Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen féltékeny a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron házasodtunk össze. Előtte is féltékeny volt, de nem ennyire. Okot még soha nem adtam erre, nem is lett volna mondjuk lehetőségem. Amióta együtt élek vele, nem egyszer találkoztam a barátnőmmel, akkor is úgy, hogy a férjem nem engedett egyedül, ő is jött velem.


Nem járunk szinte sehova, illetve ő az előző kapcsolatából való 1,5 éves kisfiát látogatja vidéken minden második héten, néha a másik kapcsolatából való 14 éves fiát is magával viszi. Volt, hogy elmentek kirándulni közösen, a férjem, az exe, és a két gyerek.


Amikor ilyen programja van, nekem otthon kell várnom őt, nem mehetek sehova. CSak együtt mehetünk bevásárolni, mindenhova csak együtt. Ha én egyedül hazafelé be akarok menni a boltba, már azon is kiveri a hisztit.

Ha felveszem a telefonom otthon a kezembe, akkor azonnal kiborul, hogy "tele a faszom a telefonoddal, mindjárt kivágom a 8.-ról". Ha meglátja, hogy felmegyek facebook-ra akkor olyan szinten ideges lesz, hogy kirohan cigizni, és inkább duzzog, de azért epés megjegyzéseket vág hozzám. Halkan jegyzem meg, hogy ő is szokott, még a WC-n is reggel. Állandóan figyeli, hogy mikor lépek be, és azonnal rámír, hogy "Lebuktál, itt vagy, nekem meg nem is írsz, jólvan..." és jön a zsarolás része.


Heti egyszer ki szoktunk menni a barátaihoz a térre kicsit beszélgetni, és oda is mindig mennem kell, mert nem maradhatok otthon egyedül, de máshova sem mehetek. Ott viszont senki mellé nem állhatok, és ha valaki odadől mellém mondjuk az autó oldalának, akkor azonnal rákiabál, hogy "takarodj a feleségem mellől".


Félóránként megkérdezi, hogy szeretem-e, vagy csak megjegyzi "nem szeretsz engem"... ezzel is az agyamra megy.


Már megfojt! Munkámból adódóan néha szépen fel kell öltöznöm, olyankor kiakad, hogy "biztos megcsalsz, van valakid, kinek akarsz tetszeni?" ... nem bírom már. Mit tudok tenni szerintetek?


2014. nov. 4. 15:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
(Bocs: az egér bosszúja. A "Nem" szót nem a linkbe szántam, hanem a hozzászólásomba.)
2014. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
100%
Akarna vele a búbánatos nyavalya orvoshoz menni, vitte volna el az anyja, mert ennek vannak jelei nem csak párkapcsolatban! Az elmebaj nem gyógyítható, csupán kezelhető, gyógyszerekkel kordában tartható, és bármikor bármilyen irányban változhat kezelés mellett is. Ez betegség, és lehet, hogy nem tehet róla, de akarná a saját életét tönkretenni mellette a fene. Ráadásul öröklődő, gyerekek is örökölhetik. Nem is értem, miért nincs ez az ember diagnosztizálva, soha nem járt orvosnál? Kinek hiányzik egy ilyen élet?! Itt az egyetlen megoldás, lelépni mellőle.
2014. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 A kérdező kommentje:
Mivel nincs társadalobiztosítása évek óta, így egyetlen orvoshoz sem megy, mert sok pénz lenne. Már a fogai is kezeletlenek, fájnak és be vannak gyulladva, sorra hullanak ki és törnek le, de nem teheti meg anyagilag, hogy foglalkozzon velük.
2014. nov. 5. 09:37
 64/82 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az egy dolog, hogy ez a férfi rajtad élősködik, de hogy ráadásul cserébe megfojt, mint egy inda, az már nagyon durva.
2014. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozik, miért nincs biztosítása? Uhh, kérdező menekülj ettől az embertől, amilyen gyorsan csak tudsz. De én úgy látom, te a saját csapdádban vagy.
2014. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

Lenne, ha nem kellene neki az elmúlt 2-3 év nem bejelentés miatt közel 700ezer forintot befizetnie. Felhívtuk, megkérdeztük, nem kitaláltuk. :)


Lehet, hogy a saját csapdámban vagyok, csak nem érzem, bár azt, hogy áldozat lettem, már látom. Nyilván azért tettem fel itt a kérdésemet, hogy külső megerősítést kapjak, ami végre rávezet a jó megoldásra, mert csak magamban őrlődtem. Szidjatok nyugodtan, és mondjatok el minden hülye libának, a helyzet akkor is nehéz, és ha annyira ostoba lennék, akkor egészen más fórumon siránkoznék, nem a megoldást keresném. :)

2014. nov. 5. 10:22
 67/82 A kérdező kommentje:
Amikor az emberben elindulnak a dolgok lefelé, és az önérzete is sérül, elképzelhető, hogy nem tudja reálisan felmérni a körülötte zajló dolgokat, emiatt külső megerősítésre vár, mint most én ebben az esetben. Felrémlik benne, hogy máshol van ilyen? Lehet, hogy mindenki így él, csak én vagyok túl érzékeny... Ne mondjátok, hogy veletek ilyen még nem fordult elő.
2014. nov. 5. 10:26
 68/82 anonim ***** válasza:
100%

De előfordult már ilyen. Viszont ahogy nézem, kivétel nélkül ugyanazt a választ kaptad.


Ahogy a férjed viselkedik veled, az nem házasság, hanem rabságban tartás. Ez a te lelkedre nézve romboló.


Mielőbb szabadulj meg tőle, és mostantól teljesen ignoráld a beteges elvárásait.

2014. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy időt és energiát szántatok a problémámra! :)
2014. nov. 5. 10:38
 70/82 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyiunk nevében mondhatom, hogy igazán nincs mit, és most már csak rajtad áll, hogy mi történik.


Elmondok egy másik történetet:

Csak együttélés, nem házasság, de hasonló (nem az enyém).

Először csak az apróbb féltékenykedések. Aztán már ne menjen sehova a nő a férfi nélkül, lehetőleg. Az anyukájához sem. És ha elmennek valahova, kinyúlt fekete pulóverben legyen, az nem csinos. Telefon elvéve, hisz úgyis csak feleslegesen költené a pénzt számlára. Kulcs elvéve, és ha a pasi elmegy dolgozni, bezárja rá az ajtót. Aztán leszögeli a kisablakot a bejárati ajtón, mert átvett egy ajánlott levelet a postástól rajta keresztül, és közben bármikor flörtölhetett volna a postással. A vége a teljes elzárás és bezárás lett, már a férfi jelenlétében sem beszélhetett az anyjával.

A lány az ablakon keresztül szökött meg a barátai segítségével, és hónapokig üldözte őt a férfi ("ezzel hálálja meg azt, hogy mennyi mindent tett érte" felkiáltással).

2014. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!