Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
29%

Én nőként "mutogatok" a nőre, mert én meg tovább látok az idióta feminista nőknél, akik mindenben csak a hátrányukat látják, a férfiakban meg az utolsó szemétládát.

Belelátok egy férfi lelkébe, és meg tudom érteni, milyen érzés ez neki. Egy férfi teljesen máshogy működik, mint a nő. Ez a legtöbb férfi számára egyet jelentene a kiheréléssel.

2015. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ezt a párom önként hozta fel, mikor probléma volt a gyógyszerrel. Értelmes férfi nem attól érzi magát férfinak, hogy spermiumok vannak az ondójában.

Nem tudom, melyik jelent nagyobb beavatkozást, de én eddig úgy tudtam, a férfi esetében kevesebb mellékhatással jár és nagyobb eséllyel visszafordítható. Persze szerencsére nekünk erre nincs szükségünk, nem éltem a párom által felkínált "lehetőséggel".

Nem normális dolog, hogy ő elvből elzárkózott tőle, de az sem normális, hogy te ennyire rettegsz a terhességtől. Meglehetősen ritkán fordul elő, hogy valaki többször is teherbe essen gyógyszer mellett. Ha pedig a gyógyszerben nem bízol, még mindig használhattok vele párhuzamosan gumit, spirált, akármit.. És ha jól tudom, már sokkal kevesebb kritériumnak kell egyébként megfelelni ahhoz, hogy rajtad végezzék el a műtétet. A helyedben készítenék egy listát a lehetséges tartós védekezési módokról, és együtt beszélnénk meg a párommal, hogy melyiket alkalmazzuk. Számomra nagyon kiábrándító lenne, ha ő még csak számba sem venné a lehetőséget, hogy őt kössék el, nekem azt jelentené, még nem biztos számára, hogy nem akar valaki mással gyereket vállalni a jövőben.

2015. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
60%

Ha a nő védekezik, és teherbe esik, akkor ő a hibás,ha azt akarja, hogy a férfi védekezzen drasztikusabban, akkor el akarja férfiatlanítani. Milyen remek :)


Házasságban szerintem is úgy korrekt, hogy hoztok egy közö döntést, amihez mindketten ragaszkodtok, és mindketten egyetértetek vele. Tehát ha mindkettőtöket elköttetnétek, az lenne a megoldás szerintem is. Viszont ha neki nem lenne kifogása még egy gyerek ellen, és anyagilag is meg tudná(tok) oldani, akkor ha te nem akarsz csak gyereket, nem jogos tőle kérni a végleges megoldást.

Szerintem mond meg a férjednek, hogy félsz, hogy megint teherbe esel, ezért megoldást kell keresnetek. Az óvszer + hüvelygyűrű/tabi/hormonos spirál azért egész biztonságos kombináció, még ha az egyikkel gond is van, ott a másik is.

Hogyan védekeztek most? Mennyi idősek vagytok? Mert ez azért nem mindegy...

2015. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
24%

"Csak kíváncsiságból, mik a mellékhatásai? "

Kíváncsiságból google.hu, ne legyél lusta. Javaslom a külföldi fórumokat, ahol tapasztalatokat osztanak meg a műtéten átesettek.

De tudod mit? Igen, engem zavarna hogy nem vagyok többé termékeny. A nők a menopauzával befejezik mindezt, de én életem végéig termékeny maradok. Ha pedig azt nézzük hogy a házasságok fele válással végződik, nem kell nagy ész hogy megértsük, senki nem akar egy végleges csonkítást végrehajtatni magán.

2015. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
70%
De hogy ha egy pár védekezik, akkor is kevesebbnek érzi magát a férfi? Szex után lehajtott fejjel sírdogál, hogy most nem csinált fel senkit?
2015. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
24%
Akkor köttesse el magát a nő. Ő akarja nem a férfi.
2015. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
65%
Nos, 24-es leírta a nagy helyzetet. Aki nem biztos abban, hogy a végleges párja mellett él, az megfosztva érzi magát a további gyerekcsinálás lehetőségétől. Ezek tehát egy férfi gondolatai a témáról, köszönjük a megerősítést.
2015. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor köttesse el magát a nő. Ő akarja nem a férfi."

Miért, a pasi akar még gyereket? Van már neki három. Ha ő sem akar többet, akkor ugyanúgy egyikük sem akar. Innentől kezdve már csak az a kérdés, hogy melyikük esetében van kisebb kockázata egy ilyen beavatkozásnak. Alapesetben ez pedig a férfi. Akkor miért az menjen műtétre, akinél nagyobb a kockázat?

2015. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
45%

Igen, a hangsúly azon van, hogy egy kapcsolat véget érhet, mert a házasság visszafordítható, az elköttetés legtöbbször nem.

Miért vállalná egy harmincas-negyvenes pasi a sterilizálást? És ha szétmennek, lesz egy új párja, akivel gyereket akar? Hosszú az élet, a férfi pedig élete végéig termékeny. A nők ellenben ha szültek már egy helyre 2-3 gyereket, valószínűleg nem fognak új kapcsolatba vállalni még mellé. Legalábbis aki a sterilizáláson gondolkodik komolyan, az tuti nem.

2015. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
33%

Tessék olvasgatni:

[link]

2015. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!