Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
 111/164 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem h miért gondolja mindenki azt h a pasi trükközött??!! Nem értem miért csak ő a hibás??? A nő is kellett ahhoz h az a gyerek ott legyen. Ha meg semmiképp nem akart gyereket szedhetett volna gyógyszert. És ha gyógyszer mellett esik teherbe akkor is a férjet szidjátok h trükközött??!! Mind a ketten benne voltak, egyik fél sem hibáztathatja a másikat.
2014. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/164 anonim ***** válasza:
66%
De megtartani csak az egyik akarja, minden eszközzel.. ez megkérdőjelezi a véletlenszerűséget.
2014. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/164 anonim ***** válasza:
93%
Ő választást adott neked (bár ez zsarolás valóban), hogy vagy megtartod, vagy elválik, te meg kész tények elé állítottad, nem adsz neki lehetőséget a megbeszélésre. Kvittek vagytok. De mi az, hogy megadtad neki a babát???
2014. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/164 anonim ***** válasza:
88%

Persze meg akarja tartani mert lehet gyilkosságnak tartja az abortuszt, és így nem akar belemenni...


Ja mer amúgy nem lehet h máshol sérült, v épp hibás volt.

2014. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/164 anonim ***** válasza:
39%

Jaj,kérlek,tartsd meg a babádat,adj neki életet! A férjed büszke lesz,hogy ilyen erős vagy és megszülöd,még ha nehéz is ez az időszak! Valamiért az élet adott nektek még egy gyermeket,aki már ott van,él,dobog a kicsi szíve és fejlődik.Benned is ott van az anyai ösztön,ahogy latom!

Tök mindegy,ha fiú lesz,lehet kukás akar majd lenni,mint a legtöbb férfi kiskorában :-D de most komolyan,ez alapján döntenél az életéről??! Neeem hiszem..

2014. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/164 anonim ***** válasza:
82%
Én biztosan megtartanám, de ez én vagyok. Tökmindegy, hogy fiú vagy lány...arról nem hallottatok, hogy lány veszi át az üzletet? Ha már ezen aggódtok...
2014. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/164 anonim ***** válasza:
90%
Álljatok már le ezzel a "férj védekezett, a nő nem" dologgal. Ez úgy ahogy van HÜLYESÉG. Mégis miért kéne fogamzásgátlót szednem, ha a férjemmel KÖZÖSEN megbeszéltük, hogy nincs több gyerek és óvszert használunk? MIÉRT?? Hiszen BÍZOM a páromban, akkor miért kéne két dologra költeni? Igen, a kérdező és a férje is kellettek a babához, de attól még KÖZÖSEN védekeztek ugyanúgy. Ez nem olyan hogy csak a nő meg csak a férfi.. Lassan már oda lyukadtok ki, hogy a nő FELADATA a védekezés ha nem kell gyerek, a férfinak meg semmi köze hozzá.
2014. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/164 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó ha csak egyik fél védekezik másik nem akkor egy véletlen babánál ne reklamáljon,hogy biztos átverték,mikkor ő aztán tényleg nem tett semmit ellene.

Megbeszélték de véletlen közbe szólt és már terhes. Szándékosan nem akar apa sem több gyereket de ha már becsúszott akkor megtartaná, hisz már ott van. Ez egyáltalán nem ritka esett.

2014. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/164 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem bizalom kérdése. Ha valaki nem akar gyereket semmiképpen, akkor védekezik. MINDENT megtesz azért hogy ne legyen. Tehát nem hagyja csak a férjére, hanem ő maga is védekezik, akár 2 módszerrel is a biztonság kedvéért.


Mert vegyük csak sorra


1. a férfi óvszert használt - a nő terhes lett (itt most hagyjuk azt hogy esetleg a férfi manipulálta az óvszert, mert nem bizonyítható)


2. Ha a nő mondjuk fogamzásgátlót szedett volna, vagy spirált tetet fel, és mellé mondjuk helyi fogamzásgátlót vagy hüvelygyűrűt használt volna, máris szinte a nullával egyenlő, hogy teherbe essen. Elvégre 3 különböző védekezés mégiscsak több mint egy.


Tehát gondold át még egyszer utolsó, hogy ki a hibás.


Kérdező: neked pedig választanod kell, vagy a férjed és a gyerek, vagy elveteted és lehet hogy tényleg elválik tőled.


Mivel mi nagyon szeretnénk gyereket, én megtartanám, de mi mindketten akarnánk. Te viszont nem akarod. Mégis te leszel az akinek a nyakán marad a gyerek, hisz a férjed alig van otthon...Ő könnyen akarja azt a gyereket amikor neki "csak" eltartani kell, viszont az összes nyűg a te nyakadba szakad ami egy kicsi ellátásával együtt jár. Nem a férjed lesz az akinek otthon kell maradni a babát szoptatni, amikor ő elmegy szórakozni a haverokkal. Vigyázni rá, ha a bébiszitter lemondja... Nem neki kell 3 óránként felkelni hozzá megetetni. Nem neki kell cserélni a szaros pelenkákat, ahelyett hogy azt csinálná amit szeretne....így könnyen akarja a gyereket.

2014. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/164 anonim ***** válasza:
0%
a kommentem az utolsó előttinek szólt
2014. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!