Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
 51/105 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó...igazat adtál nekem, holott nem akartál.. Miért toljuk a nőkre a felelősséget? Válás után lehet akar közös gyereket? Mert a férfi nem akarhat válás után közös gyereket?


Okoska.

2015. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
59%
És nő vagyok, még mielőtt belekötnél, hogy csak egy buta férfi.
2015. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
21%

"Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól." - írja a kérdés...

Hát, ha a kérdező azt lépi, amin agyal, arra még simábban rámehet a házassága - node sebaj, mellette áll az egész femiegylet:)))

2015. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
23%
Elolvasta valaki a mellékhatásokat vagy csak reflexből ment a flame? Tanuljatok meg angolul. :)
2015. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
81%

Most akkor elkötöttek vagy átvágták a petevezetékeidet? Nem értek hozzá, de akkor az elkötés ezek szerint kevés volt. Itt sajna neked kell lépni kérdező.


A spirál sem megoldás annak aki nagyon termékeny. Anyukám pl így lett terhes ikrekkel.


Aki meg azt mondja hogy csak azért érzi férfinak vagy nőnek magát, mert lehet gyereke, az egész egyszerűen szánalmas. És akkor aki pl meddő, beteg és nem lehet neki, az nem férfi vagy nem nő? Ennyi észt...


A férfiatlansággal takarózni elkötés esetén meg nevetséges. Ez csak kifogás, nehogy a férfinak kelljen valamit tenni a feleségéért... Arról nem is beszélve, hogy ha nem kell védekezni többet, pénzt is spórolhattok. Bár gondolom ha 3 gyereket vállaltatok, nincs anyagi gondotok, szóval ez annyira nem lényeg.


Ez a pasi gyakorlatilag leszar téged, nem érdeklik a félelmeid, az idegességed, semmi...Én a helyedben az egész kapcsolaton elgondolkodnék.

2015. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
19%

"Amúgy meg tök, jó, hogy mindenki már megint a nőre hárítja a felelősséget, de mi van akkor, ha elválnak és a nő is akar még közös gyereket az új férjével, mint az ismerősöm is? Ja, az nem számít, mert egy nő egy rossz házasság után már nem lehet boldog, csak a férfi, mert az önbecsülése is fontosabb, mint a neje egészsége..."


Amelyik nő úgy hoz meg egy olyan döntést, hogy nem gondolt bele, lehet, hogy valamikor mégis csak akarna gyereket, az egy idióta. Tudnia kellett, mit vállal.

A férfi tudja, ezért nem egyezik bele. A nő meg, ha nem akar gyereket, és elhatározza magát az elköttetés mellett, ne táncikáljon vissza. Bezzeg a férfi cs*ssze meg, kötesse el magát, hogy a nő hadd vállalhasson későbbi kapcsolatban gyereket, miközben akkor tőle nem akart. Nem furcsa gondolatmenet ez? Legtöbbször úgyis a nővel marad a gyerek, tehát a saját érdeke neki, hogy ne szüljön többet, ha nem akar eggyel többről gondoskodni. A férfi max gyt-t fizet, de emellett szabad

2015. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
13%

#55, "..Én a helyedben az egész kapcsolaton elgondolkodnék." - én meg a férfi helyében tenném ezt... neki ugyanis valszeg már ez a két utolsó gyerek is tökmindegy volt ilyen szempontból, mert Kérdező azt írja, hogy az előző házasságából is van kettő, és ugye 3 és 5 gyerek közt nem nő a gyerektartás, csak másként oszlik meg:)

Sőt, ha máshol csinálna egy 6.-7.et is, akkor se nőne, az eddigieknek jutna kevesebb...

Ennek tükrében tényleg el lehet gondolkodni azon, hogy a 3 gyerekes nők mitől ilyen fene nagy vazektómia-pártiak:))

2015. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
85%

miert vasotomia partiek?

Nyomtak mar beled spiralt?

szedtel evekig hormont amitol bajszod nott es gombas lettel es a libidod elmult?

rettegtel mar szex kozben hogy terhes leszel?

Ha ezek megvoltak akkor te is voksot letenned mellette

A ferfiak persze csak szexelnek de ugye ha tenni kell erte akkor hooo nem az o dolguk

erdekes kettos merce

2015. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
40%

"A FERFI aki igazi ferfi elkötteti magát."


MIT SZÓLTOK EHHEZ A PRIVIHEZ?:-)))

2015. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
35%

#59

1, a zasszony baromira nem értene vele egyet - és igazándiból csak ez számít:)

2, szerintem meg a NŐ, - az igazi nő - soha nem várna el ilyent a párjától.

2015. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!