Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/164 anonim ***** válasza:
96%
A kórházi bentfekvést hogy magyaráznád ki?
2014. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/164 anonim ***** válasza:
34%
Ahhoz, hogy sterilizáltasd magad (elköttesd) jogszabálynak kell megfelelned. Minimum 3 gyerek és minimum 35 évesnek kell lenned. Nálad már az első hiányzik... Úgyhogy marad a spirál/óvszer/ fogamzásgátló/hüvelygyűrű/hormoninjekció és a többi...
2014. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/164 A kérdező kommentje:

Szerintem magánklinikán megcsinálnák! Van az a pénz hidd el...

Egyik kritériumnak sem felelek meg...

A kórházi napokat kitudnám magyarázni azzal, hogy az édesanyámékat látogatjuk meg. Ami részben igaz is lenne, édesanya biztos vigyázna a lányomra.

2014. okt. 21. 19:59
 44/164 anonim ***** válasza:
22%

nem szabad hazudnod a ferjednek hogy elveteltelld m

ez a legnagyob bun amit elkovethetsz az abortusz utan

leszel majd egyedulalllo anya egy gyerekkel es egy abortuszal a lelkiismeretedben.

NE tedd meg szuld meg es kotesse el magat a ferjed

2014. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/164 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen lényegtelen, hogy nem akar kérdező gyereket mert az a gyerek már él,már megvan.
2014. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/164 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem előbb utóbb ezzel lebuknál.Lévén,hogy hasi műtét,heg maradna utána.Egyébként utána olvastál a menetének,és annak,hogy kötelező gondolkodási idő van hozzá?
2014. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/164 anonim ***** válasza:
29%

"Abból, hogy védekeztetek, a férjed számára elég nyilvánvalónak kellett lenni, hogy te NEM akarsz gyereket"


Nem férj védekezett nő nem védekezett semmivel. Amikor nő lesz terhes véletlenül mindenki írja, hogy húzott volna gumit aztán utolag maradjon csak csendben. Örüljön, hogy gyereke születik.

Olyan érdekes, hogy ezt nőnek senki nem írja. Pedig cseszet védekezni így járt, viselje következményét.

2014. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/164 A kérdező kommentje:
De nem maradhat értsd már meg kérlek! Sajnálom nagyon és tudom hogy rettentő dolog az abortusz, de nem tarthatom meg. Ha akarnám akkor sem! A férjem meg nem értem miért akar gyereket, hisz a lányával sem törődik. A hülye útjairól hoz játékot és azt hiszi ettől ő most tök jó apuka!
2014. okt. 21. 20:14
 49/164 anonim ***** válasza:
41%
Szép dolog a házasság...a tietek főleg.
2014. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/164 anonim ***** válasza:
25%
Kiváncsiágból.Te dolgozol?
2014. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!