Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
 61/105 anonim ***** válasza:
12%

#58, tudod, ha egy nőnél múlik el a libidó, attól még tud szexelni, azt hiszem (- bár a páromé inkább fokozódott, amióta tablettát szed, úgyhogy biztosan nem tudom:))))

Ha egy férfinál... hát.... márpedig az az általad megtapsolt műtét leggyakoribb mellékhatása, úgy sacckb 10% gyakorisággal... és akkor mi lesz? A nő majd szépen szolidárisan aszexuálisan leéli az életét, vagy???

2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
23%
Nem feltétlenül spirál, modhattam volna mást is. Lényeg, hogy ha már amúgy is elköttette, akkor alapból kicsi az esély a teherbeesésre, ha még valamit használ, akkor meg már szinte teljes a biztonság.
2015. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
19%
A kiherelt pasi, akarhogy is vesszuk, termeketlen lesz. Mar nem lesz alpha him. Elottem legalabbis nem. Sorry.
2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
84%
Kiherélt... itt nem kiherélésről van szó, okosok. :D Elvágják vagy elkötik az ondóvezetéket, így mindössze annyi történik, hogy nem lesz spermium az ejakulátumban. Köze nincs a libidóhoz.
2015. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
18%
Hajrá nők, köttessétek el magatokat. :)
2015. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
61%

barátnom megbeszélte a férjével, náluk is 3 gyerek van, a férje simán belement.

részletekbe nem ment bele, hogy hogyan is hozta fel a témát, de azota is ezzel viccelodnek ( a pasi is) hogy náluk tuti nem lesz már gyerek.

2015. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
20%
Amelyik nő nem akar gyereket szülni, sem hormonnal és egyéb szerekkel tömni magát - köttesse el magát! Az ő érdeke, hogy ne legyen több pulya, nem? A férfié is lenne, de a férfi gondol egyet, elválnak, kivel marad a sok gyerek? Ja, az esetek többségében a nőnél.
2015. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
84%

Egyesek nagyon tudatlanok

kihereles???? ezen jot nevettem

nnincs hatasa a libidora egyszeruen vaktoltennyel lo a ferj.

Es ha mar nekem van negy gyerekem esze agaban sem lesz masnak meg egyet kesziteni

2015. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd el a mellékhatásokat ha tudsz olvasni.
2015. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
18%

Én fel sem fogom,hogy kérhet valaki ilyet egy olyan embertől akit szeret. Ami jobban kiakaszt,hogy milyen sokan pártolják ebben a kérdés feltevőjét! Mi jogon gondolja azt hogy rendelkezhet egy másik ember felett!?

Lehet most úgy gondolja,hogy nem akar,de mi van ha a feleség megpattan egy másik faszival? Akkor utána már ne legyen lehetősége mással családot alapítani, mert a suttyó exfelesége az elköttetést kihisztizte? A másik mi van ha a feleség esetleg nem lelép,hanem meghal? Ki az a nő akivel tudna új kapcsolatot kialakítani ha elvan köttetve? Van olyan aki összejönne vele? Jól teszi a férjed,hogy nem megy bele, hihetetlen hogy valakinek van pofája ilyet kérni....

2015. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!