Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/164 anonim ***** válasza:
29%

Megölöd a gyerekét és válni akar?

Tényleg egy szörnyeteg...én már az ötletnél elhagytalak volna.

2014. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/164 A kérdező kommentje:
Persze tidom hogy igazságtalan! De mivel egyáltalán nem egyezik a véleményünk a dologról igy egyikünk biztosan koppan! És nem én leszek az! Ő nem tud otthon maradni a gyerekkel,mert üzletember, sokat utazik.
2014. okt. 21. 17:38
 23/164 anonim ***** válasza:
28%

# 18/20


Ahogy nőnek is jogában van, apává tenni akarata ellenére egy férfit.

Miért nem védekezett kérdező.Ő nem védekezett tehát ő miatta igenis jöhet a gyerek,mert aki nem akar az tesz ellene, aki meg akar az nem.Kérdező pedig nem tett ellene.

2014. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/164 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ha megbeszéltétek előre, hogy egy gyereketek lesz, akkor érthető ha nem vágysz másikra. De azért átgondolhatnád, ha úgyis megvan mindenetek, és a férjed ennyire boldoggá tenné. A férjed, hogy bírja a gumizást, mintha alkalmi partner lenne? Gyereket mondjuk senkire nem szabad ráerőszakolni, aki nem akarja. Viszont tényleg nem döntheted el egyedül, mert igaz, hogy benned van, de kettőtök gyereke. Beszéljétek meg. Bár nekem érdekesek az érveid ellene...
2014. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/164 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg te is koppani fogsz,ha beadja a válókeresetet.
2014. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/164 anonim ***** válasza:
75%

Lehet az a baja, hogy lányotok lett és nem fiatok. Sajnos még ma is elő-elő fordulnak olyan ősbunkók akik szerint csak a fiúgyerek a gyerek.

Amúgy ha nem érzed magadban a késztetést a babára, csak kényszerből szülnéd meg, akkor inkább ne. Hidd el egy nem kívánt gyerek, ha nem is mondják a szemébe, de egész életében érezni fogja, hogy őt nem akarták. Nem kell nagy dolgokra gondolni, kicsi apróságok, amik mindig ott szúrnak ahol a legjobban fáj.

2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/164 anonim ***** válasza:
78%

Osanyak... Itt most mi a problema?

Bezzeg, ha a no akarna a gyereket, a ferj nem, akkor mindenki a pasi partjara allna. Nem akarja a kerdezo a gyereket , most inkabb szulje meg? Biztos jo lesz mibdenkinek...

2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/164 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem akar gyereket szülni annak vétek gyereket szülni. Képzeljétek el milyen anyja lesz ennek a babának amit erőszakkal tartattak meg vele. Itt tényleg senki nem fog nyerni, de valahogy dönteni fogtok. Viszont ott a következő égető kérdés, ha most besikeredett egy gyerek tervezésen kívül hogy fogtok ezután szexelni, mert bármikor besikerülhet újra. Ekkor jön majd a fáj a fejem, nem kívánlak, szóval van itt más baj is, nem csak ez a mostani.
2014. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/164 anonim ***** válasza:
40%

1. Megölöd a gyereked.

2. Nem roncsolod magad spirállal, csak abortusszal, logikus.

3. A férjed helyében én sem tudnék olyan nővel élni, aki ezt meg tudja tenni egy ártatlan gyerekkel. Miért nem a nagyot vered agyon és tartod meg a kicsit?

2014. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/164 anonim ***** válasza:
75%

Miért ? mert buta.

Mond meg neki be akarod adni csináld !


Az én apám is mondta h ha nem fog ez meg az megváltozni ö fogja a cicait és elköltözik.

Na szerinted elment ?

Amelyik kutya ugat...

Csak próbál rád ijeszteni.

2014. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!