Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 A kérdező kommentje:

Egy közös babát terveztünk, megszületett az első kisfiunk. Utána fogamzásgátlót szedtem, de egy fülgyulladás miatti antibiotikum kúra alatt lecsúszott az óvszer. 72 órásat nem írt fel az orvosom, azt mondta, nem teheti meg, ha fogamzásgátlót szedek. Így született a lányunk.

Ezután elköttettem magam, orvosi indoklással, mert 1 programozott és 2 sürgősségi császár után azt mondta nem lenne szerencsés egy újabb. Ezután született meg a második kisfiunk szintén császárral a 32. héten hegszétválás veszélye miatt.

Ezek után én már minden hónapban bele vagyok betegedve a várakozásba. A babtervezés időszaka alatt nem használtam el annyi tesztet mint az utóbbi évben.

Már a férjem is észrevette, hogy valami nem az igazi, mert próbálom elkerülni az együttléteket illetve ha mégis összebújunk, a testem elég hamar elárul, mert ellazulni sem tudok. A férjem betudja a szülés utáni hormoningadozásnak és nem erőltet semmit, de ez sem tarthat örökké.

2015. jan. 16. 19:07
 42/105 anonim ***** válasza:
62%

"(Az USA meg nekem legfeljebb csak ellenreferencia - bármiben.)"


Na, ezzel az ütődöttel sem érdemes foglalkozni, meg magának kreálja a tényeket.

2015. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
18%
#42, amikor elfogy az érv, akkor jön a személyeskedés:)))))
2015. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
26%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És még rengeteg ilyet linkelhetnék, de felesleges. Ennek a tizede is elég ahhoz, hogy egy férfi elbizonytalanodjon. Akkor már inkább a gumi.

2015. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
71%

Akkor olvasd el a fogamzásgátlók mellékhatásait is.

Csak pár dolog: trombózis, májbetegség, emlőrák, hormonproblémák...

2015. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
59%
Óvszerről még nem hallottál?
2015. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
13%
#45, teljesen jogos, ha csak a fizikális szövődményeket tesszük egymás mellé, valójában azt látjuk, hogy a 12. terhességi hét előtt végzett művi AB jár a relatív legkevesebb szövődménnyel, akár a vazektómiához, akár a hosszútávú hormonális fogamzásgátláshoz képest. Érthetetlen, hogy miért mégse azt preferálják a hölgyek...
2015. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
78%
rakass fel spirált
2015. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
85%

ha mindket fel nem akar gyereket a ferfi 10 prces ambulans mutatje a legegyszerubb dolog.

Aki ezt sertesnek veszi az buta tudatlan kozepkori gondolkodasu.

Mi koze az elo ivarsejteknek a ferfiassaghoz?

ezzel azt mondanad egy meddo ferfi (sok ilyen van ) nem is ferfi?

Nalunk a 4. utan a ferjem onkent ment

Ha uj csaladot alapitana az uj nonek igy kell elfogadnia ot elo ivarsejtek nelkul gyerekcsinalasz lehetosege nelkul.Dehat akinek 4 van nem hiszem lelkesedne egy 5. gyerekre.

kerdezo hajra melletted allok nalunk bejott a dolog semmi hormon mereg ovszer sprial

2015. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
66%

Ha valóban elköttette magát a kérdező és úgy lett terhes én a helyében úgy bepereltem volna a dokit, mint a huzat, mert valamit nagyon elcsesett.

Anyukám a születésem után eü okokból elköttette magát 30 éve, és érdekes nem lett több testvérem. Egy ismerősöm 3 gyerek után kötete el magát és most új férje van, és már nagyon bánja, hogy megtette, mert szeretnének közös gyereket.

Amúgy meg tök, jó, hogy mindenki már megint a nőre hárítja a felelősséget, de mi van akkor, ha elválnak és a nő is akar még közös gyereket az új férjével, mint az ismerősöm is? Ja, az nem számít, mert egy nő egy rossz házasság után már nem lehet boldog, csak a férfi, mert az önbecsülése is fontosabb, mint a neje egészsége...

2015. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!