Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/164 anonim ***** válasza:
59%
Igen sok nő apróbb dolog miatt nem vállal de nem jön ide hisztizni h jaj zsarol a férjem. Megadtam neki, 300 ezres babakocsi, én testem, híres keresett modell, nem rontom a testem.... és lehetne folytatni.... aki ide kiír kérdést annak elvileg tisztában kéne lenno h nem mindenki az ő párját fogja fogni és a válaszadóknak is h nem mindenki ért egyet az ő véleményével és nem rögtön lehülyézni meg nem normálisnak, idegrocsnak nevezni azokat akik nem vele, mással egyező választ ír.
2014. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/164 anonim ***** válasza:
72%
Az abortusz nem hasi műtét es ugy tudom a missed ab ugyanugy folyik. Tudtommal elköttetni nem tudod magad fent irtak a feltételeit. En is 25 vagyok hazas van egy fiunk. Imádom de én sem szeretnek meg egy gyereket. Nem tudom mi lenne ha becsuszna de én fog. gatlot szedek. A lenyeg hogy megértelek. Semmire sem szabad a másikat kényszeríteni. A ferjed gondolom akar egy fiutez jon le a kék babakocsis sztoribol. Nyilvan ezert fontos ez neki Ennyire.
2014. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/164 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvan azert irta, mert kerdeztettek. Leritt a kerdesekbol, hogy azt hitettek kitartott de mivel nem, es modellkedik(am van szakmaja is, de ezt persze ne olvassatok el), mar egybol tamadasi feluletet talaltatok es elkezdtetek lehordani.

Nyilvan az a stilus elfogadhato volt, amibe ti irtatok, de a "nem normalisert"mar haraptok. Bocsass meg!

2014. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/164 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem zsarolás. Te azt teszel, amit akarsz, vagyis megöletheted a közös gyermeked, jogod van hozzá. Neki meg joga van ezt nem elfogadni, és nem maradni veled párkapcsolatban.
2014. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/164 anonim ***** válasza:
83%
Ma a photoshop világában nem gond egy heg az ember hasán akkor sem,ha modell vagy ez az egyik.Másrészt meg nehezen hiszem el,hogy egy szülés utánn te még midig olyan bomba formában vagy,hogy "minden" modell melóra te kellesz,és nem a 17-20 éves kollegináid...
2014. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/164 anonim ***** válasza:
60%
Elolvastam h van szakmája... és szted 35 évesen 0 gyakorlattal felveszik vhova is???
2014. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/164 anonim ***** válasza:
34%
De ha a modell kérédést levonjuk a dologból akkor igazad van,vetesd el(vagy kibírja a házasságotok vagy nem)aztán meg szedj fogamzásgátlót(hacsak nincs valami extra eü problémád ami ez kifejezetten tiltja),és gond megoldva.Én 32 éves vagyok 17 éves korom óta szedem,semmi bajom tőle,és még terhes sem lettem soha "véletlenül".És meg se híztam,azóta is 47Kg vagyok(mielőtt azt mondanád,hogy azért nem mert félsz,hogy meghízol,és az nem tenne jót a karrierednek).
2014. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/164 anonim ***** válasza:
23%

Azt írtad óvszerrel védekeztetek, tehát a férjed védekezett, te meg nem. Így ne hisztizz hogy teherbe estél. Neked is ki kellett volna venni a részedet a védekezésből.

Kifogás persze van dögivel, hogy nem akartad mérgezni magad.... de ma már vannak hormonmentes fogamzásgátlók is, amik ugyan nem adnak akkora védelmet mint a gyógyszer, de legalább kisebb az esély a teherbeesésre vele mint nélküle. És emellett még alkalmazhattatok volna megszakítást is, csak a biztonság kedvéért.


Mondhatnám azt, hogy tipikus, hogy az ilyen nők mint te teherbe esnek akkor is ha nem akarnak, mások meg évek óta babát akarnak de nem jön nekik össze...de nem mondom, mert neked talán ugyan olyan rossz hogy összejött akaratod ellenére, mint akinek nem jön össze pedig akarja.


Szerintem ebben az esetben választanod kell. Valakinek biztos hogy fájni fog. Vagy elveteted a babádat és akkor véget ér a házasságod, (mert szinte kizárt, hogy kibírja ezt a dolgot), vagy megtartasz egy olyan gyereket akit nem akarsz, és szegény egész életében érezni fogja, hogy nem kívánatos személy számodra.

2014. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/164 A kérdező kommentje:

80as válaszoló nem tudom ezt honnan vedted, de közöm sincs és nem is volt soha a 18+világához!


Tehát akkor elvileg megértitek a férjem, normális amit csinál. Természetesen elfigadom a véleményetek! Köszönöm szépen!

Tudjátok mibe gondoltam az előbb bele? Megtartom ezt a babát és ő is kislány lesz.... Akkor pár hónap múlva újra teherbe ejt hátha fiu? És ha megint lány akkor újra próbálkozik csak azért, hogy legyen kinek folytatni az üzleteit? Hát nemtudom! Szeretem őt, de most kissé elbizonytalanodtam.

2014. okt. 22. 07:37
 90/164 A kérdező kommentje:
86os válaszoló, masszőr és gyógymasszőr a szakmám és dolgoztam már benne 2 évet!
2014. okt. 22. 07:39
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!