Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
 121/164 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis 7napbol 5 a kerdezo mondta h hetin2 napndada van gondolom amikor megy shoppingolni meg fodraszhoz
2014. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/164 anonim ***** válasza:
78%
Na, megtartod a babát?
2014. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/164 A kérdező kommentje:

Mi a gond azzal hogy heti 2 nap távol vagyok a gyerektől? Egyébként akkor dolgozom! A vásárlást és többit a lányommal zavarom le!


Kedves utolsó, fogalmam nincs. Most azért szüljek "hátha fiu lesz"? Éshát ha a férjem ezért elválna akkor nem is szeret! Igaz?

2014. okt. 23. 13:27
 124/164 anonim ***** válasza:
20%

Beszéltél vele?


kétlem h nem szeret csak azért vállna mert gyilkosságnak tarjta megölni a saját gyerekét.

2014. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/164 A kérdező kommentje:
Nem még nincs itthon. Higyjétek el ő nem egy érzelmes ember, nem érdekelné az abortusz.
2014. okt. 23. 14:09
 126/164 anonim ***** válasza:
91%

Akkor meg tényleg ha csak fiút akar... mi garantálja neki??! Lánya is átveheti az üzletet, nem értek miért gondolják azt h csak a fiúknak megy.

Hát azért majd írd meg h döntöttetek. Meg mit azólt a dologhoz.

2014. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/164 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, de nem nagyon lehet mosT vele. Teljesen bezsongott hogy neki tutira fia lesz. És beigazolódott amit gyanitottam, ugyanis azt mondta menjek el valami tesztre ami 8 hetes kortól kimutatja a magzat nemét (tényleg létezik ilyen teszt?) ha fiú akkor tartsam meg, ha lány akkor rámbízza a döntést. Ekkora bunkót...
2014. okt. 23. 15:16
 128/164 anonim ***** válasza:
61%
Én viszont pont azt kezdem érezni, hogy a férjed nagyon alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik. Alapból hülye feltételezés az, hogy ő azt gondolja, az abortusz gyilkosság, és azért akar válni, miközben amúgy ő sem akar gyereket: ezzel csak a gyerekszagot kapott ősanyák kardoznak, férfiak között pedig ritka az ilyen, aki pedig mégis így gondolkodik, pont azért nem válna soha, mert fontos számára a család és a másik gyerek. Szóval szerintem a férjed tényleg csak fiút akar. Ha nem szülöd meg, a kapcsolatotok soha nem lesz a régi, és nem kizárt, hogy keres olyat, aki szül neki. Ha megszülöd, és lány lesz, nagyon valószínű, hogy a harmadikat követeli, és ha nem adod meg neki, szintén válik.. A fiúgyerek fontosabb számára a házasságánál, ez már most kiderült az elején. Úgyhogy a kérdés az, akarsz-e még egy gyereket, hogy azzal magad mellett tartsd ezt az embert (és hátha pont fiú lesz..), illetve ha a második is lány lesz, vállalsz-e harmadikat, vagy fel tudod nevelni a kettőt nélküle?
2014. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/164 anonim ***** válasza:
28%
Ha megölöd a gyerekét te nem szereted igazán sem őt sem az élő gyerekét. Ezért válik.
2014. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/164 anonim ***** válasza:
95%
elolvastam mind ... és még mondja valaki, hogy nem vagyok százas ... a #100-as voltam
2014. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!