Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/164 anonim ***** válasza:
65%

De azt írja, a férje sosincs otthon, állandóan úton van, és a modellkedés sem éppen egy családnak való életforma.

Nem szeretne sem szülni, sem még egy gyerekről gondoskodni úgy, hogy az apja is csak anyagilag tudja az igényeket kielégíteni. Egyezzetek meg, apa marad gyesen, te meg megszülöd. Ha nem tetszik, akkor sajnos marad az abortusz. Bár neked szülni sincs kedved, ahogy írod. Talán tényleg nem kellene oda még egy gyerek, bármilyen anyagi jólét is van. De azért csak gondold ezt még át, én azt javaslom, nehogy megbánd.

2014. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/164 anonim ***** válasza:
73%
Nem abortusszal zsarol, hanem válással... Akárhogy is, ennek a kapcsolatnak lőttek, sosem fogja megbocsájtani ha megteszed.
2014. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/164 anonim ***** válasza:
18%

Kíváncsi vagyok milyen volt eddig ez a kapcsolat...

Tudod mit?

Váljatok el, az a gyerek akit még nem öltél megm legyen a férjednél. Te meg ne menj többet gyerekek közelébe.

2014. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/164 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként nem értem, hogy most miért aggódsz. Az első gyerek előtt nem rettegtél, hogy heg marad a tökéletes testeden?
2014. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/164 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos h megtudja h mi is tortent valojaban. Orvos nem mondhatja el a ferjenek sem ha a kedves anyuka nem ohajtja megmondani. Pl kerdezi a ferj doktor ur most akkor volt abortusz vagy elvetelt a nejem? Nem mondhatvsemmit. Nyoma meg nem marad. De azert csak nem ennyire naiv h nem lat at a szitan...amugy elmondom mi lesz, a kerdezo el fogja vetetni a ferje meg nem fog elvalni. Kb tutira veszem.
2014. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/164 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem is le lehet szállni erről a "kérdező nem védekezett" dologról. Nyilván azért használtak óvszert, mert KÖZÖSEN megbeszélték, a kérdező bízott a férjében - ez igenis közös védekezés. Nincs olyan egy KAPCSOLATBAN hogy CSAK a férfi vagy CSAK a nő védekezik, ketten együtt csinálják, akármelyik formáját választják a terhességmegelőzésnek, mert ketten jutnak megegyezésre. (Pl úgy döntenek hogy tablettát szed a nő, így a férfinek nem kell óvszert használnia, mert bízik a partnerében.)

Az meg a másik, hogy én se vagyok abortusz-párti, de szó mi szó, a NŐ testéről van szó. Oké mindkettejüknek joga van egyformán a magzatról dönteni, mert ketten hozták össze. DE, a nőnek valamivel több joga van beleszólni, mert az Ő teste megy át ismét változásokon, NEKI kell a terhességi rosszulléteket elviselni, NEKI kell a szüléssel is megküzdeni, NEKI kell szoptatni azt a kisbabát. Ráadásul a férj otthon se maradna, kb csak hobbinak kell neki még egy gyerek, hogy ha néha hazamegy akkor vigyen egy-két játékot és 1-2 órát játszon vele. Ez nem egyenlő azzal, hogy ő azért szeretne még egy gyermeket, hogy bővüljön a család és hogy nevelhesse és hogy legyen még egy "apa szeme fénye" akivel büszkélkedhet. Szóval tényleg csak a felesége "nyakára" lenne a második gyerek.

Tényleg nem mindenki való anyának, ezzel nincs is semmi baj, még az ilyen nőkből is lehet kiváló anyuka. De tényleg senkire sem szabad ráerőltetni egy gyereket akarata ellenére, mert egy gyerek hosszú évekre szól és ő sínylené meg a legjobban.

Ebből a helyzetből sajnos nem lehet jól kijönni, de szerintem a férjed rúgta fel a közös megegyezéseteket, mi tőbb, teherbe is ejtett. Az lett volna a minimum (és a legerkölcsösebb) ha előbb szól hogy ő még egy gyereket akar mert meggondolta magát, nem pedig teherbeejteni téged!

2014. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/164 anonim ***** válasza:
10%

Kedves utolsó!!!


Hát nem tudom de ha én nem akarok tejerbe esni akkor nem is fognak tudni teherbe ejteni, ha kell két féleképpen védekezek. Mondjuk nekem futi h teherbe ejtette a férdi miért a nő nem volt ott? Nem csinált semmit kedves utolsó??? Te ezt h gondoltad?

2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/164 anonim ***** válasza:
88%
Neha ha elegedetlen vagyok az eletemmel csak feljovok ide es megynugodok...ez az aegesz nagyon el van b.aszva.
2014. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/164 anonim ***** válasza:
78%

Miert kell igy lehordani Ot, ti nem normalisak? Ha nem lenne modell, akkor is a fejhez vagnatok ezt sok badarsagot? Ha tudnatok, hany no! nem vallal gyereket, ennel sokkal aprobb dolog miatt, de persze csak azert is szoljunk be neki, mert kell a drama!

Valoban a sajat testet, hivatasat, idejet aldozza fel egy no egy gyerekert(nem ertem amugy a felhaborodas lenyeget, foleg mivel meg is volt beszelve, hogy nincs tobb gyerek) ekozben a ferfiak nagy resze le se tojja a gyereket, mondvan "o a csaladert dolgozik". De igen, iteljuk el a not, mert csak is ok a hibas , csak O kellett ahhoz a babahoz! Jaa es persze szuljon akkor is, mert neki ez a kotelessege, de a mar meglevot sajnaljuk, hogy "ilyen anyja " mellett kell felnonie! Ellentmondas meg van!

2014. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/164 anonim ***** válasza:
57%

"Modell vagyok, elég keresett, tuti biztosra mondom hogy láttatok már!"


Bocs, de nem mindenki jár olyan 18+ -os fizetős oldalakra...

2014. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!