Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
0%
" Ha nekem ilyen önző dög férjem lenne, már rég nem is lennék vele... " - a férfiak jó része meg ilyen nőkre nincs rászorulva, és ennyi.
2015. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek utolsó, van elég hülye akit tele lehet tömni hormonokkal és sakkban lehet tartani azzal, hogy mert különben elhagylak. De szerencsére van azért kivétel :DD
2015. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó, én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy szerencsére vannak más véleményen lévő csajok is... friss példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, és aki nem szedhed az mi a jó eget csináljon, mert trombózist kaphat tőle meg egyebek? Vagy csak szimplán nem akar? Akkor az a nő selejtes, már nem is kell senkinek? Szerencsére akadnak még normális pasik, akik megértik ezt az az utolsó válasz meg, hogy a gumi csak egyészakásokhoz való... hát no comment.
2015. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy bele tetszettél-e gondolni, hogy mivel férfi és nő egyenjogú és egyenértékű, ugyanez a kérdés feltehető megfordítva is... "Vagy csak szimplán nem akar? Akkor az a férfi selejtes, már nem is kell senkinek? Szerencsére akadnak még normális nők, akik megértik"... stb.

(az első mondat, a meglévő kapcsolatban felmerülő egészségügyi gond, az egy tök más káposzta... persze, aki nem bírja a gumit, az akkor se fogja bírni... de hát két intelligens ember közösen meg tud bírkózni a problémával valahogy...ugye...)

Az utolsót meg én írtam... és ez tuti biztos nem volt benne... lévén, hogy szerintünk (már én meg a párom) ahhoz SEM, mindketten rühelljük - de ez természetesen kizárólag az adott 2 ember döntése, se a nőnek nem kötelessége gumi nélkül, se a férfinak nem kötelessége gumival... se fordítva.

2015. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!