Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/164 anonim ***** válasza:
27%

ha van pénz - miért nem vesztek fel egy bébiszittert a gyerek mellé? (sokszor panaszkodtál arról, hogy csak rajtad maradna). Akkor már csak a 9 hónap lenne a tied.

A terhességek pedig nem egyformák. Nem valószínű, hogy mindkét gyerekedet rosszulléttel kellene kihordanod...

Most hogy vagy? Vannak rosszulléteid?

2014. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/164 anonim ***** válasza:
21%

na erre nem irnék kommnetet

vagy tudod mit irok



férjednek igaza van! én is megtenném aznap beadnám a aválopert



Házasok vagytok babárol szol nem egyéni döntés

2014. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/164 A kérdező kommentje:
Van dadája, heti 2 napra! Többre nem szeretném "lepasszolni" mert én szeretném nevelni. Igen minden reggelem hányással indul már most... Nemtudom hol tartok, még csak ma megyek orvoshoz! Indulnom is kell lassan, nagyon izgulok!
2014. okt. 22. 08:25
 94/164 anonim ***** válasza:
26%
majd írj mit mondott a doki!
2014. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/164 anonim ***** válasza:
0%
....
2014. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/164 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem... aki nagyon izgul az várja a babàt... most akkor mi van?
2014. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/164 anonim ***** válasza:
23%

Teherbe ejt??? Basszus te nem kellessz hozzá??? Ha te tényleg nem akartál volna teherbe esni akkor szedtél volna gyógyszert mondjuk.

Ha nem akarok terhes lenni védekezek és nem a férjem szidom h mit csinált.. ennyi erővel te ismegsérthetted az óvszert h elváljon az abortusz miatt és akkor feleződik a vagyon stb...

2014. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/164 anonim ***** válasza:
13%
Ha már csináltad 2 évig akkor nagyon jól kell tudnod,hogy mennyire megterhelő a kezednek.Nem fogod tudni sokáig csinálni,és utána mi lesz?
2014. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/164 anonim ***** válasza:
10%

"masszőr és gyógymasszőr a szakmám és dolgoztam már benne 2 évet"


A szomszéd pasasnak becsípődött a dereka, és elment egy masszőrnőhöz.

A masszázs végén a masszőrnő megkérdezte, hogy szeretne-e egy "kézi levezetést"...

Te szakmabeliként biztosan meg tudod mondani, hogy ez mit jelent?!

2014. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/164 anonim ***** válasza:
42%

foglaljuk össze:

- a hölgy modell, masszőr, gyógymasszőr

- a modellséget azonnal bukja, ha szülne még egy gyereket

- a modellség neki fontosabb mint egy gyerek (a jelenleginél is, mert ő nem aki, hanem "ami" a kérdés szerint)

- a férj, és az első gyerek úgy jött össze, hogy jólkereső apu megvette a modell anyukát a kifutóról, mert modell anyuka éppen eladó volt ... modell anyuka tudta, hogy az üzletben benn a gyerek is, és a bolt ráeső részét úgy gondolja egy gyerekkel teljesítette (igaz, kis hiba volt a teljesítésben, mert lány lett az istenadta gyermek, pedig apuka fiút szeretett volna)

- anyuka modellkedni akar amíg ki nem öregszik a fotós elől, így csak nem teszi tönkre az alakját - és életét - még egy szüléssel!


- apu pedig qrvára lesz@rja anyu sirámait, mert úgy gondolja, ha megvette, akkor teljesítse is az ő elvárásait


az a helyzet, hogy ebben a kapcsolatban nem sok érzelem látszik, anyuka ha kell akár titokban is, de elveteti a gyereket, szóval felesleges itt túráztatnunk magunkat

2014. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!