Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/164 anonim ***** válasza:
23%
Barátnőm altató orvos, ő mondta, hogy van egy módszer, mellyel a méhszájon keresztül távolítják el a méhet/petefészket...ha van pénzed, magánorvossal érdemes beszélni róla, ha már úgyis tágítják a méhszájadat...
2014. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/164 anonim ***** válasza:
69%

Úr Isten 61. miért írsz hülyeségeket?!

A petevezetéket kötik el, nem kipakolják, amit hüvelyi úton amúgy sem lehet.

2014. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/164 anonim ***** válasza:
60%

Szegény gyerek meg férjed... hát te csak saját magad szereted! Én is elválnék tőled az tuti. Nem vagy anyának való, minek kellett egy is???


Vmelyikőtök fog koppanni??? Ha elmész abortuszra te is koppansz, mert nem fog dőlni a pénz! 35-40 évesen mikor nem leszel jó modellnek akkor majd miből tartod el a gyereket?


Nem éri meg megtartanod a gyereket mert sose szeretnéd, de neked még család se kellett volna. Szegény gyereknek ilyen családban kell felnőni.


Te tested igen, de az ő gyereke is nem csak a tied!

2014. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/164 anonim ***** válasza:
41%

Ha akarná sem köttethetné el magát, mivel 2014től csak 3 gyerek vagy 40(!) év felett lehet megcsináltatni...

Kérdező, ha nem akarod a gyereket, akkor vetesd el. Nem valószínű, hogy a pasi elhagy miatta. Már csak azért sem, mert ha te tényleg híres vagy, ő meg befolyásos, akkor kinek tenne jót a balhé? Na ugye.

2014. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/164 A kérdező kommentje:
Szakmám is van! Ha befejezem a modellkedést akkoris el fogom tudni tartani a kislányom ! Hát ahogy itt irkálsz neked sem nagyon való család, valami idegropi agyrém vagy!
2014. okt. 21. 21:28
 66/164 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egy boldog családon van. Nem azért szültem vmit mert így maradt velem a párom v mert ő elvárta, henm mert szeretjük egymást és mindketten akartuk, és nem mi zsarolgatjuk egymást.


Hát megnézném milyen modell vagy te...

2014. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/164 anonim ***** válasza:
56%

Azért ilyen a férjed, mert feltehetőleg szereti annyira a saját gyerekét és tiszteli az életet, hogyha már meg van, akkor akarja.


Vagyunk azért páran, akik még a mai világban is elítéljük az abortuszt. A terhesség 2-3-ik hónapja nem hinném, hogy megfelelő éles határ lenne arra, hogy lényegében kioltsuk egy embertársunk életét, arra hivatkozva, hogy még nem elég fejlett és nem érez annyi mindent. Én úgy tudom mellesleg, hogy vannak érzései a magzatnak is és fél és menekülésre is képes. Akárhányadik napról lenne szó a fogantatás után, ha már megfogant a baba, akkor az valamilyen szinten gyilkosság.


Azért pontozzák le az abortuszpártiak az ilyen megnyilvánulásokat, mert sokkal könnyebb hülyének nézni az abortuszellenest és megmagyarázni, hogy "hát jólvan ez így, még nem született meg, akkor el lehet vetetni" (mintha valami kis tárgy lenne, amit eldobunk, mert nem kell), mert nehéz vele szembenézni és így könnyítenek a lelkiismeretükön.


Kérdező, a te tested, a babának meg az élete. Ez csak az én véleményem, de amikor a gyerekem életéről van szó, akkor számomra az nem elfogadható indok, hogy "az én testem".


A férjed azért csinálja ezt, mert egy érző ember és számára nem elfogadható, hogy a házastársa önszántából megölje a gyerekét.

2014. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/164 anonim ***** válasza:
27%

A gyerek életénél minden fontosabb szokott lenni.

Tudod, az nem gyerek stb. blablabla.

2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/164 anonim ***** válasza:
55%
Remélem a gyereked majd egyszer megkérdezi h miért nem testvére... hát kislányom lett volna de tudod a testem fontosabb volt...
2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/164 anonim ***** válasza:
73%
"Hires modell vagyok"" jajj a ferjem 300 ezres( ezt hangsulyozni kell kulon) babakocsit vett mekkoranparaszt" ez az en testem"! "Mi lenne ha hazudnek az abortuszrol el lehet mismasolni h kinyirtam a ferjem altal vart gyerekunket?" "nem lehet heg a tokeletes testemen" jesszus kerdezo szorit a gyamantcipello? Minden kamasz fiunak megmutatnam ezt a kerdest es valaszokat azzal a nevelo celzattal h ez tortenik ha jo not de onzo ostoba pics.at vesztek felesegul.....
2014. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!