mai világban már azt akarják lehúzni az emberek aki boldog, mert az biztos nem is úgy van, és ha most úgy van, később már nem úgy lesz....


nagyon savanyú szőlő hozzáállás...

2014. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló taperolós ismerősöm ez tényleg szánalmas a férjem egyik barátja. Valahogy mindig olyan helyzetet teremtett, hogy hozzámérjen. Az elején rövidre zártam és tanácsoltam neki, hogy a nejét cirógassa. Azt is tudtam hogy rossz házasságban él a felesége hordja a nadrágot és ő viszi haza a több pénzt a pasi meg csak kullog az asszonyka mögött ...itt kezdődnek a problémák a megcsalás már csak egy rossz kapcsolat következménye szerintem.
2014. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó 2 megmondta a frankót, a többiek sárguljanak tovább ;)
2014. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
0%
És miért is kellene irigykedni ,kedves utolsó ? o.O Utolsó kettő megmondta a frankót .. igen . Azt is ,hogy a jelenlegi kapcsolatában nincs miért félrelépni és ez így van jól ! Abban az égvilágon semmi irigylésre méltó dolog nincs ,ha valakinek lehetősége van a félrelépésre és él is vele !!! Inkább az az irigylésre méltó ,ha valaki hosszú távú monogám ,őszinte érzelmekkel teli kapcsolatban él. Én ilyenben élek ,mondhatnám hogy lehet irigykedni .. de semmi értelme ironizálni !
2014. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, hol van arról szó, hogy a félrelépést kell irigyelni? Kanyarodj vissza az általánosba....
2014. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne irigyelni aki egész életében, mondjuk 50 évig egy likat tömköd? Vagy egy bottal piszkálják.. Hogy unhatja már,csak bírja mert ő kemény ,ezt várják el tőle társadalmilag (miközben a társadalom nagy része sem tartja be ezt), aztán elmúlik az élete ...A kedvenc étel is jó, de ha csak 10 évig minden nap ugyanaz és megint ugyanaz van, akkor már szenvedés. Nem ,az ember nem tud annyira megújulni,hogy más legyen, csak fel tud venni egy új göncöt, de egy idő után kifogy a ruhásszekrény is.

Üllői úti fuck- esküvő című dala elmondja az igazat,már ha ismeritek.

2014. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:

Jah, azt kell irigyelni aki agyilag annyira fejletlen, hogy nem tud rájönni, minden lyuk ugyanolyan csak más a körítés és mivel az élet többi területén soha nem fog maradandót alkotni így azzal kompenzálja saját egóját , hogy skalpokat gyűjt .

Persze ugyanez nőbe már ku.rvákodás mert ugye minden farok is egyforma... mert a rothadó hullát csócsáló kukacokat marhára fogja ez érdekelni..azt a nyamvadt kis (jóesetben) 80évet szó szerint elb.asszák az emberek, mert az evolúció csúcsa mégis olyan primitív hogy azt hiszi ez a lényeg. Tulajdonképp az ilyenek nem különböznek egyes állatfajoktól.

2014. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!