Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen féltékeny a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron házasodtunk össze. Előtte is féltékeny volt, de nem ennyire. Okot még soha nem adtam erre, nem is lett volna mondjuk lehetőségem. Amióta együtt élek vele, nem egyszer találkoztam a barátnőmmel, akkor is úgy, hogy a férjem nem engedett egyedül, ő is jött velem.


Nem járunk szinte sehova, illetve ő az előző kapcsolatából való 1,5 éves kisfiát látogatja vidéken minden második héten, néha a másik kapcsolatából való 14 éves fiát is magával viszi. Volt, hogy elmentek kirándulni közösen, a férjem, az exe, és a két gyerek.


Amikor ilyen programja van, nekem otthon kell várnom őt, nem mehetek sehova. CSak együtt mehetünk bevásárolni, mindenhova csak együtt. Ha én egyedül hazafelé be akarok menni a boltba, már azon is kiveri a hisztit.

Ha felveszem a telefonom otthon a kezembe, akkor azonnal kiborul, hogy "tele a faszom a telefonoddal, mindjárt kivágom a 8.-ról". Ha meglátja, hogy felmegyek facebook-ra akkor olyan szinten ideges lesz, hogy kirohan cigizni, és inkább duzzog, de azért epés megjegyzéseket vág hozzám. Halkan jegyzem meg, hogy ő is szokott, még a WC-n is reggel. Állandóan figyeli, hogy mikor lépek be, és azonnal rámír, hogy "Lebuktál, itt vagy, nekem meg nem is írsz, jólvan..." és jön a zsarolás része.


Heti egyszer ki szoktunk menni a barátaihoz a térre kicsit beszélgetni, és oda is mindig mennem kell, mert nem maradhatok otthon egyedül, de máshova sem mehetek. Ott viszont senki mellé nem állhatok, és ha valaki odadől mellém mondjuk az autó oldalának, akkor azonnal rákiabál, hogy "takarodj a feleségem mellől".


Félóránként megkérdezi, hogy szeretem-e, vagy csak megjegyzi "nem szeretsz engem"... ezzel is az agyamra megy.


Már megfojt! Munkámból adódóan néha szépen fel kell öltöznöm, olyankor kiakad, hogy "biztos megcsalsz, van valakid, kinek akarsz tetszeni?" ... nem bírom már. Mit tudok tenni szerintetek?


2014. nov. 4. 15:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is a féltékenyebb típusba tartozik, vannak dolgai amitől a hajamat tépném néha... de amit a te férjed művel, az brutális. Engem komolyan kirázott a hideg, miközben olvastam a hozzászólásaidat. Rémisztő ez a viselkedés, és nekem is rögtön az ugrott be, mint a többieknek: mi van, ha egyszer annyira elborul az agya, hogy megöl?

Csak azt tudom javasolni,amit előttem is írtak: ultimátum. Vagy keres segítséget, vagy itt a vége. Ő nem szeret, hanem birtokol téged. És ahogy látom meg is teheti, ez pedig bátorítja. Ne tedd tönkre az életed,lépj,amint tudsz!


24/N

2014. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
100%

'Amikor ilyen programja van, nekem otthon kell várnom őt, nem mehetek sehova.'


Elveszi a kulcsod? Azonnal hívnám a rendőrséget, ez bűncselekmény. Ha meg nem veszi el, maradna a fene otthon.


Ez már rettenetesen beteg dolog.

2014. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Még azoknak is, akik szerint mentálisan én is hibás vagyok. Nagyon sokat jelentettek a véleményeitek. Gyerekünk nem lehet, mert sajnos én teljesen meddő vagyok, szóval emiatt szerencsére nem kell aggódni. :(
2014. nov. 4. 17:53
 44/82 anonim ***** válasza:
83%

"Lelki erőszak

Alapvető érzelmi igények és szükségletek megtagadása, barátoktól, munkától, családtól, kedvenc foglalatosságoktól való elszigetelés vagy eltiltás, féltékenység, nő önbizalmának módszeres lerombolása, elzárkózás a problémák közös megbeszélésétől, nő állandó hibáztatása, értéktárgyainak összetörése, tárgyak összetörése/dobálása/csapkodása, fegyverrel való fenyegetőzés, félelmet keltő viselkedés (dühödt nézés, üvöltés), támadó faggatózás, életveszélyes/ijesztő autóvezetés, telefon és egyéb kommunikációs csatornák lezárása, telefonon való állandó ellenőrzés, nő zsebeinek/táskájának átkutatása"



[link]


Olvasd végig a kiadványt, de a NANE oldalán más információkat is találsz.

2014. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is "meddő" anyától születtem, papírja is volt róla. Ha van méhed és legalább egy petefészked, akkor mérget ne vegyél arra, hogy meddő vagy. Főleg ilyen kapcsolatban nem.


Röviden: menekülj és ne dőlj be semmilyen fenyegetőzésnek/zsarolásnak!

2014. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
100%
45. Én azt sem értem többek között, hogy egy ilyen emberrel milyen lehet a szexuális élet. Zsarol, fenyeget, bezár, stb. Ha meg éppen szexelni akar, akkor készségesen kiszolgálom az igényeit?% Mert ez esetben csak ez lehetséges, de a gyomrom fordulna fel tőle. Egy napig nem maradnék ilyen ember mellett.
2014. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%

Huhh,én is féltékeny tipus vagyok ( sajnos ).Párom néha rám is szokott szólni,hogy most már elég..DE ez...ez nagyon durva..Tuti nem birnám vele sokáig..Érzelmileg zsarol..


Nem bírnám,hogy a barátnőmmel szeretnék lenni,és kidumálni a dolgainkat,de még ezt se hagyja.


Ezek után meg az,hogy én lefeküdjek vele..Áhh..kiszeretnék belőle akármennyire is szerettem anno...Nem tudnék vele lenni ugy..


Ez már tényleg beteges..ne várj sokáig,hagyd el..Bár az az érzésem,hogy az se lesz könnyű...Tuti hívogatni,és keresni fog..

2014. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod kukába dobni a kapcsolatot (bár erős a kísértés, hogy ezt javasoljam, mert elég betegesen viselkedik), akkor mostantól minden tiltását hagyd figyelmen kívül. Ne telefonálj neki ha megérkezel/elindulsz, ha hívogat nyomd ki. Menj el a barátnőiddel vacsorázni, moziba. És várd a fejleményeket. Ha erőszakossá válna, akkor pár nap után ki fog derülni. Jobb ha előbb derül ki, hogy mire is képes.
2014. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy félsz kilépni, mert most ez jelenti számodra a stabilitást, de muszáj. Keress fel egy ügyvédet, vagy akár ügyvéd nélkül is add be a bíróságon a válókeresetet. Semmiféle beszélgetésnek, fogadkozásnak nincs helye. Holnap lépj! És valóban ha van méhed és petefészked, még gyereked is lehet.
2014. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
100%

Előző: "mert most ez jelenti számodra a stabilitást"


Gyakorlatilag a nő tartja el a pasit, az ő albérletében élnek, amit ő fizet. Anyagilag csak jobban járna, ha egyedül lenne.

2014. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!