Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire elriasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elriasztja a férfiakat, ha egy nő egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen ezt olvasom/hallom, hogy pl. egy férfi meghallotta, hogy a kiszemelt nőnek van gyereke, és már arra se volt hajlandó, hogy találkozzon a nővel. Vagy a randin tudta meg a gyereket, és többet már nem akart vele találkozni. A reality műsorokban is már egyre több helyről az folyik, hogy nyilatkozzák az egyedülálló anyukák, hogy nem fogok így párt találni, stbstb.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Tényleg ennyire riasztó?


2015. febr. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
76%

Az sem mindegy, hogy a nőknél ugye kettős mérce van!

A legtöbb nő megköveteli, hogy a pasas mindenhonnan távolítsa el az exének a fotóját, és minden egyebet ami csak rá emlékeztet,

míg a nő, minden láthatáskor személyesen találkozik az exével, és akár napi telefonos kapcsolatban is lehetnek a gyerekek ürügyén.


Ráadásul az exférjnek a kis klónjai szaladgálnak otthon egész nap, akik amikor megtanulnak beszélni, az lesz az első mondatuk, hogy "te ne szólj ránk, mert te nem vagy az apánk" !!!

2015. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
97%

Hát igen, az én tapasztalatom is ez. Van egy nagyon jó barátnőm, fiatal is csinos is, okos is, vagány is, jó állása van, minden megvan benne, ami egy pasinak vonzó lehet, csakhogy van 2 pici, 3 év alatti gyereke, így folyton panaszkodik, hogy ez egyszerűen minden potenciális jelöltet elriaszt vagy előbb vagy utóbb.

Amúgy szóba jött pont ennek kapcsán a férjemmel a téma nemrég, és megkérdeztem, hogy ha mi tegyük fel elválnánk és újra párt kéne keresnie akkor őt elriasztaná-e egy egyedülálló anyuka. Erre azt felelte, hogy régebben igenis, őt is elriasztotta volna,. viszont ma már, hogy ő is apuka, ez egyáltalán nem zavarná. Ebből az a tanulság szerintem, hogy akinél az egyedülálló anyukáknak a legnagyobb esélye van, azok az egyedülálló apukák.

2015. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
17%

Utolsó! Na, ez a mondat sosem hangzott el nálunk, pedig azóta már kamaszok a gyerekeim!

A klón szóról meg annyit, hogy te a szüleid klónjának érzed magad, vagy önálló személyiségnek?

2015. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
85%

Már sokan leírták az igazságot előttem 3-6ig mondjuk.

Én nem bántam meg, hogy egyedülálló nőt kerestem. Jártam 2 gyerekes Anyukával is, és most nevelhetném más gyermekeit. Épp elég nehéz a sajátot is felnevelni, már van egy csodás kisfiúnk így van tapasztalatom. Persze teljesen más a helyzet, ha egy elvált férfinak és nőnek is van gyermeke az előző kapcsolatából, mint, hogy egy családot alapítani tervező szabad férfi vegyen el egy 2-3 gyermekes nőt. Persze ezt a volt gyermekes női párjaim sosem értették, mindig azt mondták pluszt nem kell beletennem egy kapcsolatba amiatt. Dehogynem,pénz,kevesebb idő egymásra, más gyermeke, beleszólni a nevelésbe nem stb... Szóval ezek komoly dolgok nem az, hogy van a nőnek egy kék pulóvere ami nem tetszik...

2015. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként egy csúnyácska pasinak így van esélye bitang jó nőt szerezni, tudják hogy a válogatás ideje már lejárt. Kolléganőm egy negyvenéves bombázó, 10 évet lazán letagadhat a korából, van két gyereke. A pasija egy sofőr az agyonráncosodott, vörös fejű, napszítta munkás fajtából. Vállalta a gyerekeket, neveli is őket, cserébe megkapta a klasszisokkal jobb nőt.
2015. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim válasza:
19%

Szerintem párkeresésnél a hölgy (az anyuka) tulajdonságai, szokásai és jelleme kéne h befolyásolja a férfit nem pedig a gyerek! Arról nem feltétlen az anyuka tehet , h valami miatt félresiklott az életük! Szerintem azt a férfit, aki komoly és felnőtt a dologhoz, nem fogja zavarni a gyerek! Na és mi van azokkal a férfiakkal akik valami betegség miatt nemzőképtelen? Szerintem azok még kifejezetten örülnek az ilyen szituációnak.

Ahogy a mondásban van: ,, ha kell a tehén kelljen a borjú is" :-D

2015. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
90%

Fordítsuk meg kicsit a kérdést:

Az elvált anyukák szerint tényleg olyan megdöbbentő, ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni?


Egy férfi nem dönthet úgy, hogy nem szeretné más gyerekeit pesztrálni, akármilyen jó nő is a gyerekek anyukája? Ezt elsősorban nem a kérdezőnek szánom, hanem azoknak a válaszolóknak, akik szerint "felháborító", ha egy férfi csak azért nem kezd egy nővel, mert egyedülálló anyuka. Miért lenne felháborító? Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akarja-e a más gyerekével járó terhet a nyakába venni, vagy sem.

2015. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
83%

Nem kezdenék gyerekes nővel. Egy p*nci nem ér meg annyi vesződséget, amit más gyereke okoz. Ez most lehet, hogy szemét módon hangzik, de sokkal korrektebb, mint belemenni egy ilyen dologba, és utána csak a feszültséget kelteni.

Ha 20 évvel öregebb lennék, nyilván másképp gondolnám.

2015. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként megértem, ha egy férfi nem akar idegen gyerekeket nevelni.

De persze nyilván sok múlik a konkrét helyzeten.

2015. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok,ha meghallom,hogy a férfinak van gyereke már le is lépek. Szeretem w gyerekeket,szeretnék sajátot! Amiért zavar a gyerek: ex állandó jelenléte, nevelés,pesztrálás, anyagiak. Nem akarok más gyerekével vesződni. Ja és én szeretnék az első lenni a pasi életében aki gyereket szül neki. Gondolom a férfiak is így állnak az anyukákhoz. Lehet lepontozni,szidni, de sajnos ezek ellen nem tudok mit tenni.
2015. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!