Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire elriasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elriasztja a férfiakat, ha egy nő egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen ezt olvasom/hallom, hogy pl. egy férfi meghallotta, hogy a kiszemelt nőnek van gyereke, és már arra se volt hajlandó, hogy találkozzon a nővel. Vagy a randin tudta meg a gyereket, és többet már nem akart vele találkozni. A reality műsorokban is már egyre több helyről az folyik, hogy nyilatkozzák az egyedülálló anyukák, hogy nem fogok így párt találni, stbstb.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Tényleg ennyire riasztó?


2015. febr. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
48%

Az allatvilagban sem turik az ilyesmit a himek. Pl. az oroszlanoknal, ha uj him erkezik a csapat elere, akkor felfalja vagy megoli a kisoroszlanokat, amik nem tole vannak.

Mi mar emberek vagyunk, nem csinalunk ilyesmit, egyszeruen csak az erdeklodes hianya az, amiben ki is merul a ferfiak gyerekes anyak iranti viszonya.

2015. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
80%
Én csak jót mosolygok magamban, mert hát nem ezt látom a környezetemben. Nem fogom magam fejbe lőni, vagy eltenni láb alól a lányomat, ha például egyedül maradok. Soha nem fogom megbánni hogy Ő van. És szerintem szimpatikusabb az egy férfinek, hogy én ilyen anyuka vagyok, mert akkor gondolhatja azt is akár hogy én egy anyának való vagyok, tehát az Ő gyerekét is imádni fogom ami Tőle van. Hála a jó istennek, vannak még ilyen férfiak....
2015. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
12%

"És szerintem szimpatikusabb az egy férfinek, hogy én ilyen anyuka vagyok, mert akkor gondolhatja azt is akár hogy én egy anyának való vagyok, tehát az Ő gyerekét is imádni fogom ami Tőle van."


Anyának való? LOL! Egy gyereknek CSALÁD kell anya és APA! Számomra az a nő anyának való, aki képes egy jól működő családot összetartani, mert szerintem az anyának elsősorban ez a dolga. A gyermekét egyedül nevelő anya itt már fel is sült, hiszen a gyermekének SOHA nem lesz igazi családja.

Arról nem is beszélve, hogy mind a gyermekemnek, mind pedig nekem osztoznom kellene az anya figyelmén, egy másik férfi gyerekével, a gyerekemnek az anyai szeretetért is küzdenie kellene egy vetélytárssal... Továbbá a jó anya tudja mi a felelősség és nem marad egyedül egy gyerekkel, aki a gyermekét egyedül neveli, az már mint szülő alapból felsült. Itt egyetlen kivétel van, ha az apuka meghalt, az egészen egyedi eset, és ritka is szerencsére.

2015. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
79%

Mint az a válaszokból is kiderül, a nőket sokkal jobban elriasztja a fordított helyzet. A más gyerekét nevelő férfi általános jelenség, míg a fordított szituáció nagyon ritka. Valójában, nem azt kell nézni, hogy melyik nem, hogy áll hozzá az egyedülálló szülőkhöz való kapcsolathoz, hanem azt, hogy milyen a hozzáállás a nemek szexualitásához. Ez a kulcsa a kérdésnek.

A férfiak szexualitása bűn. Számtalan módja létezik annak hogyan büntethetünk egy férfit a szexualitásáért, elég sok ilyen diszkriminatív törvény van ami közvetett módon erre vonatkozik.

Egy férfi csak nagyon ritkán egyedülálló szülő, mert általában teljesen esélytelen, hogy az apához kerüljön a gyerek. Az abortusznak, és a családjogi törvényeknek köszönhetően a nő nem csak a férfi felett áll jogilag, hanem a saját megszületett, vagy születendő gyereke felett is.

Ezért szánalmas ez a szituáció, amikor a nők jó dolgukban már azon sírnak, hogy milyen szörnyű sorsuk van, hogy nem egy olyan világban élünk ahol nekik autonomikusan minden jár.

2015. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
81%
43-as, ez eléggé úgy hangzik mintha egy család széthullásáért egyedül a nő lenne felelős. Egy jól működő kapcsolathoz két ember kell, hiába tesz meg mindent a nő/férfi, ha a másik fél nem együtt működő. Vagy szerinted, ha egy nő gyereket szül onnantól mindent elkell tűrnie a gyerek apjától?
2015. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
67%
Te komolyan ilyen hülye vagy vagy tanítják neked??? Mit nem értesz? Milyen családot tartson össze egy anyuka, ha a férje félre polkázik mert nem ő van a figyelem középpontjában?! mert sajnos van ilyen. Vagy hogy tartson össze egy anyuka egy olyan családot ahol az apuka munka mániás, és impotens, de a férfi orvoshoz nem megy, és neki így jó ez a felállás. na itt ezekben az estekben mit kellene összetartani szerinted???? Oké, valószínűleg a nő is hibás. Mindenhez kettő ember kell, de ha az egyik nem csinál semmit, akkor a másik mit erőlködjön évekig?? ha nincs tapasztalatod, mit hergeled a másikat a hülyeségeddel? Látszik hogy fingod nincs az egészhez..... Ha te kifogsz egy nőt magadnak csinálsz neki gyerekeket, és a nő például félre járkál, te meg akarnád menteni a házasságod??? Hülyét csinál belőled (bár ez nem nehéz a te esetedben) te akarnád még? És akkor hopp ott vagy egyedül álló apukaként. Nyugi, veled is megtörténhet.
2015. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
43-nak ment, bocsi :)
2015. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
80%
34 eves elvalt anya vagyok,1 gyermekem van,de en meg nem riasztottam el senkit. Egyedul elek mert nem vágyok tarsra jelenleg,de sok jelentkezo van a mai napig. Ferjhez is mehettem volna ujra ha akarnek. Kornyezetemben az elvalt anyak kapcsolatban elnek,2-3 gyerekkel is. Nem tapasztaltam hogy a gyerek negativum lenne.
2015. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem történhet meg velem. A szülői felelősség nem ott kezdődik, hogy megszületik a gyerek, hanem ott, hogy párt választunk magunknak. Normális férfi nem fog a kisgyerekes felesége mellől félrekefélni, és nem is a munka lesz neki az első. Ez az impotencia hülyeség pedig mi már? A gyereket meg tudta csinálni, aztán hopp impotens lett ráadásul a sildenafil, meg a pénisz implant korában? Ez egy vicc. A probléma ott kezdődik, hogy sok nő olyan férfinek szül gyereket, akit nem is ismer, mert nemes egyszerűséggel lusta volt megismerni...

Az pedig, hogy itt lehülyézel nem engem minősít, hanem téged drága hölgyem. Attól, hogy nem nyalom fényesre a segged még nem leszek hülye.

2015. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, engem ha férfi lennék, tuti riasztana, ennek ellenére az a tapasztalatom, hogy szinte minden kisgyerekes anyuka talál párt. Sokszor könnyebben, mint a szinglik. Nem értem, miért, de az én környezetemben így van.
2015. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!