Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/164 anonim ***** válasza:
96%
#8 a kérdésed stílusa ("ami") és ez a kiegészítés nem mutat sok érzelmet sem a gyermeked, sem a férjed felé, de hát üzlet a világ, ugye?
2014. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/164 A kérdező kommentje:
Az az indokom hogy nem bírnék ki megint mindennapos hányást, rosszulléteket és mégegy szülést! Nem szeretnék több gyereket és ezt tudja nagyon jól!
2014. okt. 21. 17:14
 13/164 anonim ***** válasza:
44%
De már kettő van. Miért nem tettél fel spirált, kötettel el magad és szedtél fogamzásgátlód? Na akkor tuti egy lenne most már kettő van.
2014. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/164 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, nagyon szeretem a lányomat és a férjemet is. De több gyerekre nem vágyom.
2014. okt. 21. 17:16
 15/164 A kérdező kommentje:
13as azért mert nem roncsolom magam ilyesmikkel. Óvszerrel védekeztünk és fogalmam nincs hogy mi történt, mert nem szakadt ki. Gondoltam már arra is hogy a férjem lyukasztotta ki!
2014. okt. 21. 17:18
 16/164 anonim ***** válasza:
57%
Megbeszéltük hogy 1 gyerekünk lesz! Megadtam neki. Nem? - nálam már ez a felfogás sem lenne nyerő. Tuti válnék. És nagyon szégyellném magam, hogy elvettelek.
2014. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/164 anonim ***** válasza:
33%

Mert most egy abortusszal roncsolod magad az jobb? Elköttetés mond már meg mit roncsolna benned, ha nem akarsz többet szülni?

Tudod mit mondanak erre? Akkor bízd az orvosra a nagyot aztán legalább lesz időd pihenni is 9 hónapig aztán ugyan úgy egy gyereked lesz, egyet meg megöltél.

.

2014. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/164 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hogy az a normális, hogy egy férfi RÁKÉNYSZERÍTI a nőt a terhességre meg a szülésre? És a nőnek nincs beleszólása, mert közös a gyerek? Tehát gyakorlatilag a nő egy keltetőgép, akinek KÖTELEZŐ kihordani, megszülni és felnevelni a magzatot, ami akarata ellenére növekszik benne? Hát kérdező, ha az én férjem így bánna velem, ÉN adnám be a válókeresetet, de azonnal. Azért álljon már meg a menet.
2014. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/164 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom kérdező, ez sajnos tipikusan az a szituáció amikor nem nyerhet senki. Bárhogy döntesz, ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

Viszont a döntés csakis a tiéd. Igazságos? Nem. A férfi szempontjából semmiképp. De rajtad kívül senki nem rendelkezhet a tested fölött.

Ha emiatt elválik tőled, akkor eddig sem a feleségeként nézett rád, csak valami eszközként ami a spermáját gyerekké alakítja.

2014. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/164 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet, mert amúgy nagyon jó a házasságunk. A világon semmi gondunk nincsen. Mióta kiderült hogy terhes vagyok,megbolondult, nem ismerek rá! Az összes go dolata a gyerek körül forog. Ma beállitott nekem egy 300 ezres kék babakocsival, merthogy ő érzi hogy fia lesz. Én nem akarom ezt az egészet, bárcsak felébrednék ebből a rémálomból
2014. okt. 21. 17:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!