Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen féltékeny a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron házasodtunk össze. Előtte is féltékeny volt, de nem ennyire. Okot még soha nem adtam erre, nem is lett volna mondjuk lehetőségem. Amióta együtt élek vele, nem egyszer találkoztam a barátnőmmel, akkor is úgy, hogy a férjem nem engedett egyedül, ő is jött velem.


Nem járunk szinte sehova, illetve ő az előző kapcsolatából való 1,5 éves kisfiát látogatja vidéken minden második héten, néha a másik kapcsolatából való 14 éves fiát is magával viszi. Volt, hogy elmentek kirándulni közösen, a férjem, az exe, és a két gyerek.


Amikor ilyen programja van, nekem otthon kell várnom őt, nem mehetek sehova. CSak együtt mehetünk bevásárolni, mindenhova csak együtt. Ha én egyedül hazafelé be akarok menni a boltba, már azon is kiveri a hisztit.

Ha felveszem a telefonom otthon a kezembe, akkor azonnal kiborul, hogy "tele a faszom a telefonoddal, mindjárt kivágom a 8.-ról". Ha meglátja, hogy felmegyek facebook-ra akkor olyan szinten ideges lesz, hogy kirohan cigizni, és inkább duzzog, de azért epés megjegyzéseket vág hozzám. Halkan jegyzem meg, hogy ő is szokott, még a WC-n is reggel. Állandóan figyeli, hogy mikor lépek be, és azonnal rámír, hogy "Lebuktál, itt vagy, nekem meg nem is írsz, jólvan..." és jön a zsarolás része.


Heti egyszer ki szoktunk menni a barátaihoz a térre kicsit beszélgetni, és oda is mindig mennem kell, mert nem maradhatok otthon egyedül, de máshova sem mehetek. Ott viszont senki mellé nem állhatok, és ha valaki odadől mellém mondjuk az autó oldalának, akkor azonnal rákiabál, hogy "takarodj a feleségem mellől".


Félóránként megkérdezi, hogy szeretem-e, vagy csak megjegyzi "nem szeretsz engem"... ezzel is az agyamra megy.


Már megfojt! Munkámból adódóan néha szépen fel kell öltöznöm, olyankor kiakad, hogy "biztos megcsalsz, van valakid, kinek akarsz tetszeni?" ... nem bírom már. Mit tudok tenni szerintetek?


2014. nov. 4. 15:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, kérdező, ezt miért is akarod rendbehozni? Pláne, hogy az exe is megmondta, hogy vele ugyanilyen volt. Nem fog megváltozni.
2014. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, igazatok van. Tulajdonképpen alakul már bennem egy elhatározás, csak megerősítésre vártam. Sajnos senkivel nem tudom ezt megbeszélni, mivel mindig a nyakamban liheg, ezért voltam kénytelen itt segítséget/megerősítést kérni.
2014. nov. 4. 16:18
 23/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok lehetöséged van.


A legokosabb lenne minél elöbb kidobni a lakásból és emgszakítani vele minden kapcsolatot, mielött féltékenységböl megöl.


Ha mégis akarsz esélyt adni a kapcsolatotoknak, akkor ragaszkodj ahhoz, hoyg orvoshoz menjen és kezeltese magát, mert már lassan életveszélyes a viselkedése. Ha erre nem hajlandó, akkor semmi értelme sincs velemaradni.

2014. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
100%
Pont mintha a volt férjemről írnál, annyi különbséggel, hogy neki nem volt gyereke. Megértem a helyzetet, nálunk már az elején érezhető volt a ragaszkodás, jött elém mindenhova, elvitt, elkisért stb, csak az elején ez amolyan figyelmességnek tűnt, később csapott csak át nyílt féltékenységbe, és állandó gyanakvásba. Pokol volt az életem, nyugtatón, altatón éltem én is sokáig. Amikor bejelentettem, hogy vége, elválok, jött a nagy szánom-bánom, bocsássak meg, megváltozom, így ráhúztunk még fél évet, de nem sikerült változnia. Elváltam tőle, elég volt. Mintha fellélegeztem volna, nyugtatót azóta se szedtem, lett egy új kapcsolatom, és komolyan nem értem magam, hogy bírtam ki ezt évekig! Azt ajánlom, hogy te se pazarold az idődet, az ilyenek képtelenek megváltozni. :(
2014. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én maximálisan csodálom a türelmedet. Én 1 hetet nem lennék képes így kibírni.


Sajnos szakember nélkül semmi esély a változásra.

2014. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnálom, hogy te is megjártad. Remélem többet nem lesz ilyen, és sokáig boldog leszel a mostani kapcsolatodban. :)
2014. nov. 4. 16:24
 27/82 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem mehetsz sehova. Te erre csak bólintasz? Szerintem normális felnőtt emberben fellobban valami láng, ha azt mondja neki a párja, hogy nem csinálhat valamit.
2014. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
Egyszer munka után idejött barátnőm, és megittam vele egy kávét, de olyan szinten kibukott emiatt, hogy hazafelé nekiment motorral egy autónak. Csupán karcolás, de tudtam, hogy teljesen összetört amiatt, hogy én megiszom egy kávét a barátnőmmel. Persze közölte, hogy jó lenne ha sietnék, meg értem jön, meg hívjam fel ha odaérek, ha elindulok, stb. Amúgy minden reggel amint beérek a munkahelyemre fel kell hívnom, ebédidőben is, amikor elindulok haza, és amikor hazaérek akkor is. Ő később jön mindig, mert tovább dolgozik. Tudom... ez sem normális, és én vagyok a barom.
2014. nov. 4. 16:29
 29/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jó nagy erőt kívánok, hogy megtedd azt a lépést, amit ilyenkor tenni lehet.

Sajnálatból ne tartsd magad mellett, te fogsz rámenni.

2014. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltékeny tipus vagyok sajnos:( de ez beteges. Nem állhat melléd senki? Te jó isten....én lépnék, mielőtt elfajulnak a dolgok!!
2014. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!