Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem tervezünk több gyereket és szeretném, ha elköttetné magát.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Már pár éve is felmerült a dolog, de ő elzárkózott előle. Most viszont már ott tartok, hogy védekezés mellett is minden hónapban rettegek, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Én már mindent megtettem, amit tudtam, de mi szinte minden hibaszázalékba beleestünk, így azt hiszem érthető az aggodalmam. Ha nem lépünk valamit, félek, a házasságunk is rámehet, mert már rettegek az összebújásoktól.

Fogalmam sincs hogyan hozzam fel neki az ötletet, ha neki önként meg sem fordult a fejében.


2015. jan. 16. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
31%
Meg sem fontolnám, élből elvetném... ahogyan tettem is amikor a párom erre kért. Mindenfelé olvasom a mellékhatásokat, és a gondolattól is kiráz a hideg. Egyszerűen nem érezném utána férfinak magam.
2015. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
68%

Valamit nem csinálsz jól,azért esel "minden hibaszázalékba".

Nem csodálom, hogy õ elzárkózott elõle.

2015. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem kötteted el magad te? 3 gyermek után elvégzik (2 után is, csak kicsit tovább kell győzni a dokit).

Szerintem korrektebb, mint tőle kérni. A férfiaknál ez önérzeti kérdés, nekem eszembe sem jutna ilyet kérni a férjemtől. Úgy érzik, a férfiasságuk csorbul ez által, akkor is, ha nem akarnak több gyereket.

2015. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
81%
Az alapból nem férfi, akinek ennyin múlik a férfiassága.
2015. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
54%
Ilyet nem kérnék senkitől sem.Te se örülnél gondolom ha ő kérné ezt tőled.Megfelelően kell védekezni,esetleg kettőt kombinálva
2015. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
79%

Milyen érdekes, ha erről a témáról van szó bármilyen formában a férfiak csak a nőkre mutogatnak, itt látszik, hogy mennyire önzőek!

És igen! Nyugodtan le lehet pontozni!!!!!!

2015. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
84%
Mintha a gyerekcsinálásban csak a nő lenne benne, hiszen ő lesz terhes... pfff
2015. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok! Sokat fejlődtél tegnap óta a KAMU kérdések feltételében. Szerintem ezt már nem fogják kilőni!
2015. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
69%

"Meg sem fontolnám, élből elvetném... ahogyan tettem is amikor a párom erre kért. Mindenfelé olvasom a mellékhatásokat, és a gondolattól is kiráz a hideg. Egyszerűen nem érezném utána férfinak magam."


Csak kíváncsiságból, mik a mellékhatásai?


Korábban írták, hogy megfelelő védekezés mellett nem lehet teherbe esni, ez nem igaz.


A kérdező is sterilizáltathatja magát, de védőnő ismerősöm mesélte, hogy ez sem 100%, volt rá példa hogy ezután is jött a baba.


Szóval az a biztos, hogy mindkét félen elvégzik a műttet, meg úgy fair.

2015. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
25%

Az elején leszögezném, hogy nő vagyok.


Te x év után már amúgy sem fogsz teherbe esni, legalábbis szülni nem egészséges, a férjednek pedig még bármikor lehet gyereke.


Nem is értem, hogy egyáltalán hogy jut ilyen eszedbe.. Csináltasd meg magadnak te. (függetlenül attól, hogy a férfiaknál egyszerűbb) És fordított esetben is ezt tudnám mondani, ha a férfi kérne ilyet a feleségétől.


Én attól érzem magam nőnek, hogy lehet gyerekem. Nagyon megrendítene, ha kiderülne, hogy nem. A férfiaknál ezt ugyanúgy el tudom képzelni..ha valakinél diagnosztizálják, akkor úgy érzi, hogy elbukott..egy hibás "termék". Persze általánosítok, de téves gondolat, hogy a gyerekvállalásnál történő esetleges rossz dolgok csak a nőket viselik meg. Ha elmegy a baba, akkor épp úgy megviseli a férfit is.


Ezt tudom mondani erre a kérdésre. Pont akkora súlya van a kérésednek felé, mintha magadat akarná beküldeni egy ilyen műtétre.


Én nem ajánlom,hogy feltedd neki ezt a kérdést.


Szedjél gyógyszert, használjatok gumit, akkor nem fogsz teherbe esni.

2015. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!